Skocz do zawartości

Makijaż permanentny


bibo

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam umówione spotkanie na makijaż permanentny

Mimo iż salon jest przeze mnie prześwietlony, sprawdzony to bardzo boje się efektu końcowego.

 

Położyłam 3 karty

 

3 buław Słońce Diabeł

 

3 buław to droga, mam trochę km do zrobienia

Słońce będę się tam dobrze czuć, czas upłynie miło

Diabeł to mój efekt końcowy? Przeraziła mnie ta karta... No chyba, ze będę czuła się sexi Haha

 

Dociagnelam jedna kartę

 

Jak będę czuć się po upłynięciu kilku dni

 

As monet - to raczej pozytywna karta, wiec będę czuć się dobrze

 

Proszę pomożecie?

Nie zasnę dziś :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wszelkie zabiegi upiększające karta Diabła może mieć jak najbardziej pozytywny oddźwięk. Tym bardziej, że pojawia się w towarzystwie Słońca. Jak dla mnie powinnaś być zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem Diabeł po prostu pokazuje ten makijaż :) ewentualnie też wydatek kasy ;P Może też Diabolo mówi, że nabierzesz większej pewności siebie :). Słońce mówi o Twoim zadowoleniu:).

As Monet też pozytywna karta, także będzie dobrze :).

Odnośnik do komentarza

3 buław Słońce Diabeł

Jak będę czuć się po upłynięciu kilku dni

As monet

Ja bym powiedziała, że 3 buław to jednak jakiś tam ból i dyskomfort, który będziesz na początku odczuwala. Dalej Słońce - odbicie w lustrze będzie wow a Diabeł - no pełna petarda jak dla mnie ;)

As monet - dobrze wydane pieniądze :usmiech_na: takze relaxxxxxx ;))))

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

No niby ok, ale uważam, ze cos moga albo zepsuć, albo czegoś za dużo może byc, albo będzie się goić i puchnąc (Diabeł). As monet to szansa na poprawę, szkoda że nie dołożyłaś kart...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez po 4 tyg będzie poprawka tak czy tak

 

Ja rozumiem, ale napisałam,ze sam As to szansa na poprawę wyglądu i samopoczucia, nie na poprawkę. Nie wiem czy sie dobrze rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wstępna weryfikacja pierwsze dni troszeczkę żałowałam, makijaż rzucał się w oczy, każdy zwracał uwagę (reakcje pozytywne), nie czułam się z nim dobrze, był zbyt wyrazisty. Gdy się wszystko wygoilo wyglada bardzo naturalnie, jeszcze czeka mnie poprawka (zawsze po kilku tyg), ale mogę śmiało powiedzieć, ze jestem zadowolona z efektu :)

Odnośnik do komentarza

będziesz zadowolona diabełek może mówić o wydłużającym się zabiegu, uzależnieniu od nakazów wydawanych przez wykonującą zabieg tj brak wpływu na pewne rzeczy, ból lub ewentualnie seksowny wygląd po zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...