Skocz do zawartości
Ismer

Wróżba andrzejkowa Makreli dla Percontor

Rekomendowane odpowiedzi

Ismer

Tutaj umawiają się Makrela i Percontor :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

Czekam na pytania :)

Wróżę głównie z klasyków, ale mogą być też cygańskie i ew. Karma Angels - lecz te na jeden konkretny problem. No i kwiatowe - typowo na uczucia i związki :)

Rozkłady stosuję różne i dobieram je adekwatnie do pytań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Makrelko, to ja poproszę o wróżbę roczną, zrób jak Ci wygodnie: może być roczna albo na poszczególne miesiące albo na dziedziny życia.

Jeśli mogłabyś to o anielskie też poproszę, opiszę problem na PW. Dane masz czy wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

Percia, karty położyłam Ci na 12 miesięcy, opis wrzucę wkrótce, może w weekend.

Dziś Karma Angels - na pierwsze pytanie: odwrócony Metatron, na drugie odwrócony Nith - Haiah.

Metatron w takim pytaniu jakie zadałaś informuje, że przyczyna problemu nie leży w tym życiu, to sprawa karmiczna, przeniesiona, może być na skutek niewłaściwego wyboru.

Mówi, żeby nie walczyć z czymś na co nie masz wpływu, inaczej mówiąc jest to wyrok losu, tu sama nic nie zmienisz, co potwierdza Nith Haiah.

Mówiąc "sama nic nie zmienisz" mam na myśli to, że Twoje działania nie doprowadzą do oczekiwanego skutku, ale nie znaczy to, że w ogóle nie ma wyjścia - ono jest, ale po spełnieniu "twardych warunków" i zawsze jednak trzeba się liczyć z tym, że efekt nie będzie taki, jak Ty sobie założyłaś, wymarzyłaś czy wyobraziłaś.

Resztę na ten temat możemy omówic na PW czy @, bo uważam, że są to jednak zbyt osobiste sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Dziękuję Makrelko :)

Wolałabym pogadać na PW / @ - jak Ci wygodniej. W sumie pokrywa się to z horoskopem, no co do karmy to nie wiem bo wiadomo, że nie da się tego sprawdzić ale co do efektów to tak, już mi to mówiono :(

To czekam na prognozę :usmiech2_na:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

Percia, położyłam wróżbę roczną kalendarzową, więc jest od stycznia 2018.

Styczeń: o. 5 kier o. 6 karo

Ewidentnie widać Twoje niezadowolenie "z życia" a przede wszystkim z sytuacji materialnej, tu odczujesz dyskomfort.

W kwestii uczuciowej mogą być zawirowania, jeśli teraz poznasz kogoś - nie ulegaj tej namiętności, bo obdarzony uczuciem mężczyzna nie jest odpowiedni - znajomość z nim źle wpłynie na Ciebie / Twoje życie.

W związku zaś mogą pojawić się nieporozumienia na tle finansowym, głównie z powodu nadmiernych i niepotrzebnych wydatków i podziału obowiązków.

Luty: o. 5 karo o. 4 karo

Karty przestrzegają, by nie dać się wciągnąć w żadne kombinacje finansowe, łatwe okazje, korzystne propozycje czy jakiekolwiek pożyczki, bo one nie są wcale dobre ani korzystne, finalnie okaże się, że "okazje" są co najmniej nieopłacalne, jeśli nie rujnujące, a pożyczki lichwiarskie.

Lepiej już przebiedować taki czas, złapać się za byle jakie zajęcie, niż dać się wciągnąć w coś, co Cię zuboży.

Możliwe, że przyjdzie Ci zapłacić jakiś mandat, grzywnę czy jakąś inną karę pieniężną.

Marzec: 9 trefl 10 pik

9 trefl zapowiada zmartwienia, nerwy i stres, to dość trudny czas, jakieś przykre wydarzenia. Może też pojawić się choroba w rodzinie.

Poza tym 9 trefl oznacza też takie sytuacje, z których można wyjść w miarę cało odpowiednio postępując, więc nakazuje ostrożność: myśl co robisz, analizuj fakty, gdyż nierozważne czyny, pochopność, brawura, bezmyślność, marnotrawstwo, pomyłka, niedbałość, lekkomyślność, złe towarzystwo źle się później odbiją.

Ale 10 pik to karta oddalenia, w tym wypadku korzystna, bo te troski będą od Ciebie odpływały, tym szybciej im większą rozwagą się wykażesz.

Oczywiście, że mogą pojawić się też sprawy na które nie będziesz miała wpływu, lecz te powinny się również rozwiązać bez Twojego na nie wpływu, choć nie musi odbyć się to po Twojej myśli, tak jak Ty byś chciała.

Pamiętaj, że w tym miesiącu najważniejszą sprawą jest, byś zachowała ostrożność we wszystkich poczynaniach, a do nowo poznanych osób podchodziła z dystansem.

Myślę, że to się wiąże z kartami grudniowymi, tzn. tu możesz się na czymś, nawet nieświadomie, wyłożyć jeśli nie dopilnujesz, coś zaniedbasz.

Kwiecień: o. 7 pik o. Walet pik

Tu masz wyraźne ostrzeżenie: wstrzymaj lot. Oznacza to, że jeśli masz jakieś plany, zamiary czegokolwiek dotyczące, to nie dobry czas na ich rozkręcanie. Wstrzymaj się, odłóż decyzję, zawróć, bo nie tędy droga. Twoje założenia czy wyobrażenia na dany temat są błędne, fałszywe lub niebezpieczne. Oczywiście dotyczy to ważnych planów czy decyzji życiowych.

W codziennym życiu: uważaj, bo kręci się koło Ciebie ktoś fałszywy, nieuczciwy, możesz zostać okradziona.

Nie słuchaj też niczyich rad, gdyż możesz celowo zostać wpuszczona w maliny - o. Walet pik to już bardzo zły doradca a także człowiek, któremu brak profesjonalizmu. Uważaj więc również na fachowców, ich diagnozy czy konsultacje (np. lekarskie, prawne), pracę (jeśli rzemieślnicy, mechanicy) itd.

Maj: 7 trefl 3 trefl

7 trefl oznacza niewielkie przeszkody, drobne denerwujące sprawy, małe pierepałki w pracy, usterki domowe, pretensje, wąty, spory sąsiedzkie, zazdrosne osoby, opóźnienie czegoś, czyjąś niesumienność, użeranie się z czymś, "z wariatami", takie tzw. jazgotanie. I na ogół one powodują więcej irytacji niż szkody.

Ale już przy 3 trefl trzeba uważać by z drobiazgów nie powstał jakiś duży problem czy konflikt, tu przez małe głupstwo można stracić dużą rzecz. Mam na myśli takie sytuacje jak np. małe kłamstewko czy jakiś nic nie znaczący flircik przyczyni się do utraty czyjegoś zaufania, niewinna wymiana zdań może stać się kosmiczną awanturą, zlekceważenie profilaktyki czy niegroźnych objawów choroby może okazać się dużym błędem. Więc: zwracaj w tym miesiącu uwagę na drobiazgi, trzymaj język za zębami nawet jak cię bardzo świerzbi, żeby coś komuś wygarnąć ;)

Myślę, że powinnaś zwrócić szczególną uwagę na sprawy zdrowotne.

I uważaj na faceta, bo przy tych kartach może być skłonny do skoku w bok.

Czerwiec: 2 trefl Joker czerwony o. Dama trefl

No i kolejna przykrość, tym razem wyraźnie związana z drugą osobą, mogą to być nieporozumienia, kłótnie dotyczące spraw pracy / w pracy jak i w domu. W zależności od Twojej sytuacji zawodowej możesz być niezadowolona ze współpracy koleżeńskiej, z szefem lub z podwładnymi.

Jeśli masz jakieś zobowiązania wobec kogoś, to będziesz musiała tańczyć jak Ci ten ktoś zagra, godzić się na jego warunki bo to taki czas, że teraz musisz robić to, co każą, a nie to, na co miałbyś ochotę - 2 treflowa sygnalizuje "uwiązanie". Nie można też liczyć na innych - zawiodą Cię.

Obie karty wskazują też na złą organizację pracy / życia prywatnego, a także na ... zaśniedziałe poglądy, więc jeśli chcesz "ruszyć naprzód" - chcesz by coś się zmieniło to trzeba się od tych przestarzałych poglądów / metod działania uwolnić. A to jest możliwe, bo Joker wskazuje na szczęśliwe rozwiązanie niemiłych spraw. I to jest dobra wiadomość, tym bardziej, że następne półrocze wypada znacznie lepiej niż ta czarna seria :)

Lipiec: o. 2 karo 10 kier

2 karo radzi, byś w tym miesiącu nie zawierała wiążących, ważnych umów i nie pożyczała pieniędzy (albo innych dóbr materialnych).

To jest zdecydowane NIE dla spółek i kontraktów. Umowy na ogół nie są dotrzymywane, pieniądze nie oddawane.

Ale w samodzielnym działaniu, czyli takim, które jest zależne wyłącznie od Ciebie, gdzie tylko Ty o czymś decydujesz odniesiesz sukces, czegokolwiek by to nie dotyczyło.

Możliwe są liczne wesołe i sprawiające przyjemność imprezy, fajne towarzystwo. Jeśli wydarzy się coś szczęśliwego to będzie to długotrwałe.

No i o ile wplączesz się w coś związanego z o. 2 karo to dzięki 10 kier niekorzystne skutki dwójki będą znacznie mniejsze.

Niewykluczona jest też jakaś rywalizacja: miłosna, biznesowa, zawodowa, finansowa, prestiżowa, na tzw. "kto lepszy" - w takim wypadku Ty powinnaś być górą.

Możliwe, że nawiążesz też jakąś nową serdeczną, przyjacielską albo i miłosną znajomość ;)

Sierpień: 8 kier 4 kier

W tym miesiącu ogół spraw ładnie się układa. 8 kier zapowiada dobre, radosne, pomyślne wydarzenia, zadowalający seks i przyjemne życie bez większych trosk. Jeśli masz jakieś niezrealizowane dotąd plany, to pojawią się sprzyjające okoliczności by je urzeczywistnić.

Jeśli coś źle się działo w jakiejś dziedzinie to będzie zmiana na lepsze, a już zwłaszcza w sprawach sercowych czy w związku, te karty sprzyjają życiu uczuciowemu i ustabilizowaniu go, mogą oznaczać zaręczyny, zapowiedź ślubu dla par, które są już ze sobą jakiś czas lub wspólne "oficjalne"zamieszkanie dla par, które spotykały się dotąd "na mieście".

Wrzesień: 7 kier 9 kier

To kolejny fartowny miesiąc, jeszcze lepszy od poprzedniego. Fart i radość, dobro i pomyślność to jego hasło. Nawet najbardziej nieprawdopodobne plany teraz mogą zostać uskutecznione, coś co się do tej pory nie udawało teraz się uda.

Masz lub zdobędziesz tzw. dobre układy, które przydadzą się także w przyszłości, nie powinnaś też narzekać na brak powodzenia tak towarzyskiego jak sercowego.

Tutaj masz możliwość resetu i zwrotu tej sprawy, o którą pytałaś kart Karma Angels, aczkolwiek musisz się liczyć z tym, że tak samo z siebie, bez Twojego udziału to się nie zrobi, a efekt może być inny niż oczekiwany. Ale w tym miesiącu masz właśnie taką możliwość, rozważ tylko, czy chcesz w tej sprawie skorzystać z przychylności niebios.

Październik: 2 kier o. Joker czarny + Walet karo

W tym miesiącu również dobre nowiny - dobra passa trwa :) Sprawy sercowe i/ lub partnerskie idą świetnie jak też te związane z finansami, interesami lub pracą. Może pojawić się jakaś nowa możliwość, jakaś inna perspektywa, inne (lepsze) widoki na przyszłość, możesz też spotkać lub odkryć kogoś Ci przychylnego, o dobrym sercu, kto Ci może w czymś bezinteresownie w czymś pomóc, dobrze też doradzi jeśli będziesz potrzebowała rady.

Podjęta teraz (lub niedawno) nauka w jakimkolwiek zakresie przyniesie korzyść w przyszłości, więc teraz warto zainwestować w siebie.

Powinno też nastąpić ożywienie w kontaktach z innymi i relacjach rodzinnych, z krewnymi, przyjaciółmi, czy bliskim otoczeniem.

Tutaj radziłabym zwrócić szczególną uwagę na spotkane osoby, one są serdeczne i szczere, mogą mieć pozytywny wpływ na Twoją przyszłość.

Jeśli zaś będziesz miała możliwość podjęcia jakiegoś nowego przedsięwzięcia to nie wahaj się - będzie to dobre, korzystne dla Ciebie.

Listopad: o. Dama karo o. 10 trefl

W Twoim otoczeniu może pojawić się ktoś nieszczery, jakiś plociuch, więc nie zwierzaj się tej osobie i nie polegaj na jej radach. Ogólnie taki układ oznacza, że wezmą Cię na języki, oszczerca rozpuszcza plotki ale nie będą one miały oczekiwanego przez niego skutku. W razie jakich stresujących sytuacji, kłótni, braku kasy itp. - nie przejmuj się nimi, to się odwróci, one szybko miną. Gdybyś natomiast była w ciąży, to dbaj o siebie, nie przeciążaj się, nie zaniedbuj wizyt u lekarza a wszystko będzie dobrze. Finansowo finalnie też powinno być dobrze.

Grudzień: 9 pik As pik

W tym miesiącu zapowiadają się jakieś zmagania typu urzędowego, może to być z urzędem skarbowym, z sądem, administracją, lub ogólnie rzecz biorąc "z ludźmi w strojach służbowych" (policjanci, lekarze, prawnicy, urzędnicy a także kanary ;p). Ale tu sprawa wygląda na poważniejszą i/ lub zbyt szybko się nie skończy.

W tym układzie 9 pik jest ostrzeżeniem przed kłopotami spowodowanymi beztroskim, nieodpowiedzialnym postępowaniem, obracaniem się w złym towarzystwie, uleganiem słabościom, przed różnego rodzaju uzależnieniami. Przeważnie są to używki, ale może być też hazard czy... pracoholizm xd.

Wnioskując z całości to ja bym Ci radziła, byś w tym miesiącu sama się pilnowała oraz pilnowała takich spraw, gdzie ważne są podpisy, pieczęcie, daty, drobne druczki, haczyki w umowach itd. ale właściwie to nie tylko w tym miesiącu, ale przez cały rok - w każdym przypadku gdy będziesz miała do czynienia z oficjalnymi drukami - dokumentami i urzędami.

Są tu też np. faktury, rachunki, świadectwa, akta i wszelka dokumentacja oficjalna i prywatna, służbowa, zawodowa. Czyli po prostu: pilnuj papierów, całorocznie a teraz (podobnie jak w marcu) ze szczególną uwagą. Nie daj się też wplątać w żadne nielegalne, niezgodne z prawem działania.

Dobra wiadomość przy tym układzie to taka, że jeśli zastosujesz się do tych wytycznych, to możesz uniknąć większych kłopotów urzędowych i osobistych ;p

Percia karty pokazują tendencje dominujące w danym miesiącu, tam gdzie jest dobrze to jest dobrze, ale jak coś jest nie halo to trzeba być ostrożnym i poruszać się jakbyś chodziła po bagnach - ostrożnie i z wyczuciem.

Jak będziesz chciała by coś doprecyzować to wal śmiało, bo wróżba jest taka bardziej ogólna, skierowana na główne tendencje miesięczne, gdyż nie znam Twojej konkretnej sytuacji w danej dziedzinie życiowej no i jest to wróżba bez zadawania konkretnych pytań.

Życzę Ci, by te ciemniejsze scenariusze były moją 100 % pomyłką, a te jasne - moją 100 % trafnością :rolleyes:

Edytowane przez Makrela
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

wow! dzięki Makrelko, jestem pod wrażeniem. NR jeszcze się nie zaczął ale już dziś wiem, że druga połowa roku zapowiada się ciekawie, no bo i mam już plany na ten czas i tak do końca 1 kwartału będę miała jakieś wstępne info czy one będą mogły iść jak bym chciała czy nie. Postaram się na bieżąco weryfikować twoją wróżbę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia
Percia, położyłam wróżbę roczną kalendarzową, więc jest od stycznia 2018.

Styczeń: o. 5 kier o. 6 karo

Ewidentnie widać Twoje niezadowolenie "z życia" a przede wszystkim z sytuacji materialnej, tu odczujesz dyskomfort.

W kwestii uczuciowej mogą być zawirowania, jeśli teraz poznasz kogoś - nie ulegaj tej namiętności, bo obdarzony uczuciem mężczyzna nie jest odpowiedni - znajomość z nim źle wpłynie na Ciebie / Twoje życie.

W związku zaś mogą pojawić się nieporozumienia na tle finansowym, głównie z powodu nadmiernych i niepotrzebnych wydatków i podziału obowiązków.

Niezadowolenie tak i to właśnie z sytuacji materialnej, urwał mi się dochód, byłam miesiąc bez pracy :(

Nikogo nowego nie poznałam, ale mam takie dawniejsze zawirowanie, no i ten pan jest w tle ciągle... tak sie zastanawiam nad dalszą częścią wróżby bo on może odegrać kluczową rolę przy podejmowaniu decyzji zawodowej, a wiem już, że czeka mnie poważna decyzja, coś w tym jest co wywróżyłaś!

W związku nuda i spokój, nieporozumienia drobne, chyba wszyscy tak maja ;) no ale fakt, że mam talent do wydawania kasy to i pan się krzywi jak zwykle. No i jeszcze zrobił mi raz dużą przykrość, nie spodziewałam się pewnej postawy po nim, przeprosił potem ale... co powiedział to powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Luty: o. 5 karo o. 4 karo

Karty przestrzegają, by nie dać się wciągnąć w żadne kombinacje finansowe, łatwe okazje, korzystne propozycje czy jakiekolwiek pożyczki, bo one nie są wcale dobre ani korzystne, finalnie okaże się, że "okazje" są co najmniej nieopłacalne, jeśli nie rujnujące, a pożyczki lichwiarskie.

Lepiej już przebiedować taki czas, złapać się za byle jakie zajęcie, niż dać się wciągnąć w coś, co Cię zuboży.

Możliwe, że przyjdzie Ci zapłacić jakiś mandat, grzywnę czy jakąś inną karę pieniężną.

No więc tak: nic się nie działo nieciekawego, znaczy chodzi mi o ten mandat ;) - ale może się finalnie okazać inaczej, bo jest jedna taka sprawa jakby w toku, stąd mogło nie wyjść w lutym ale to się właśnie w tym miesiącu zaogniło.

Rozważałam możliwość wzięcia kredytu, to dotyczy moich planów na przyszłość, znaczy jednego z wariantów, ale na razie spasowałam. Nie myślałam o kredycie pozabankowym więc nie szukałam łatwych okazji no i kalkulowałam opłacalność przedsięwzięcia na które chciałam wziąć ten kredyt, wyszło mi, że łatwo bym się mogła wkąpać. Ale jeszcze nie zamknęłam tematu, na razie czekam na rozwój bez brania kredytu :)

Zajęcie złapałam dorywcze i trwa, bo muszę mieć kase, nie jest bardzo źle ale mogłoby być lepiej xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Marzec: 9 trefl 10 pik

9 trefl zapowiada zmartwienia, nerwy i stres, to dość trudny czas, jakieś przykre wydarzenia. Może też pojawić się choroba w rodzinie.

Poza tym 9 trefl oznacza też takie sytuacje, z których można wyjść w miarę cało odpowiednio postępując, więc nakazuje ostrożność: myśl co robisz, analizuj fakty, gdyż nierozważne czyny, pochopność, brawura, bezmyślność, marnotrawstwo, pomyłka, niedbałość, lekkomyślność, złe towarzystwo źle się później odbiją.

Ale 10 pik to karta oddalenia, w tym wypadku korzystna, bo te troski będą od Ciebie odpływały, tym szybciej im większą rozwagą się wykażesz.

Oczywiście, że mogą pojawić się też sprawy na które nie będziesz miała wpływu, lecz te powinny się również rozwiązać bez Twojego na nie wpływu, choć nie musi odbyć się to po Twojej myśli, tak jak Ty byś chciała.

Pamiętaj, że w tym miesiącu najważniejszą sprawą jest, byś zachowała ostrożność we wszystkich poczynaniach, a do nowo poznanych osób podchodziła z dystansem.

Myślę, że to się wiąże z kartami grudniowymi, tzn. tu możesz się na czymś, nawet nieświadomie, wyłożyć jeśli nie dopilnujesz, coś zaniedbasz.

No choroba się pojawiła! u nas obojga, u mnie sezonowa grypa, niby przeszła ale coś po niej się kołacze, a pan - nie wiadomo, nie chce tu o tym pisać. Jest to niepokojące :(

mam nadzieję, że ta 10 pik oddali właśnie to, bo w sumie przykrych wydarzeń nie było, a stres to już chyba codzienność, można się przyzwyczaić ;)

Może racja, że jakieś niedopatrzenie może mieć przykre skutki później, staram się wszystko ogarnąć, bo niedługo zaczynam działalność, więc staram się być uważna zwłaszcza przy dokumentach no i też przyglądam się ludziom, z którymi zamierzam współpracować. Racja i w tym, że nie na wszystko miałam wpływ i musiałam się dostosować do warunków - nie wszystko poszło jak chciałam, ale jeszcze się nie rozwiązało, czekam co będzie finalnie, w sumie to w tym miesiącu będzie już wiadomo.

Zapomniałam napisać na luty, że mandat miałam ale w grudniu, tylko nie wiem kiedy był zapłacony, bo osobiście za niego nie płaciłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Kwiecień: o. 7 pik o. Walet pik

Tu masz wyraźne ostrzeżenie: wstrzymaj lot. Oznacza to, że jeśli masz jakieś plany, zamiary czegokolwiek dotyczące, to nie dobry czas na ich rozkręcanie. Wstrzymaj się, odłóż decyzję, zawróć, bo nie tędy droga. Twoje założenia czy wyobrażenia na dany temat są błędne, fałszywe lub niebezpieczne. Oczywiście dotyczy to ważnych planów czy decyzji życiowych.

W codziennym życiu: uważaj, bo kręci się koło Ciebie ktoś fałszywy, nieuczciwy, możesz zostać okradziona.

Nie słuchaj też niczyich rad, gdyż możesz celowo zostać wpuszczona w maliny - o. Walet pik to już bardzo zły doradca a także człowiek, któremu brak profesjonalizmu. Uważaj więc również na fachowców, ich diagnozy czy konsultacje (np. lekarskie, prawne), pracę (jeśli rzemieślnicy, mechanicy) itd.

Plany same się zawaliły w nawale pracy... i na razie nie miałam czasu na podejmowanie ważnych decyzji, o których mówiłam wcześniej. Czyli samo się wstrzymało ;)

Nie wykryłam oszusta ani kradzieży, ale nie mam złudzeń że ktoś taki jest, bo branża w której się teraz obracam ma to jakby wpisane w zestaw. Radzić się nie miałam potrzeby, ale jeśli chodzi o fachowców, to tu się nacięłam, bo niepoważnie podchodzą do tematu i fakt - brak profesjonalizmu zatrudnionych odbija się na zwiększeniu moich obowiązków.

Co do tego doradcy, no radzić się w bieżących nie musiałam, ale fakt, jest ktoś, kto poddał mi pewien pomysł i jestem gotowa w to wejść. Zobaczymy jak wyjdzie, ale nie w tym roku, bo to plan na dalszą przyszłość. Tak, że z tą weryfką wrócę za rok - dwa, jeśli podejmę tą decyzję :) Może to te plany są tym, o czym mówisz, że jest błędne? :mysli: no, mój facet jest zdecydowanie im przeciwny.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia
Maj: 7 trefl 3 trefl

7 trefl oznacza niewielkie przeszkody, drobne denerwujące sprawy, małe pierepałki w pracy, usterki domowe, pretensje, wąty, spory sąsiedzkie, zazdrosne osoby, opóźnienie czegoś, czyjąś niesumienność, użeranie się z czymś, "z wariatami", takie tzw. jazgotanie. I na ogół one powodują więcej irytacji niż szkody.

Ale już przy 3 trefl trzeba uważać by z drobiazgów nie powstał jakiś duży problem czy konflikt, tu przez małe głupstwo można stracić dużą rzecz. Mam na myśli takie sytuacje jak np. małe kłamstewko czy jakiś nic nie znaczący flircik przyczyni się do utraty czyjegoś zaufania, niewinna wymiana zdań może stać się kosmiczną awanturą, zlekceważenie profilaktyki czy niegroźnych objawów choroby może okazać się dużym błędem. Więc: zwracaj w tym miesiącu uwagę na drobiazgi, trzymaj język za zębami nawet jak cię bardzo świerzbi, żeby coś komuś wygarnąć ;)

Myślę, że powinnaś zwrócić szczególną uwagę na sprawy zdrowotne.

I uważaj na faceta, bo przy tych kartach może być skłonny do skoku w bok.

No więc na maj konkretów nie było, znaczy jakichś widocznych efektów. Zazdrosnych ludzi myślę że każdy wokół siebie znajdzie, ale ja nie wykryłam niczego bardziej niepokojącego. Użeranie się to jedynie w pracy z pracownikami i klientami, to norma że jakiś wariat się trafi. Fakt - wkurzające to jest, irytuje mnie no ale taka jest branża, ale rzeczywiście w maju było więcej tych klientów więc i więcej wątów, na to nie ma bata ;) Ale też staram się nie kłócić, o ile się da, tym bardziej że zależy mi na klientach. Ale też nie dam sobie na łeb wskoczyć. I starałam się bardzo by nie wyłożyć się na drobiazgach, bo masz rację - interes się rozkręca a łatwo sobie jakąś głupotą zepsuć markę.

Co do małej rzeczy to na dziś nie wiem, czy coś nie urośnie, z mojego zachowania raczej nie, ale może być w zdrowiu, bo nie mam czasu dla siebie. Jestem przemęczona i po pracy nie chce mi się nic, nie ma mowy o wizycie u lekarza i profilaktyce. No zobaczymy, w sumie nic mi nie dolega poza totalnym zmęczeniem. Ale, kurde, przez to zaniedbuję dom... tu może być ognisko zapalne :(

Facet - no cóż, nie mam czasu na niego uważać, no jak ma skoczyć w bok to ma mega okazje i o tym dobrze wie. A w mojej sytuacji to fakt, może czuć się zaniedbany. Jeśli się dowiem o czymś to kij mu w oko, pogonię i już. W końcu jak on był poza domem całymi dniami to ja musiałam to wytrzymać a teraz jego kolejka nadeszła.

Edytowane przez Eufemia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia
Czerwiec: 2 trefl Joker czerwony o. Dama trefl

No i kolejna przykrość, tym razem wyraźnie związana z drugą osobą, mogą to być nieporozumienia, kłótnie dotyczące spraw pracy / w pracy jak i w domu. W zależności od Twojej sytuacji zawodowej możesz być niezadowolona ze współpracy koleżeńskiej, z szefem lub z podwładnymi.

Jeśli masz jakieś zobowiązania wobec kogoś, to będziesz musiała tańczyć jak Ci ten ktoś zagra, godzić się na jego warunki bo to taki czas, że teraz musisz robić to, co każą, a nie to, na co miałbyś ochotę - 2 treflowa sygnalizuje "uwiązanie". Nie można też liczyć na innych - zawiodą Cię.

Obie karty wskazują też na złą organizację pracy / życia prywatnego, a także na ... zaśniedziałe poglądy, więc jeśli chcesz "ruszyć naprzód" - chcesz by coś się zmieniło to trzeba się od tych przestarzałych poglądów / metod działania uwolnić. A to jest możliwe, bo Joker wskazuje na szczęśliwe rozwiązanie niemiłych spraw. I to jest dobra wiadomość, tym bardziej, że następne półrocze wypada znacznie lepiej niż ta czarna seria :)

Nie było tak czarno... ale niezadowolenie ze współpracy, a raczej jej braku to tak. Ale to jest i tak wpisane w moje zajęcie, ludzie są zawodni, robią mnie w bambus i w rezultacie sama muszę ogarnąć wszystko. Bywa że mnie to przerasta, jestem totalnie przemęczona. Mówisz o złej organizacji, no w pracy to robię co mogę, w sumie ogarniam, choć z trudem, a w domu to nie ma żadnej organizacji, cokolwiek robię w domu teraz to na żywioł, wtedy kiedy mam siłę. A nie mam przeważnie, więc chata się trochę zapuszcza ;)

Niemiłe sprawy, no nie było nic na rzeczy, chociaż obrót był mniejszy niż spodziewany, ale bez tragedii, dałam radę z opłatami i styknęło na życie i nawet na przyjemności, chociaż mniej kasy wpadło i to mnie wnerwiło.

Lipiec: o. 2 karo 10 kier

2 karo radzi, byś w tym miesiącu nie zawierała wiążących, ważnych umów i nie pożyczała pieniędzy (albo innych dóbr materialnych).

To jest zdecydowane NIE dla spółek i kontraktów. Umowy na ogół nie są dotrzymywane, pieniądze nie oddawane.

Ale w samodzielnym działaniu, czyli takim, które jest zależne wyłącznie od Ciebie, gdzie tylko Ty o czymś decydujesz odniesiesz sukces, czegokolwiek by to nie dotyczyło.

Możliwe są liczne wesołe i sprawiające przyjemność imprezy, fajne towarzystwo. Jeśli wydarzy się coś szczęśliwego to będzie to długotrwałe.

No i o ile wplączesz się w coś związanego z o. 2 karo to dzięki 10 kier niekorzystne skutki dwójki będą znacznie mniejsze.

Niewykluczona jest też jakaś rywalizacja: miłosna, biznesowa, zawodowa, finansowa, prestiżowa, na tzw. "kto lepszy" - w takim wypadku Ty powinnaś być górą.

Możliwe, że nawiążesz też jakąś nową serdeczną, przyjacielską albo i miłosną znajomość ;)

No więc w lipcu nie podpisywałam żadnych wiążących umów, chociaż cały czas myśle o pomyśle ;) Rywalizacja jak najbardziej - w pracy, bo nie jestem jedyna, ale prawda że mam najlepszy lokal i nie narzekam na frekwencję. Sukces, no w sumie rzeczywiście oparty jest na moich samodzielnych decyzjach, po prostu sama decyduję o wszystkim, a że porażki nie było no to można uznać, że odniosłam sukces. Imprezy też się trafiły, takie jak lubię, fajnie było. Ale chociaż poznałam nowe twarze, to nie nawiązałam nowej serdecznej znajomości, przynajmniej na razie tak to nie wygląda, może się rozwinie coś w przyszłości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Sierpień: 8 kier 4 kier

W tym miesiącu ogół spraw ładnie się układa. 8 kier zapowiada dobre, radosne, pomyślne wydarzenia, zadowalający seks i przyjemne życie bez większych trosk. Jeśli masz jakieś niezrealizowane dotąd plany, to pojawią się sprzyjające okoliczności by je urzeczywistnić.

Jeśli coś źle się działo w jakiejś dziedzinie to będzie zmiana na lepsze, a już zwłaszcza w sprawach sercowych czy w związku, te karty sprzyjają życiu uczuciowemu i ustabilizowaniu go, mogą oznaczać zaręczyny, zapowiedź ślubu dla par, które są już ze sobą jakiś czas lub wspólne "oficjalne"zamieszkanie dla par, które spotykały się dotąd "na mieście".

Miesiąc ten przebiegł pracowicie ale przyjemnie, można powiedzieć, że faktycznie bez większych trosk :) pomyślnych wydarzeń w sensie że jakaś większa realizacja planów to nie było, ale ważna sprawa, że jestem do przodu z kasą i zarobiłam na tyle, że nie musze się martwić o zobowiązania i szczypać na ponadnormatywne wydatki. Ale związek jak związek, na razie trwa, czy mnie pan bardziej kocha to nie wiem ;) no ale atmosfera jest jakaś jakby lepsza. Ślubu nie będzie bo nie chcemy go oboje, ale może to miało znaczyć u nas, że utrwalimy się uczuciowo xd

Co do planów niezrealizowanych to nie ma możliwości by je w tym roku urzeczywistnić, bo to nie jest zależne ode mnie, ale jeśli chodzi o przygotowanie gruntu to tak, tu się zgodzę, bo działam w tym kierunku i jest perspektywa na dalszy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia
Percia, karty położyłam Ci na 12 miesięcy, opis wrzucę wkrótce, może w weekend.

Dziś Karma Angels - na pierwsze pytanie: odwrócony Metatron, na drugie odwrócony Nith - Haiah.

Metatron w takim pytaniu jakie zadałaś informuje, że przyczyna problemu nie leży w tym życiu, to sprawa karmiczna, przeniesiona, może być na skutek niewłaściwego wyboru.

Mówi, żeby nie walczyć z czymś na co nie masz wpływu, inaczej mówiąc jest to wyrok losu, tu sama nic nie zmienisz, co potwierdza Nith Haiah.

Mówiąc "sama nic nie zmienisz" mam na myśli to, że Twoje działania nie doprowadzą do oczekiwanego skutku, ale nie znaczy to, że w ogóle nie ma wyjścia - ono jest, ale po spełnieniu "twardych warunków" i zawsze jednak trzeba się liczyć z tym, że efekt nie będzie taki, jak Ty sobie założyłaś, wymarzyłaś czy wyobraziłaś.

Resztę na ten temat możemy omówic na PW czy @, bo uważam, że są to jednak zbyt osobiste sprawy.

Może nie całkiem jeszcze pora aby mówić o efektach, nic się jeszcze nie zadziało dużego w temacie. Ale rację masz stuprocentową: jeśli coś urośnie, to juz wiem na pewno, że nie będzie to taki efekt jaki sobie wymarzyłam. Cenę też wysoką zapłacę... "twarde warunki" jak mówisz :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia
Wrzesień: 7 kier 9 kier

To kolejny fartowny miesiąc, jeszcze lepszy od poprzedniego. Fart i radość, dobro i pomyślność to jego hasło. Nawet najbardziej nieprawdopodobne plany teraz mogą zostać uskutecznione, coś co się do tej pory nie udawało teraz się uda.

Masz lub zdobędziesz tzw. dobre układy, które przydadzą się także w przyszłości, nie powinnaś też narzekać na brak powodzenia tak towarzyskiego jak sercowego.

Tutaj masz możliwość resetu i zwrotu tej sprawy, o którą pytałaś kart Karma Angels, aczkolwiek musisz się liczyć z tym, że tak samo z siebie, bez Twojego udziału to się nie zrobi, a efekt może być inny niż oczekiwany. Ale w tym miesiącu masz właśnie taką możliwość, rozważ tylko, czy chcesz w tej sprawie skorzystać z przychylności niebios.

Październik: 2 kier o. Joker czarny + Walet karo

W tym miesiącu również dobre nowiny - dobra passa trwa :) Sprawy sercowe i/ lub partnerskie idą świetnie jak też te związane z finansami, interesami lub pracą. Może pojawić się jakaś nowa możliwość, jakaś inna perspektywa, inne (lepsze) widoki na przyszłość, możesz też spotkać lub odkryć kogoś Ci przychylnego, o dobrym sercu, kto Ci może w czymś bezinteresownie w czymś pomóc, dobrze też doradzi jeśli będziesz potrzebowała rady.

Podjęta teraz (lub niedawno) nauka w jakimkolwiek zakresie przyniesie korzyść w przyszłości, więc teraz warto zainwestować w siebie.

Powinno też nastąpić ożywienie w kontaktach z innymi i relacjach rodzinnych, z krewnymi, przyjaciółmi, czy bliskim otoczeniem.

Tutaj radziłabym zwrócić szczególną uwagę na spotkane osoby, one są serdeczne i szczere, mogą mieć pozytywny wpływ na Twoją przyszłość.

Jeśli zaś będziesz miała możliwość podjęcia jakiegoś nowego przedsięwzięcia to nie wahaj się - będzie to dobre, korzystne dla Ciebie.

Nie odważyłam się na realizację nieprawdopodobnego u mnie zamierzenia, wiem że udałoby się to zrobić, ale konsekwencje... teraz widzę, że to co napisałaś wiąże się w jakiś niesamowity sposób. I te karty i karma angels... Trzeba było czasu, żeby to powiązać. Zajęta byłam pracą i na nią zwracałam największą uwagę, ale prawda jest taka, że, jak pisałaś na lipiec:

w samodzielnym działaniu, czyli takim, które jest zależne wyłącznie od Ciebie, gdzie tylko Ty o czymś decydujesz odniesiesz sukces, czegokolwiek by to nie dotyczyło.

odniosłabym sukces w innej niż praca sferze życia. Tylko pytanie co dalej? jednak nie jestem jeszcze gotowa, nawet nie wiem, czy na dłuższą metę bym tego właśnie chciała... Znalazłam przychylną osobę, nawet się nie spodziewałam. Dała mi do myślenia.

Na kwiecień dałaś mi niesamowicie ważną radę:

Tu masz wyraźne ostrzeżenie: wstrzymaj lot. Oznacza to, że jeśli masz jakieś plany, zamiary czegokolwiek dotyczące, to nie dobry czas na ich rozkręcanie.

Nie rozkręciłam tych zamiarów mimo nacisków. Nie chciałam o tym mówić, za wcześnie było, ale teraz sprawa nabrała rozpędu, tylko ja wciąż na rozdrożu stoję. Nie chcę radykalnych cięć, ale mam gdzieś z tyłu głowy, że jeśli nie podejmę decyzji "ostatecznej" sama, to życie samo to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi