Jump to content

descedent w byku (przyszły partner)


nessie987
 Share

Recommended Posts

Dziewczyny drogie, czy wy naprawdę myślicie, że znak na dsc określi znak partnera? a jeśli nawet by tak było, to którego? pierwszą miłość, kochanka, męża?

Descendent nie określa znaku, na tej podstawie można jedynie w przybliżeniu określić, jakimi cechami mogą charakteryzować się nasi partnerzy, które cechy w innych nas zainteresują, przyciągną - a jak masz tam Byka, to może znaczyć, że "potrzebny" ci jest facet z zaznaczonymi cechami Byka ale nie musi to być Byk zodiakalny; "potrzebne" są te cechy nie tylko w sensie świadomego wyboru bo jakieś jego bycze cechy lubisz (a możesz ich także nie lubić), ale również (a może przede wszystkim) bo potrzebne są duszy doświadczenia związane z właściwościami danego znaku, w tym też negatywne.

Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

W moim przypadku wiekszosc facetow w ktorych bylam zauroczona i z ktorymi bylam w blizszych relacjach byla z pod znaku Raka a jego wlasnie mam na Dsc.

Edited by ThePhoenix
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

A w moim przypadku żaden facet nie był spod znaku mojego Dsc i zgadzam się z przedmówczynią, że określanie znaku partnera na podstawie znaku Dsc to jest jak gra na chybił trafił.

Ale z kolei moi wybierani panowie mieli zaznaczone (podkreślone w horoskopie) cechy znaku Dsc, więc tak czy inaczej to co na Dsc jest w ten lub inny sposób mile widziane, z tym, że faktycznie w chwili wyboru danego pana niekoniecznie zdajemy sobie sprawę, że on te cechy posiada ;)

Poza tym jest mnóstwo czynników decydujących o przyciąganiu, bardzo dużą rolę odgrywa Księżyc i planety libido, osie też oczywiście przyciągają i są wskaźnikiem synastrycznym, jednak określanie znaku partnera na podstawie znaku Dsc to sorki - ale jest to poziom horoskopu gazetowego - i w żadnym wypadku nie jest to regułą astrologiczną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...