Skocz do zawartości

Horoskop porównawczy - informacje co do wspólnej przyszłości i poczynań - zapytanie


Elsie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Chciałabym spytać, czy można sugerować się horoskopem partnerskim (porównawczym, na podstawie dwóch horoskopów urodzeniowych) i na jego podstawie wyciągać wnioski co do wspólnej przyszłości (układy planet, planety jednego z partnerów w domach drugiego itd.)?

W takim horoskopie porównawczym moim i męża jest bardzo dużo "układów" mówiących o emigracji za granicę, za wodę (ostatnio poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką i na tym forum jakiś czas temu prosiłam o interpretację pod tym kątem mego horoskopu urodzeniowego - otrzymałam odpowiedź, że jest tam zapisana emigracja, "za wodę").

 

Co ciekawsze, w horoskopie partnerskim znalazłam także powiązanie odnośnie zawodu mego męża (mundurowy - i taką pracę zaczął dosłownie równocześnie z naszym związkiem).

 

Chciałabym się upewnić, czy mój tok myślenia i interpretacji jest właściwy. Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert

Ja bym powiedziała, że horoskopem - każdym - można się posiłkować, ale nie sugerować. A jeśli koniecznie chcesz się posiłkować to tylko zinterpretowanemu przez zawodowego, znaczy fachowego astrologa z dużym doświadczeniem. Astrologia to rozległa dziedzina i im więcej się w nią wgryzam tym bardziej widzę ile można popełnić błędów i pomyłek przy roztrząsaniu szczegółów i tak naprawdę najbardziej zgadzają się ogólniki, w sumie takie coś co się da dopasować. Znaczy myślę tu o tym, że np. masz "mundurowego" na MC czy w 6 d i on jest określany daną planetą w danym znaku, ale ta sama planeta i znak obok tego mundurowego oznacza np. pracę lekarza czy urzędnika albo robotnika "w uniformie" bo mundur nosi np. kolejarz, ochroniarz a nie tylko żołnierz czy policjant. A poza tym to i czasy też zwariowane są, ja mam "zapisaną" w natalu pracę inną niż teraz wykonuję, chociaż i zmienność jako taka też ma w tym duży udział. No ale teraz nie robię tego do czego jestem predysponowana naturalnie, do czego mam zdolności, tylko łapię co jest. I to też daje pewne odstępstwa od reguł astrologicznych.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...