Skocz do zawartości

boso po szkle; bez odczuwania bólu.


alexandraa

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo proszę o interpretację ; sen mnie bardzo zdziwił.

 

Sen zaczął się, gdy wchodziłam do mojego mieszkania.

Chwiejnym krokiem udałam się do kuchni, w której siedział chłopak, którego kocham (nie odwzajemnia mojego uczucia; wie o tym co ja do niego czuję).

W pomieszczeniu było mnóstwo szkła. Starałam się je omijac (dodam, że byłam boso), ale nie udawało mi się to. Stawałam na nie, nie czując w ogóle bólu.

W całym śnie dominuje kolor biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że chodzenie po szkle oznacza, że jest ci bardzo ciężko z tą nieprzyjemną sytuacją.

może symbolizuje jakieś przeszkody, które jesteś w stanie ścierpieć właśnie dla niego. albo jako gra słów ukazuje "rozbicie" duszy.

 

wg mnie sama powinnaś najlepiej wiedzieć, co ten sen odzwierciedla.

chcę ci też dać radę na życie. skoro nawet on wie o tym, że się ci podoba, porozmawiaj z nim szczerze, nie narzucając się z wielkimi wyznaniami, przecież nie masz nic do stracenia. jeśli unikałabyś rozmów, niczego by to nie zmieniło, nie można nikogo zmusić do miłości.

byłoby to najlepsze wyjście, wiedziałabyś jasno, z czym masz do czynienia, i albo byście zbliżyli się do siebie, albo... trzeba po prostu odpuścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie sama powinnaś najlepiej wiedzieć, co ten sen odzwierciedla.

chcę ci też dać radę na życie. skoro nawet on wie o tym, że się ci podoba, porozmawiaj z nim szczerze, nie narzucając się z wielkimi wyznaniami, przecież nie masz nic do stracenia. jeśli unikałabyś rozmów, niczego by to nie zmieniło, nie można nikogo zmusić do miłości.

byłoby to najlepsze wyjście, wiedziałabyś jasno, z czym masz do czynienia, i albo byście zbliżyli się do siebie, albo... trzeba po prostu odpuścić :)

 

rozmawiałam z nim szczerze ; powiedziałam, że go kocham, ale nic nie oczekuje.

 

bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie ;* chyba masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co :)

dziwne sytuacje nie zawsze muszą okazywać coś skomplikowanego, sny bardzo często odzwierciedlają stan duszy, te uczucia i emocje, z którymi człowiek kładzie się spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...