Skocz do zawartości

Wesele koleżanki


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Koleżanka zaprosiła mnie na swoje wesele. Do połowy września jeszcze dużo czasu, ale już zaczynam się zastanawiać, kogo mogłabym zaprosić. Wybór mam mocno ograniczony...

pan nr jeden, z którym mam bardzo dobrą relację, mieszka na drugim końcu Polski i raczej nie chciałabym go narażać na duże koszty podróży i branie urlopu.

pan nr dwa jest z mojej miejscowości, ale chyba byśmy się za dobrze razem nie bawili...

pana nr trzy zaprosiłabym najchętniej (też ta sama miejscowość), ale wydaje mi się, że odmówi albo w ostatniej chwili się wycofa ;/

 

No generalnie sytuacja przedstawia się słabo i nie wiem, czy najlepszym wyjście nie byłoby pójście samej.

 

Z kim pójdę na wesele? XXI Świat, XX Sąd, Rycerz mieczy --> V Kapłan

Chyba jednak będę miała osobę towarzyszącą.

 

Czy to będzie pan nr 1? - 8 denarów, 6 denarów, XIX Słońce --> VI Kochankowie

Widać rozmowę, omówienie sprawy, ale nie pójdziemy razem.

 

Czy to będzie pan nr 2? - 9 buław, 10 buław, XX Sąd ---> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

Myślę, że karty wskazują jego.

 

Czy to będzie pan nr 3? - 4 mieczy, 2 mieczy, III Cesarzowa --> IX Pustelnik

Nie, nawet go nie będę zapraszać.

 

Jak myślicie? Czy jest możliwe, że karty pokazały jeszcze kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Szczerze mówiąc, to pójdziesz z panem nr 1. Mówi o tym pierwszy rozkład :

 

Z kim pójdę na wesele? XXI Świat, XX Sąd, Rycerz mieczy --> V Kapłan

 

ten, z którym pójdziesz mieszka daleko od Ciebie, poza tym karta Sądu wskazuje na dłuższą z nim znajomosc, Rycerz Mieczy może wskazywać,ze rozmawiasz z nim, czy to przez telefon, czy fb, czy skype etc., aczkolwiek może ta karta mówić tez o tym,ze zaskoczy Cię pójściem, jak również może ona pokazywac jego samego, jesli jego znak jest np. z żywiołu powietrza.

 

Czy to będzie pan nr 2? - 9 buław, 10 buław, XX Sąd ---> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

 

Ten Ci powie,ze ma za dużo na głowie, że jest zajęty, itp., itd., ale następnym razem to on na pewno się z Tobą wybierze

 

 

Czy to będzie pan nr 3? - 4 mieczy, 2 mieczy, III Cesarzowa --> IX Pustelnik

 

Tego chyba wcale nie poprosisz o towarzyszenie Ci na weselu

Odnośnik do komentarza

Czy to będzie pan nr 1? - 8 denarów, 6 denarów, XIX Słońce --> VI Kochankowie

Moim zdaniem, jak najbardziej pójdziecie razem. Będziecie się świetnie bawić.

 

Czy to będzie pan nr 2? - 9 buław, 10 buław, XX Sąd ---> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

Jeśli mu zaproponujesz, będzie się czuł w obowiązku by dotrzymać Ci towarzystwa. (Pan rezerwowy.)

 

Czy to będzie pan nr 3? - 4 mieczy, 2 mieczy, III Cesarzowa --> IX Pustelnik

Sama go skreślisz.

Odnośnik do komentarza

Z kim pójdę na wesele? XXI Świat, XX Sąd, Rycerz mieczy --> V Kapłan

Z kimś kto jest daleko od ciebie

 

Czy to będzie pan nr 1? - 8 denarów, 6 denarów, XIX Słońce --> VI Kochankowie

Obgadacie to, dojdziecie do porozumienia i pójdziesz z nim na wesele.

 

Czy to będzie pan nr 2? - 9 buław, 10 buław, XX Sąd ---> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

Będzie zbyt zajęty, raczej odmówi.

 

Czy to będzie pan nr 3? - 4 mieczy, 2 mieczy, III Cesarzowa --> IX Pustelnik

nie zaprosisz go.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jednak zaprosić Pana nr 3, ewentualnie obgadać temat z panem nr 1 - do września może tak ustawić sobie pracę że będzie mieć okazję do przyjazdu.

 

Opcja ze pójdziesz sama też jest prawdopodobna i może okazać się najlepsza bo będzie okazją do poznania kogoś nowego- ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Pójdziesz na to wesele z facetem mającym zaznaczony żywioł powietrza, może to być też ktoś z spod znaków Wodnika, Wagi lub Bliźniąt.

 

Stawiam na Pana nr 1, że z nim pójdziesz :) Słońce to dobra zabawa :)

 

Pan 2 dużo chyba na głowie będzie miał.

 

Pan 3 - chyba odrzucisz tę opcję.

 

Dobrej zabawy ! :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość Linkinia

Dziewczyny, rozmawiałam z panem nr 1 i odmówił. Poszedłby, ale nie dostanie urlopu, bo już sobie cały rozpisał.

Pana nr 3 nawet nie będę pytać.

Teraz myślę, czy w ogóle iść...

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Dziewczyny, rozmawiałam z panem nr 1 i odmówił. Poszedłby, ale nie dostanie urlopu, bo już sobie cały rozpisał.

Pana nr 3 nawet nie będę pytać.

Teraz myślę, czy w ogóle iść...

 

a właśnie chciałam pisać, że może się tam jednak nie wybierzesz lub pójdziesz sama

 

Z kim pójdę na wesele? XXI Świat, XX Sąd, Rycerz mieczy

Świat na początku zamyka sprawę - podobnie jak dziesiątki - więc albo tam się nie pojawisz, albo pokażesz się bez osoby towarzyszącej

Sąd - wycofasz się z pomysłu?

Rycerz mieczy - chyba porobisz coś innego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...