Skocz do zawartości

Rozkład ogólny


Vivre97

Rekomendowane odpowiedzi

1. Co jest teraz? (moja ogólna sytuacja) - 4 kielichy - jestem trochę zmęczona i pozbawiona entuzjazmu.

2. Moje nadzieje i oczekiwania - 8 mieczy - chciałabym pozbyć się swoich ograniczeń (np. brak wiary w siebie)

3. Nieoczekiwane - 6 monet - coś od kogoś otrzymam albo sama zaangażuję się w pomoc komuś.

4. Bliższa przyszłość - VI Zakochani - będę miała do podjęcia jakąś decyzję albo się zakocham.

5. Dalsza przyszłość - V Kapłan - czekają mnie jakieś nowe doświadczenia. Może wsparcie od kogoś starszego, autorytetu.

 

Będę wdzięczna za jakieś wskazówki co do interpretacji :)

Odnośnik do komentarza

1. Co jest teraz? (moja ogólna sytuacja) - 4 kielichy - przesyt

2. Moje nadzieje i oczekiwania - 8 mieczy - chcesz sobie poradzic z jakimis uczuciami, przezyciami

3. Nieoczekiwane - 6 monet - wsparcie od przyjaciela

4. Bliższa przyszłość - VI Zakochani - bedziesz musiała dokonac wyboru

5. Dalsza przyszłość - V Kapłan - zrozumiesz cos bardzo dokładnie

Odnośnik do komentarza

1. Co jest teraz? (moja ogólna sytuacja) - 4 kielichy - Jesteś znudzona, to karta takiego przesytu.

2. Moje nadzieje i oczekiwania - 8 mieczy - Masz nadzieję, że pokonasz swoje bariery i ograniczenia.

3. Nieoczekiwane - 6 monet - Też bym to odczytała, że przyjaciel może Ci pomóc.

4. Bliższa przyszłość - VI Zakochani -Możesz wejść w relację, albo staniesz przed wyborem.

5. Dalsza przyszłość - V Kapłan - Nauczysz się czegoś/coś zrozumiesz. Być może ktoś starszy będzie mieć w tym udział. To jest dobra karta:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...