Skocz do zawartości

Kwiecień u mnie


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: 4 mieczy, 9 denarów, as pucharów - na początku miesiąca będę się izolować od wszystkich, a później skupię się na dekorowaniu domu i będę zadowolona

Dom i rodzina: 5 pucharów, księżyc, diabeł+as buław - oj będzie do kitu... widać rozczarowanie, jakąś niepewność i złość... ojej już się martwię, bo mamy dalej w domu robić renowację... i gorzej jak to nie wyjdzie ładnie...

Praca na etacie: król pucharów, XXI świat, 4 buław - widać moje zadowolenie i kontakty z zagranicą

Czego się nie spodziewam: głupiec, 4 denarów, 6 mieczy+ rydwan - wydaje mi się, że jakieś zmiany szykują mi się w pracy, o których nic nie wiem...

Odchudzanie: (tutaj nie pytam stricte ile schudnę, tylko co będzie się działo w tym temacie. Mam zamiar iść na pewną sesję, aby sobie trochę pomóc, tzn. z moim nastawieniem w głowie) - 9 mieczy, 6 buław, król denarów +słońce (nie wiem, po co dociągnęłam to słońce, jakoś tak poleciało samo) nie liczę na żadne schudnięcie... chciałabym chociaż uprawiać sport regularnie, bo się po prostu lepiej czuję... co do kart, to widać, że będę rozmyślać i rozkminiać swoje ostatnie wnioski, ale chyba w tej 6 buław to coś sensownego wymyślę, król denarów jak był gruby tak jest, więc wagowo nic, ale w słońcu widziałabym jakieś ogólne zadowolenie.

 

Będę wdzięczna za Wasze spojrzenie.

Odnośnik do komentarza

Aura: 4 mieczy, 9 denarów, as pucharów

Chyba sobie trochę odpuścisz. Będziesz w zasadzie zadowolona ze swoich osiągnięć, z tego co udało ci się do tej pory wypracować.

 

Dom i rodzina: 5 pucharów, księżyc, diabeł+as buław

Kwiecień w domu pod znakiem niezadowolenia, niejasności i jakiś manipulacji. Ktoś będzie starał się ukryć coś i spowoduje to w was silne wzburzenie.

 

Praca na etacie: król pucharów, XXI świat, 4 buław

Wypłynięcie na szerokie wody, liczne zadowalające kontakty międzynarodowe i jakieś sukcesy. Będzie co oblewać. Ogólnie bardzo dobra atmosfera.

 

Czego się nie spodziewam: głupiec, 4 denarów, 6 mieczy+ rydwan

Jak dla mnie szykuje się jakiś wyjazd , być może związany z jakimś szkoleniem. Ewentualnie czyjś przyjazd.

 

Odchudzanie: (tutaj nie pytam stricte ile schudnę, tylko co będzie się działo w tym temacie. Mam zamiar iść na pewną sesję, aby sobie trochę pomóc, tzn. z moim nastawieniem w głowie) - 9 mieczy, 6 buław, król denarów +słońce

Myślę, że zmienisz nastawienie. Przestaniesz się zamartwiać a to już połowa sukcesu w drodze do celu. Osiągniesz jakąś taką pewność i systematyczność w tym co robisz.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura: 4 mieczy, 9 denarów, as pucharów

Ładne karty ) będzie spokojnie, chyba część spraw odpuścisz sobie, potem widać tak jak piszesz- dekorowanie domu i pewnie wydatki na Święta :)

Dom i rodzina: 5 pucharów, księżyc, diabeł+as buław- tutaj jakiś smutek, Diabolo to toksyka.

 

Praca na etacie: król pucharów, XXI świat, 4 buław

 

Ładnie też, zadowolenie i stabilnie :)

 

Czego się nie spodziewam: głupiec, 4 denarów, 6 mieczy+ rydwan

 

Może jakiś wyjazd w związku z pracą?

 

Odchudzanie: (tutaj nie pytam stricte ile schudnę, tylko co będzie się działo w tym temacie. Mam zamiar iść na pewną sesję, aby sobie trochę pomóc, tzn. z moim nastawieniem w głowie) - 9 mieczy, 6 buław, król denarów +słońce

 

Na początku jeszcze widać zamartwianie, potem zmiana i zdecydowanie będzie lepiej pod względem nastawienia :). Słońce to optymizm :).

 

Udanego kwietnia! :)

Odnośnik do komentarza

Aura: 4 mieczy, 9 denarów, as pucharów[/b] - na poczatku miesiąca bedziesz sie czuła dobrze sama z sobą...potem juz tylko lepiej...pojawi sie jakas nowa relacja :)

Dom i rodzina: 5 pucharów, księżyc, diabeł+as buław - mozliwa kłotnia...

Praca na etacie: król pucharów, XXI świat, 4 buław - moze jakas delegacja ? w pracy wszytko ok..miła i spokojna atmosfera :)

Czego się nie spodziewam: głupiec, 4 denarów, 6 mieczy+ rydwan - zacznie cos nowego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...