Skocz do zawartości

Tydzień 10-16 IV 2017


Lena75

Rekomendowane odpowiedzi

Mężatka ...matka i pracownik :)

 

ogólna aura: Paź Buław - As Monet -XI( moc)

Ups..same sukcesy :P mozliwe nagłe niespodziewane wiadomosci lub miła niespodzianka. Dostane jakąs zauważalna szansę...pod koniec tygodnia bedzie mnie rozpierała energia i siła :)

 

sf. miłosna : Paź Mieczy - As Buław - Królowa Monet

A tak sobie pomyślałam czy pan "fochmistrz " sie nie odezwie...mozliwe jakies wyjasnienia...

 

sf. finansowo - zawodowa ; 6 monet - 3 pucharów - XVI

A ze pracuje w finansach , to wszystko powinno byc ok :) Przez moment istniała szansa ze zamknął nasz punkt, ale szefowa zadziała i mamy tylko zmienic wizualizację stąd moze ta wieza na koncu...zmiany :)

 

rodzina i przyjaciele; VI - 2 pucharów - 8 buław

Mozliwe niespodziewane spotkanie z kims kogo darze uczuciem...albo poprostu radosne wiadomosci i czas spedzony z rodzina :)

 

niespodzianka: XVIII -paź Buław - XVII

niespodziewane spotkanie z kims kto sie ukrywa lub jest w ukryciu..powinno byc fajnie...lub przyjemne wiadomosci :)

rada; 10 buław

Przejśc do nowych spraw nawet jesli wydają sie cięzkie do osiągnięcia.

 

A w zwiazku ze ze ciagle przewija sie spotkanie lub wiadomosci od kogos zapytałam kart czy nasza wspólna kolezanka przegada w koncu koledze obrażalskiemu do rozumu.. dodam ze pan unika rozmowy o mnie jak ognia...

2 miecze- 5 pucharów - as pucharów

Oj bedzie rozmowa i nawet dosc nieprzyjemna...facet chyba nadal bedzie sie upierac sie przy swoim...ale na koncu te as pucharów to jak światełko na koncu tunelu...szansa jest na pozytywne zakonczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...