Skocz do zawartości

dom rodzinny-ważny sen


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w interpretacji snu, co może sugerować. Śniłam, że byłam w domu rodzinnym u rodziców, był w domu mój tata. Otwiera on drzwi i wchodzi do domu mój kochany mężczyzna. Przywitał się z nami, był ubrany w zieloną bluzę i spodenki jasne do kolan. Dół domu wyglądał tak jak w realu, czyli wszystkie przestrzenie są otwarte nie ma drzwi, korytarz z jednej strony prowadzi do salonu, z drugiej do kuchni, z trzeciej do kotłowni, a z boku blisko kuchni jest łazienka. Więc poszliśmy korytarzem, który był pomalowany na kolor żółty ( w realu na biało są ściany pomalowane) do salonu. Siedliśmy na kanapie. Mój mężczyzna usiadł koło mnie, objął mnie ramieniem i rękoma dotykał moje ręce, głaskał, palcami dotykał moje palce rąk.. o czymś rozmawialiśmy nie pamiętam o czym..po chwili wstałam i poszłam do łazienki, w której kafelki były niebieskie, wisiało lustro duże i biały zlew ( realu tak nie wygląda łazienka na dole, nie ma lustra, ściany białe, brak kafelków). Oparłam się o zlew, spojrzałam w lustro i widziałam siebie zupełnie bez makijażu (a ja zawsze jestem umalowana bo bardzo dbam o siebie i swój wygląd jako kobieta). Powiedziałam do siebie: jak on mnie tu znalazł? przecież nie mówiłam gdzie mieszkam? Może mojego tatę znał i się jakoś dowiedział? Wyszłam z łazienki a ich nie było już w salonie. Stałam na korytarzu oparłam się plecami o ścianę ręce miałam za sobą by od ściany nie było mi zimno. Patrze a jakby z kotłowni wyszedł mój tata,a zanim on. Tata coś mówił do niego, rozmawiali, wyglądało to jakby on pomagał w jakiś obowiązkach mojemu tacie, jakby coś robił w kotłowni. Nie miał już bluzy na sobie tylko czerwony podkoszulek bez rękawów. Był wysoki, szczupły,w tym podkoszulku. Szedł w moją stronę. Spojrzałam przed siebie a tu nagle przede mną stanęły dzieci, dwoje, dziewczynka ok 5lat ładna, uśmiechnięta, i chłopczyk ok.2lat, też śliczny.. stali i patrzyli się na mnie. Ja nie wiedziałam co mam zrobić więc spojrzałam na mojego faceta on wszedł na chwilę do łazienki jakby chciał umyć ręce, ale miał je czyste, wyszedł, podszedł do nas, do dzieci, dziewczynkę pogłaskał po głowie, a chłopcu poprawiał spodenki i pocałował w głowę zachował się tak jakby to były jego dzieci.. byłam zdumiona.. Co taki sen może symbolizować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie - czemu ja nie mam takich snów prostych jak konstrukcja cepa tylko jakieś zakręcone z kilkoma progami znaczeń symboli - a szkoda gadać - taki żarcik - w stylu szewc bez butów chodzi i takie tam bzdety.

Dobra po użalałem się nad sobą i aż mi lżej ale teraz uzasadnienie powyższego wywodu.

Dom rodzinny to symbol twojej przeszłości tej bez niego to że cię odwiedza świadczy o tym że masz nadziej że przyszłość już będzie tylko z nim stąd zastąpienie pokoleniowe najważniejszy mężczyzna z przed - ojciec i najważniejszy teraz - przejęcie pałeczki sztafety stąd ta rozmowa w pomieszczeniu technicznym - kotłownia ( czyżby się coś szykowało np.: oświadczyny) tak mi się nasunęło po tym głaskaniu po palcach rąk. Ta twoja wizyta w łazience świadczy o tym że już cię "widział rano bez makijażu" i że oprócz dwóch wątków w życiu nie masz przed nim tajemnic.

Czerwony męski podkoszulek "niezłe z niego ciacho" - pomyślała Malwina widząc go pierwszy raz - tylko z tym mi się kojarzy.

Dzieci normalnie napisałbym że to symbol obowiązków ale nie w tym przypadku moim zdaniem to są twoje tajemnice o których pisałem powyżej o których on nie wiem albo przynajmniej tobie się tak wydaje. Wiek dzieci świadczy o czasie kiedy zaistniały owe tajemnice - 5 i 2 lata przed waszym związkiem ale to jego mycie rąk to symbol że wie i mu to nie przeszkadza nie obchodzi go to że ktoś był przed nim bez względu na jakim stopniu zażyłości były te związki co symbolizuje poprawianie spodenek chłopcu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...