Skocz do zawartości
walczak

Rodzinny problem

Rekomendowane odpowiedzi

walczak

Witam. Mój post związany jest z sytuacją jaka panuje w mojej rodzinie. Dokładnie chodzi o rodziców, którzy całe życie (odkąd pamiętam) kłócą się. Z drugiej strony nie są w stanie się rozwieść lub chociaż rozstać. Trudno było mi patrzeć na to wszystko w dzieciństwie, a teraz chciałbym jakoś im pomóc skoro sami nie mogą. Może istnieją jakieś sposoby na takie relacje? Jak sprawdzić to energetycznie? Moja babcia (od strony mamy) kazała zawiesić w woreczku srebrny łańcuszek nad drzwiami wejściowymi. Powiedziałem to mamie i tak zrobiła, ale coś mam wrażenie, że nie do końca to pomogło, chociaż przez mały czas jakby było lepiej.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, to z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pomocny

Temat patrząc po dacie wpisu już odległy.

Na pewno trzeba mieć świadomość, że to jest lekcja dla rodziców, która maja przerobić w tym wcieleniu. Nie tak łatwo jest tez coś popracować nad nimi bez ich wiedzy i zgody, bo jest prawo wolnej woli. Są odstępstwa, bo i sytuacje są też różne, nigdy nie ma takiej samej.

Jezeli jeszcze wejdziesz na forum do swojego postu, to daj znac jak obecnie wyglada sytuacja.

Może uda się kilka rzeczy podpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AmonCzarny

Faktycznie, trochę czasu już minęło. Ale oni się nigdy nie dograją bo tak jest po prostu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ThePhoenix

Byłoby dobrze gdyby się dowiedzieć co oni mają do wypracowania razem, czego mają się nauczyć jako małżeństwo i wtedy ewentualnie to zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi