Skocz do zawartości

Męczący diabeł


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Widujemy/widywaliśmy krótko, ale intensywnie. Już po pierwszym spotkaniu wyznał mi miłość. Było cudownie, do momentu kiedy niektóre jego wady tj. dominacja, brak samokrytyki i autorefleksji, zrzucanie winny na mnie wyszło na jaw.

 

Moja osobista:

 

Gwiazda–cesarz–papież

świat–eremita

sprawiedliwość

 

misja: cesarz

środki: wisielec

 

Jego

 

Eremita–papież–mag

umiarkowanie– kochankowie

sąd

 

misja: diabolo :!: :!: :!:

środki: cesarzowa

 

wspólna

 

Cesarz– eremita – kochankowie

śmierć–diabolo :!: :!: :!:

kochankowie

 

misja: słońce

środki: diabolo :!: :!: :!:

 

Ten diabolo idzie od niego.. Kurde, nieładna ta nasza donica.. odwróceni kochankowie, eremita... a więc po prostu nie pasujemy do siebie...Nie umiemy się ze sobą porozumieć. Jesteśmy aktualnie na II pozycji-eremity..czyli każdy sobie... Nic dziwnego, że początkowo mieliśmy wzajemną obsesję na swoim punkcie, skoro tu tak zadiablone.. Zakładam,że jeżeli jakoś przejdziemy tego eremite to wejdziemy w kochanków.. a oni tu odwróceni, czyli nie dojdziemy do porozumienia... Kochanków mamy z mojego papieża i jego maga... on może najwyżej próbować zawrócić mi w głowie ładnymi słówkami

To ten początkowy cesarz dał mi nadzieje,że naprawdę może być fajnie...że jest tu szansa na coś stałego. A cesarz idzie ode mnie...

Z cesarzem jest ciekawa sprawa. Słyszałam,że diabeł jest mocną kartą...pokonać go może jedynie pare kart... w tym np śmierć i właśnie cesarz :!:

 

Ja tego człowieka w ogóle nie ogarniam... Przecież ma ładną donicę, głupi nie jest... Dlaczego więc nie chce rozwiazywać konfliktów tylko zamyka się we własnej ciasnej skorupie myślenia, w której to jest najlepszy i nikt nie ma prawa na niego złego słowa powiedzieć? Ja też nie jestem osobom łatwą w pożyciu... odwr. świat– mam swoje jazdy.

 

Właściwie to ja wiem, że sprawa jest przegrana. Chciałam tak prosić o interpretację innych. Sama specjalistką nie jestem... Może jest coś co przegapiłam..

W naszej wspólnej donicy nie ma żadnej ładnej karty prócz cesarza... Chciałabym wiedzieć czy mnie kochał naprawdę, czy mówił poważnie o rodzinie...czy to było tylko takie diabelskie uwodzenie

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...