Skocz do zawartości

Sąsiadka, która zmarła rok temu


Purple90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Proszę o interpretację*snu, w którym śniła mi się sąsiadka, z bloku, w którym długo mieszkałem. We śnie miała bąble na twarzy i chciała bym zszedł*z nią do piwnicy czego nie zrobiłem. Co może to oznaczać?

 

Nie przepadałem za tą osobą. Robiła dużo szumu o nic. Często miała uwagi do kogoś.

 

Nawet nie wiem pod jakim hasłem w senniku mogę znaleźć podpowiedź do interpretacji - szukałem pod zmarła osoba, ale sąsiadki tam nie było...

j samej nocy śniło mi się, że po piwnicy oprowadzają mnie współlokatorzy

 

 

Te

Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sąsiadka daje Ci jakiś znak, że coś tam jest na co musisz zwrócić uwagę ? Może jest tam coś ważnego dla Ciebie ? Koniecznie musisz sprawdzić ale nie sam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdaniem chodzi tu o jej wizerunek w twojej głowie.

Twarz pokryta bąblami symbolizuje to że miałeś o niej złe zdanie - zniekształcone.

Schodzenie do piwnicy to symbol powrotu do wspomnień - tak jakby ta sąsiadka prosiła cię o to abyś sięgnął do wspomnień bardziej czasowo odległych i tam poszukał wspomnień na jej temat bo być może niesprawiedliwie ją osądzasz - często choroba zmienia ludzi powoli - nie zauważamy choroby ale po pewnym czasie widzimy jej skutki - np.: wredny charakter. Tak często dzieje się gdy osoba choruje na miażdżycę stopniowo ludzie stają się bardzo uciążliwi dla innych bo ich mózg zaczyna źle funkcjonować - proces jest bardzo długotrwały i osoba chora bardzo często nawet nie wie że jest chora.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest dużo sensu w tym co napisałeś Sławomir - to była starsza kobieta, na oko widać, że z czymś nie domaga. Widocznie mój umysł miał jakiś powód by zajrzeć do wspomnień o niej i jej zniekształconym obrazie, może teraz jestem dojrzalszy i sen potwierdza, że tak pochopnie nie osądzam ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...