Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani mam kłopot zostałam wezwana do sądu jako świadek w sprawie. Bardzo sie zestresowałam i jestem bardzo zaskoczona decyzją Pani Y, która prosiła mnie o pomoc.

 

Jak potoczy się sprawa sądowa z Panią X? Chodzi tu o mnie czy wszystko będzie w porządku.

 

6 pucharów, cesarzowa III, 6 buław

 

Rada: diabeł XV

 

Wydaję mi się, że będzie w porządku może będą pytać o jakieś stare sprawy. 6 buław karta sukcesu. Tylko czy dla nas czy drugiej strony, która wytoczyła sprawę mojej Pani Y?Obatawiam nasz sukces. Diabelek jako rada ciekawa- nie denerwować się, nie dać się sprowokować? może powinnam zrobić inny rozkład wiekszy? Proszę pomóżcie. Z góry dziękuję.

Edytowane przez panna.marta
Blad
Odnośnik do komentarza

będzie jakieś nawiązanie do przeszłości związanej z jakąś kobietą, ale wszystko dobrze się skończy.

 

Diabeł mówi, abyś nie ulegała negatywnym emocjom i się nie nakręcała, co już chyba właśnie robisz.... spokojnie...

Odnośnik do komentarza

diabeł jako rada, często przy sprawach sadowych pokazuje mi "by iść na żywioł", z pewnościa siebie egzekwować swoje roszczenie, działać szybko i zdecydowanie. Sadzę że, w stosunku do Ciebie ( jako świadka) rada to odpowiadanie z pewnościa siebie, zgodnie z prawda, bez zatajania znanych Ci faktów. Diabeł to także Twoje objawy, że coś może pójść nie tak, co się nie stanie patrzac na odpowiedz.

 

W stosunku do Ciebie, rozprawa przebiegnie szybko- padnie kilka pytań, wszystko pójdzie sprawnie- orzekać będzie kobieta

 

powodzenie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...