Skocz do zawartości

Egzorcyzmy, ksiądz, demon, dusze, mąż - prośba o wsparcie w interpretacji snu :)


Elsie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Śniło mi się dzisiaj, że pewien ksiądz odprawia egzorcyzmy w moim mieszkaniu w korytarzu, jest półmrok i z czegoś nieokreślonego (mebel? wiszący płacz? zwierzę?) wychodzi demon (lekki duszek raczej bym powiedziała ;)) i zostaje przepędzony. Ksiądz sugeruje, aby wytrzeć podłogę pochlapaną wodą święconą szmatką i spiąć ją kajdankami (mąż jest policjantem - przyp.red.), następnie uderzać o podłogę - takie odganianie siły nieczystej :P Ja z mężem leżymy na łóżku w pokoju obok, nie dosłyszałam i nie zrozumiałam księdza i kilka razy proszę o powtórzenie...

Potem widzę, że w pokoju po drugiej stronie korytarza chwieje się zasłona, no i ja w panice, mąż uspokaja :D Następnie dusze (zmarłych?) wchodzą nam z mężem na łóżko i ja je strącam po kolei nogą, na do widzenia puszczając w powietrze buziaka (całuję swoją dłoń). Wszystko się udaje. Znalazły się też w tym śnie jako te dusze mój żyjący dziadek i żyjąca siostra - jestem w dobrych relacjach z tymi osobami...

 

Raczej pozytywnie bym zinterpretowała w/w sen - udaje się odpędzić złe moce, negatywy, załatwić wszelkie sprawy, oczyszczenie. Może dziadek wskazuje jakby na mój rodowód, jakby nie on nie byłoby mnie, mego synka itp. - z rodzicami często się kłócę, za bardzo się wtrącają w moje życie od zawsze, akurat tej nocy starałam się im wybaczyć wszystko, zapomnieć trudne dzieciństwo, brak wsparcia, modliłam się za nich...

 

Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...