Skocz do zawartości

syn, cmentarz, grób


Sarahalina

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem babcią mam jednego wnuka, ma 8 lat, moja córka jest mężatką.

Mojej córce śnił się jej synek Oskar śpiący na grobie jej wujka a mego brata, który zmarl w 2016 roku... a by l dla mnie bardzo bliski i mojej córce również. Moja córka z mężem we śnie byli na cmentarzu, zobaczyli Oskarka śpiącego na tym grobie i powiedział im we snie, że teraz tutaj śpi...córka moja a jego mama z mężem przykryli go kocykiem..... i koniec snu...córka obudziła się z wielkim strachem.... o dlaszym spaniu tej nocy nie było już mowy.

Proszę o interpretację tego snu.....martwimy się....niepokoimy. teraz 12.05.2017 roku córka z mężem i z synkiem lecą do Grecji na tydzień. Może z ostrożności niech nie lecą?

 

Jeżeli mogę prosić, to proszę o szybką odpowiedz. Halinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Córka na pewno jest przerażona ale ten sen to nie jest jakiś zły przekaz ale po kolei:

Cmentarz w snach to symbol jakichś starych spraw a skoro jest to grób twojego brata to sprawa jakiej tyczy się sen jest z okresu jego śmierci. Czego może dotyczyć sprawa to raczej trudno wywnioskować ale mam przeczucie że tyczy się twojego wnuka coś co go trapiło jakiś problem związany ze zdrowiem (sądzę to po trosce matki z jakim przykryła syna) odejdzie a raczej samoistnie zniknie tak jakby miał z czegoś po prostu wyrosnąć coś co spędzało mu i jej sen z powiek.

Jak widać przekaz jest więc bardzo dobry ale czego konkretnie dotyczy będzie wiedzieć twoja córka.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię powiedzieć Tobie gdzie się mylisz...czy w ogóle się mylisz. To może odpowiem za jakiś czas....czas pokaże. Serdeczne podziękowania Sławomirze Jestem wdzięczna Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...