Skocz do zawartości

Kangury w bibliotece i księga


Orionir

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, więc śniłem o bibliotece. Czytałem książkę z wielotomowego zbioru, która była oprawiona w czerwoną skórę i miała kaligrafowaną treść. Księga ta pochodziła z XIV wieku, otrzymałem ją od postaci w kapturze, która przed kimś uciekała i wcisnęła ją, gdy mnie minęła. W środku były wpisane runy, a gdy przeczytałem ich opisy i oderwałem wzrok od książki, zobaczyłem kangury skaczące w całej sali. Utrzymywały ciszę, była pierwsza w nocy, ciemno, światło świec. Jeden z kangurów podszedł, wyrwał mi księgę, schował ją do swojej torby i wszystkie za nim wyszły a ja nie mogłem ich dogonić. Być może nic to nie znaczy, może to tylko wyobraźnia ale jestem bardzo przejęty tym wszystkim. :/ Czemu akurat takie motywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twój sen jest trochę dziwny ale wbrew pozorom całkiem spójny.

Postać w kapturze wręcza ci księgę z runami ze zbioru wielotomowego moim zdaniem to symbol że coś kiedyś zacząłeś jeżeli chodzi o sprawy związane z ezoteryka i zrobiłeś to pod czyimś impulsem. To ze księga była oprawiona w skórę i że była kaligrafowana może świadczyć o tym że bardzo sobie to ceniłeś zaś pochodzenie księgi z XIV wieku symbolizuje że to co robiłeś dawało ci spokój i poczucie spełnienia co symbolizuje liczba 14.

Podnosisz wzrok znad książki to znak że porzuciłeś to czym się zajmowałeś ( zmiana pozycji patrzenia w snach zawsze oznacza jakiś przeskok lub zmianę) spowodowało to że jakieś błahe sprawy zaprzątnęły ci twoja uwagę ( to te kangury) i oddaliłeś się od tego co rozbiłeś ( to ta strata księgi). to że je próbowałeś gonić ale bezskutecznie to symbol tego że utraciłeś spokój i przez co czujesz wahania nastroju.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...