Skocz do zawartości

Wróżba od Aniołów dla Ciebie


Baby Jane

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim zainteresowanym,

korzystając z kart anielskich Doreen Virtue (Uzdrawianie z Aniołami, Wsparcie w miłości), powróżę chętnym. Odpowiadam na jeden post danej osoby, i na wszystkie pytania w nim zawarte, dlatego warto się zastanowić co napisać i o co zapytać.

Możecie również krótko opisać swoją sytuację, chociaż nie jest to wymagane.

Nie wróżę przez PW.

 

Serdecznie zapraszam.

Edytowane przez Makrela
regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam się nad podjęciem studiów. Biorę pod uwagę 2 kierunki : pedagogikę przedszkolną i logopedię. Chciałabym prosić o wróżbę, która pomogła by mi dokonać właściwego wyboru.

Drugie pytanie to pytanie o moje perspektywy zawodowe : czy pozostanę w obecnej pracy czy znajdę w najbliższym czasie coś bardziej satysfakcjonującego i mniej stresującego?

Dziękuję z góry za poświęcony czas i pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahasz się pomiędzy tymi dwoma kierunkami i chyba wiem dlaczego, pojawiają się dwie karty, Przyjaźń i Dzieci, wygląda na to, że dobrze dogadujesz się z dziećmi. W jednym i w drugim zawodzie sprawdziłabyś się. Pojawiają się karty Sny i Znaki, czyli powinnaś zwrócić uwagę na to, co Ci się śni. Poprzez sen Aniołowie chcą Ci przekazać którą drogą powinnaś iść. Jeśli chodzi o wybór zawodu to czekają Cię Błogosławieństwa, ale jest też karta Poddanie się i uwolnienie. Chyba tkwisz w czymś, co Ci nie odpowiada, z braku laku i to Ci ciąży, bo jest karta Prawda i Spójność, Aniołowie radzą, abyś poszła za głosem swojej prawdy. Jeśli odpuścisz i nie będziesz się czegoś, co Ci nie służy kurczowo trzymać, to wtedy możesz liczyć na sukcesy. Zwracaj uwagę na swoje Pomysły oraz Inspiracje. Czasem tak jest, że z dnia na dzień zaczynasz coś robić i kochasz to, chociaż nigdy by Ci nie przyszło do głowy, że się w tym sprawdzisz. Pojawia się karta Wsparcie. Masz ogromne poparcie Aniołów. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja poproszę:). Jak mi się potoczy moja sytuacja zawodowa, pracuję w jednym miejscu prawie 14 lat, szef obniżył mi w ub.roku pensję, rzekomo dlatego, ze mam mniej obowiązków.Od października wysyłam cv do różnych firm, niestety na razie bez większego efektu. Czy uda mi się zmienić pracę na lepszą? Jakie zdanie o mnie ma szefowa i ogólnie pracownicy?

 

I drugie pytanie, czy obecny partner jest moim docelowym? Czy weźmiemy ślub? Nie wiem, czy potrzebujesz dane, podam imiona, jeśli trzeba, dodam daty ur. Agnieszka i Marcin.

 

Z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarlotka, jeszcze takie uzupełnienie mam dla Ciebie, teraz mi się skojarzyło. Pamiętaj aby nie opierać wyboru studiów tylko na podstawie tego że lubisz dzieci, zastanów się jeszcze nad innymi możliwościami, a nuż jest coś, co by do Ciebie lepiej pasowalo? Tutaj też patrz na to co Ci w głowie świta i na znaki we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez,

Wyszły karty Pomysły i inspiracje oraz Obfitość i Siła, Oczarowanie. W swojej pracy zawodowej będziesz przeżywała prawdziwy rozkwit. Nie wiem, czy będzie to praca, gdzie teraz jesteś, czy inna, ale jest karta Nowy Początek, więc to może być coś całkowicie nowego. Sugeruje to również Wysłuchana Modlitwa, być może chciałaś rozwiązania i nawet modliłaś się o rozwiązanie tej sytuacji, teraz będziesz miała odpowiedź. Ale może być jakaś niespodziewana zmiana (Obfitość - na obrazku kwiaty w zimie). Wśród swoich kolegów w pracy masz prawdziwych sprzymierzeńców (karta Przyjaźń przy pytaniu co myślą o Tobie). Powinnaś się na tym skupić, nie myśl o tym, że ktoś coś, pozytywne myślenie przede wszystkim. Kolejny raz z rzędu wyskakują karty Radość i Oczarowanie, czyli czeka Cię naprawdę coś fajnego w życiu zawodowym.

 

Teraz życie osobiste. Od razu mówię, że jest karta Ślub, a więc jest wysokie prawdopodobieństwo, że weźmiecie ślub. Tylko sama wiesz, że pomimo iż kochasz swojego partnera coś tu do końca nie gra. Jesteście sobie bardzo bliscy, ale jedna osoba czuje się chyba lekko niedowartościowana. Pojawia się karta Nieodwzajemniona miłość ale w również pojawiają się takie karty jak Możesz bezpiecznie kochać, Zasługujesz na miłość. Tak jakby ktoś miał poczucie, może właśnie Ty, że ta jedna osoba niedostatecznie się stara i przez to masz jakieś kompleksy, czujesz się nie kochana, trochę osamotniona w tym związku. Jest też karta Oszustwo i Flirt. Czyli jakby on lekko zboczył, nie koniecznie chodzi oczywiście o romans, ale na przykład w tym związku poświęca więcej czasu na coś innego niż pielęgnację go. Pojawia się konflikt trochę światopoglądowy. To będą jednak tylko i wyłącznie problemy przejściowe. Aniołowie radzą abyś Kochała Najpierw Siebie, a przez to i Twój partner zacznie Cię bardziej szanować, stanie się bardziej romantyczny. Zadbaj o siebie psychicznie i fizycznie, tak jakbyś chciała by zrobił to partner. Zdecydowanie na to zasługujesz. Poza tym pojawia się karta Daj szansę swojemu związkowi oraz Zachowaj otwarty umysł. To będzie wymagało pewnej konsekwencji i pracy nad związkiem, ale wszystko się ułoży, jeśli oboje będziecie tego chcieli.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Chciałabym zadac pytania ze sfery uczuciowo zawodowo rozwojowej.

Zacznę od rozwoju- ostatnio mam w życiu dziwny okres czuję się rozczarowana bliskimi i zawiedziona

Ogólnie ostatnio obserwuję jakby otoczenie demaskowało się przede mną i widzę ludzmi takimi jacy są na prawdę oni i ich motywy,czy "góra" chce mi coś w ten sposób przekazwc?

Drugie pytanie dotyczy dawnej miłości. Mezczyzna ten juz nie jest ze swoja zoną a zawsze dawal mi do zrozumienia, ze gdyby nie ona bylby ze mna, rozumiem ze teraz cierpi ale nie kwapi się z żadnymi ropozycjami w stosunku do mnie i teraz zastanawiam się czy to nie byly wymowki a szymonowi poprostu odpowiadałam jako kobieta do romansu a nie na stałe i mnie zwodzil a juz jako wolny mezczyzna nie bedzie się o mnie staral tylko poszuka innej kobiety? Co naprawde czuje do mnie i zamierza?

Jesli chodzi o sfere zawodowa to dostałam ktrotka umowe w miejscu gdzie juz pracowalam ale to tylko kilka miesiecy. Kiedy i w jakiej branzy uda mi się zaczepic na dluzej? Stracilam juz nadzieje na stała pracę. ..

Ela

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Dirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

jeśli chodzi o pierwsze pytanie, to zaczynasz się doskonalić w rozwoju duchowym, a więc po prostu zaczynasz dostrzegać więcej takich rzeczy. To normalne, chociaż nie zawsze przyjemne... Jest też karta Prawda i Spójność, co oznacza, że jesteś już coraz mocniej w swojej prawdzie, co nie zawsze się podoba. Powinnaś popracować nad swoją Samoakceptacją bo za mało w siebie wierzysz, być może nawet niezbyt ładnie o sobie myślisz.

Jeśli chodzi o Twoją pracę zawodową to jest karta Poddanie się i Uwolnienie. Czyli nic innego jak odpuścić... żyjesz teraz w lęku, że nigdy nie znajdziesz niczego lepszego. Musisz kontrolować swoje myśli, o czym mówi karta Skupienie. Za bardzo się poddajesz tym lękom. Masz karty takie jak Archanioł Michał oraz Wsparcie, a nawet Niebiańskie przewodnictwo, co oznacza że jesteś chroniona nawet potrójnie, masz ogromne poparcie i czas oddać zmartwienia "górze", uwierzyć w to, że się uda. Wtedy masz Nowy Początek i Obfitość. Czyli same superlatywy. Zaczniesz robić coś nowego, być może nawet zaskakującego, w czym nie sądziłaś, że będziesz "siedzieć" ale Ci się spodoba. Są też karty Boska Synchroniczność oraz Uzdrowienie, powinnaś zaufać, że wszystko dzieje się w określonym czasie, a ten czas dla Ciebie właśnie się zbliża.

 

Jeśli chodzi o pytanie o dawną miłość, to podaj proszę jego imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz mój kurzy mózg nie zaczaił, że już pisałaś jego imię...

W każdym razie Elu nie trać tu czasu na Szymona. Karty mówią Uwolnij byłego partnera - nadszedł czas by oczyścić swoją energię. Jest też karta Daj swojemu związkowi szansę, ale chodzi o inny związek. Jest Przywoływanie bratniej duszy i Już wkrótce. Chodzi po tej ziemi Twoja prawdziwa druga połówka. Spróbuj medytacji, afirmacji, żeby ją przyciągnąć, wyobrażaj sobie swój związek, jakim byś chciała go widzieć? Zrób sobie listę cech jakie cenisz w mężczyźnie. Jest karta Już wkrótce, więc on pewnie stoi za rogiem. Co więcej jest karta Ślub, czyli to może być już ten jedyny, na całe życie. Tymczasem jest karta Flirt, zatem ciesz się życiem, szczególnie, że wiosna idzie (chociaż tego nie widać...), zobacz jakie może być przyjemne, dziel się tą radością z innymi.

 

Co więcej powiem - konieczne jest zrezygnowanie z myśli o Szymonie aby stworzyć ten związek z Bratnią Duszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci. Dobrze wywęszyłaś slub Mam partnera mamy dziecko, parę miesięcy temu oswiadczyl się ale ten zwiazek jest tak burzliwy, że może pojsc albo w stronę slubu albo rozstania. Zaręczyny zostaly zerwane i omal się nie rozstalismy, pozniej powrocil temat slubu ale mimo to nadal bylo burzliwie. Zaciekawilas mnie tą bratnia dusza, nawet jesli zostanę z moim partnerem chcialabym poznac swa bratnia duszę lecz nie w celach romansowych wówczas a po to by miec w kims zrozumienie. Podobaja mi się Twoje wskazowki, chetnie je wyprobuje i zobacze co przyniesie los

Zawsze myslalam ze wlasnie ta byla milosc jest mi pisana ale parodoksalnie gdy rozstal sie z partnerka zrozumialam ze nigdy nie znaczylam dla niego zbyt wiele bo ciagle byly jakies wymowki dla ktorych wg niego nie moglismy stworzyc związku. Czy mam z kart wnioskowac, ze nie dziala nic w moim kierunku bo nie jestem wg niego odpowiednia kobieta dla niego na stale?

Tak czy siak pora już chyba zapomniec, masz rację. Aale latwiej mi bedzie znajac jego motywy.

 

Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to zmienia postać rzeczy... nie wiedziałam, że jesteś w związku aktualnie, ale te karty mogły odnosić się właśnie do Twojego związku aktualnego. Mam na myśli Uwolnij byłego partnera etc.. A jeśli chodzi o Bratnią Duszę to w tym przypadku Szymon mógłby nią być. Zapytałam kart co on myśli o Tobie i są Czynniki religijne, Dzieci, Oszustwo, Nieodwzajemniona miłość. Szymon myśli, że nie ma u Ciebie szans, bo jesteś w innym związku. Ale jest Namiętność, Zdobądź się na wysiłek, Już wkrótce. Czyli coś tam jednak wciąż się tli. Związek z innego wcielenia (związek karmiczny albo Bratnia Dusza), Narzeczeństwo, Możesz bezpiecznie kochać. Zatem jest pewne prawdopodobieństwo, że moglibyście się dogadać i wnieść ten związek na wyższy poziom. No ale to Ty musiałabyś jakoś dać znak, że jesteś gotowa, zdecydować się na coś, bo na razie tkwisz w innym związku. Nie będzie nowego związku jeśli nie zdecydujesz się na jednego lub drugiego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Planuję zostać muzykiem. Nie wiem w jakim mieście założyć zespół. W jakim ukręcę najlepszą ekipę? Warszawa, Gdańsk, Kraków? A może za granicą będzie lepiej? I powinienem do kogoś dołączyć czy sam skompletować ludzi?

 

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jest za to karta Oczarowanie, oraz Dzieci, czyli istotne jest, abyś nie robił z tego biznesu, machiny, to ma być dobra zabawa przede wszystkim. Masz fajne karty, na przykład Mistrzowie Duchowi: Potężni kochający i mądrzy Duchowi Nauczyciele czuwają nad Tobą i Cię prowadzą. Martwisz się czymś, ale widać, że w Twoim planie jest coś, co zyskuje poparcie Duchowych Mistrzów, zatem jest to coś bardzo pozytywnego, będzie niosło światło Tobie i innym ludziom. Jest karta Czy prosiłeś Anioły o pomoc w tej sprawie? Ona mówi: Twoje Anioły chcą Ci pomóc w tej sprawie, jednak potrzebują Twojego pozwolenia, zanim podejmą działania w sferze Twojej wolnej woli. Jeśli chcesz pomocy to poproś Mistrzów i Anioły o nią, najlepiej jakieś konkretne Istoty na przykład któregoś Archanioła, Jezusa, kogoś do kogo masz zaufanie. Jest karta Czakra korony, masz z nimi doskonałe połączenie, powinieneś też baczyć na głos swojej intuicji. Oni Tobą pokierują i wybiorą dla Ciebie najlepszą drogę, wszystkie Twoje wątpliwości się naturalnie rozwiążą, będziesz w sposób naturalny doświadczał sukcesów i Obfitości. Jak widzisz nie odpowiadam na pytania w którym konkretnie mieście powinieneś coś zrobić, bo samo się to zrealizuje w najlepszy dla Ciebie sposób. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera. Te karty działają. Faktycznie mam dużą czakrę korony i dobry kontakt z górą ale nie prosiłem nikogo w tej sprawie o pomoc i faktycznie chce zrobić z tego 'biznes' zapominając żeby to była frajda przede wszystkim, no i martwię się czy spotkam odpowiednich ludzi stąd też chęć przeprowadzki. Pomogłaś mi bardziej niż to sobie wyobrażałem. Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

19.05.2018 o godz.8 mam kolejne podejście do egzaminu praktycznego na prawo jazdy (trzecie). Bardzo proszę o wsparcie i radę od aniołków na ten dzień.

Dziękuję i pozdrawiam

Ania 12.07.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jest karta Czakra krzyżowa: Uszanuj swoją wrażliwość wynikającą z niezdrowych rzeczy, sytuacji, związków. Widać Aniu, że możesz być wrażliwa na to, co ktoś mówi, a może nawet ktoś w Ciebie nie wierzy i to jakoś okazuje. Ważne teraz dla Ciebie, abyś odcięła się od tych rzeczy, ludzi, sytuacji, które wywołują w Tobie niepokój związany z tym, czy uda Ci się zdać tym razem prawo jazdy. Jeśli nie ma możliwości odcięcia się to po prostu unikaj tematu, jeśli masz możliwość to nawet nikomu nie mów kiedy dokładnie masz egzamin. Poproś o wsparcie Archanioła Michała, by swoim mieczem odciął Cię od negatywnych sytuacji. Nawet jeśli sama jesteś tą osobą, która sobie coś wyrzuca lub nie wierzy w siebie. Sugerowałaby to karta Czakra splotu słonecznego: masz małą pewność siebie jeśli chodzi o tą sytuację. Nie wierzysz w swoje siły, a Aniołowie mówią: jesteś silna! Może być, że obawiasz się swojej siły, możesz mieć jakiś problem z zaakceptowaniem siebie jako osoby, przez co trudno Ci pokazywać samodzielność, asertywność. W ten sposób sama siebie blokujesz. Myślę, że ktoś mógł Ci mówić rzeczy typu: baby nie nadają się za kierownicę, albo podświadomie coś takiego sobie myślisz. Aniołowie zachęcają byś wyraziła sprzeciw temu, że ktoś ma nad Tobą kontrolę. W tej sytuacji być albo nie być zależy od egzaminatora. Ale on nie ma nad Tobą władzy ani kontroli, tylko Ty ją masz. Powinnaś poczuć tą moc w sobie. Ta karta również mówi o odcięciu się. Działania, które należy podjąć:Połóż się na plecach w spokojnym miejscu, skup się na swoim splocie słonecznym i wypowiedz słowa: "Archaniele Michale zwracam się teraz do Ciebie, proszę przetnij więzy strachu, które łączą mnie z każdym, któremu oddawałem swoją silną wolę. Podczas gdy Archanioł Michał uwalnia Twoje więzy strachu powiedz: "Archaniele Michale, proszę daj mi odwagę, abym wziął pełną odpowiedzialność za każdy aspekt mojego życia." Jest karta Chroń siebie: osłaniaj siebie przez nieprzyjazną lub wynikającą ze strachu energię poprzez wizualizowanie sobie otaczającego Cię kokonu z leczniczego światła. Potraktuj siebie dobrze, nie bądź dla siebie nazbyt surowa. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, pomijając moje założone tematy na forum chciałbym się zapytać czy mam w tym życiu konkretne zadanie? Jakiś cel? Czy celem jestem ja czy ktoś inny? Czy mam w tym życiu jakieś dusze z poprzednich żyć obok siebie, czy jestem z nimi związany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Twoim głównym celem na to życie jest uleczyć swoją męskość. Jesteś Indygo: wrażliwym, urodzonym przywódcą, lub masz za zadanie się takim stać. W tym celu powinieneś nauczyć się radzić sobie z lękami, które wynikają z tego i z Twoich poprzednich wcieleń. Masz za zadanie oczyścić siebie poprzez przecięcie swoich więzów: starych lęków, szczególnie wynikających z związków - miłosnych i nie tylko. Ważnym zadaniem dla Ciebie jest przebaczenie sobie i innym, karta Chciej wybaczać: Poproś Anioły, aby oczyściły Twój umysł i ciało z bólu przeszłości i zamieniły go na spokój.

 

Jeśli pozbędziesz się lęku i pogodzisz się z przeszłością to będziesz mógł realizować swój cel, jakim jest bycie przywódcą dla innych. Nie musi to od razu być rola prezydenta czy dyktatora, czy mistrza duchowego, po prostu swoim codziennym życiem powinieneś świadczyć od cechach człowieka nowej ery, nawet pozornie nic nie znaczącymi gestami. Indygo to osoba o silnej woli i duchu, która ma silną potrzebę zmieniania i ulepszania świata, ce****e się wrażliwością oraz troską o losy ziemi. Indygo może mieć temperament, który wiedzie go do spełnienia swoich działań.

 

Warto rozważyć czy jest coś, co specjalnie Cię pociąga jeśli chodzi o ideę pomocy innym, światu. Twoim celem jesteś zarówno Ty sam jak i inni. Z pewnością są tu osoby, które znałeś już wcześniej, które pomagają Ci w zrównoważeniu swojej karmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje pierwsze pytanie dotyczy uczuć, związków. Nie będę ukrywał, ze to jest sfera dla mnie najważniejsza, z którą mi nie idzie od lat. Podoba mi się jedna kobieta, która jednak jest po negatywnych przejściach z mężczyznami i to stanowi pewien problem. Chciałbym wejść z nią w bliższą relację. Proszę o radę od kart co robić, aby pozwoliła zbliżyć się do siebie bardziej, aby mi zaufała. Łukasz 15.01.1987, Marta 17.10.1989

 

Drugie pytanie jest również o związki, ale ogólnie. Czy moje życie uczuciowe w końcu ułoży się po mojej myśli?

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie. Pisze, aby zapytać o swój związek który niedawno uległ rozpadowi, ale nie mogę uwolnić myśli od tego co się stało. Ja Sylwia 19.12.1992, Sebastian 12.10.1991. Czy uda nam się dojść do porozumienia, wrócić do.siebie? Przyczyną rozpadu związku była kłótnia z rodziną oraz brak zaangażowania z jego strony w sprawy leczenia dziecka. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

patrząc w karty myślę, że pojednanie jest bardzo prawdopodobne. Wyjdzie od strony Twojego partnera. Ma kartę Pojednanie oraz Ruszaj, czuje, że powinien coś zrobić, czuje, że nawalił. Nie chce być widziany w tym świetle, czyli niekoniecznie korzystnym. Chce naprawić złe wrażenie. Z Twojej strony widać, że ciągle pokładasz ogromne nadzieje w ten związek (karta Ślub). To bardzo ważny męzczyzna dla Ciebie. Ty masz kartę Bratnia Dusza, a on Przywoływanie bratniej duszy, czyli najprawdopodobniej właśnie jesteście bratnimi duszami.

Jest karta Chemia, czyli ciągle ogromne przyciąganie pomiędzy Wami. Nie zapomnicie o sobie łatwo. Mam wrażenie, że on mógł poczuć się nieco odsunięty. W Twoim rozkładzie jest karta Dzieci, czyli dla Ciebie to coś bardzo ważnego, w jego jest Nieodwzajemniona miłość. Byłaś na rozdrożu, wybrałaś dziecko chociaż było Ci ciężko. On ma żal do Ciebie, że go odrzuciłaś, lub tak sądzi. Może choroba dziecka trochę namieszała w Waszym związku, odsunęliście się od siebie przez to? To miało wpływ na jego zachowanie. Na pierwszy plan wyszło niestety jego ego, chęć walki, uparł się, chciał na czymś postawić, coś może pokazać, ale to było dziecinne, małostkowe. Cała ta sytuacja, to znaczy choroba dziecka mogła też być dla niego dosyć stresujące, pierwszy raz coś takiego się działo, pojawił się lęk, po prostu trochę zgłupiał i się zagubił. Karta bogini Quan Yin mówi, że on musi odpuścić, zrezygnować z bycia zawziętym, przestać się upierać przy swoim. Jego zachowanie wynika z lęku i niepewności. Sam jest trochę jak dziecko, potrzebuje potwierdzenia uczuć. On się wystraszył, sytuacja była poważna. Ale ciągle wierzy, że można ją naprawić.

Dla Was obojga są karty Czakra korony, czyli podążaj za intuicją. Karta dlaCiebie jest Wielka szansa, Yemanja. Skorzystać ze sprzyjających okoliczności, które nadejdą by doprowadzić do pojednania. Zaufaj intuicji i wewnętrznej mądrości. Od Ciebie dużo zależy i Ty jesteś tu kluczem.

Jest karta Pudełko Boga. Ktoś tu potrzebuje się wygadać, zrzucić z siebie ciężar, dzięki temu zmniejszy się lęk. Możliwie, że to Ty jesteś osobą, która musi wysłuchać, wykazać cierpliwość. Twój partner przestał już coś akceptować, teraz jest gotów by o tym opowiedzieć. Ale wszystko wskazuje na to, że dojdziecie do porozumienia.

 

Anielskie wsparcie w miłości

Przewodnictwo Bogiń

Mistrzowie duchowi

Terapia Anielska

D. Virtue.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie. Dużo z Pani wróżby się zgadza. Przede wszystkim fakt, że na wierzch wyszło jego ego, złość, same negatywne cechy charakteru. Było mi to ciężko udźwignąć i dlatego wybrałam dziecko. Mam nadzieje ze wszystko się sprawdzi, jeśli tak w późniejszym czasie zweryfikuje wróżbe. Juz nie mam nadziei na lepsze czasy naszej relacji, brakuje siły by ciągle próbować nawiązać właściwa komunikację. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniała,zgadza się sformułowanie ze on jest w tej sytuacji choroby dziecka, właśnie jak taki mały chłopiec który nie wie co zrobić. Jedynie co umie to być zawzietym,.czuć lek i marudzić. Serdecznie dziękuję raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On właśnie chce, żebyś go przytuliła, pogłaskała po głowie... powiedziała, że jest ok. Obroniła przed oskarżeniami, stanęła w jego obronie... Stąd jego upór, żeby zwrócić na to uwagę. Może dziecko jeszcze jest malutkie i nie zdążył się pogodzić że nie jesteście już tylko we dwoje. Poświęcałaś mu znacznie więcej czasu, a przy dziecku to już niemożliwie. Może być nawet zazdrosny o Twoje uczucia. Widać dość niedojrzały facet, ale widać też, że jesteście mocno związani i możecie znaleźć wspólny język. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak Pani pisze. Taka sytuacja bez wyjścia z pozoru. Dziękuję serdecznie. Napewno napisze gdy znajdziemy porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o wróżbę dla mojego związku, czy jest coś na czym powinienm się skupić? Jeśli tak to co?

Łukasz 2 VI 1993, Marlena 3 IV 1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosilabym o wróżbę tycząca mojego męża, mówiąc krótko palma mu odbiła kompletnie, już nie wiem czy to kryzys wieku średniego ,czy inna kobieta czy niechęć do rodziny czy coo? To teraz pytanie co mu jest i czy mu przejdzie, dziecinne zachowanie,egoizm? Wojciech 31,12,86

Drugie pytanie dotyczące mojej pracy:) czy sytuacja finansowa i pracownicza mi się utrzyma lub poprawi w najbliższych miesiącach? Mam fajna ekipę z mojego punktu widzenia i dobre obroty sklepu, dlatego nie widzi mi się szukanie ponowne heh;)

I ostatnie troszkę abstrakcyjne póki co ale co tam ,,czy kupię mój upragniony dom na przeciwko?

I ostatnie czy uda mi się z dziadkiem przepisać w końcu mieszkanie na mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierz,

Widzę, że Wasz związek traktujecie poważnie jest karta Ślub. Jesteście sobie zadedykowani. Ale czegoś tu brakuje, mam wrażenie, że jedna ze stron chciałaby się jeszcze jakoś bawić, przeżyć prawdziwy romans, coś może szalonego, póki jeszcze jest młoda. Druga strona wydaje się bardziej stateczna, myśli poważnie o życiu o przyszłości, deklaracjach. Jest karta Oszustwo - ktoś nałożył maskę oraz Pele Boska namiętność - bądź uczciwy wobec siebie, co jest pragnieniem twego serca? Ktoś tu się dusi albo nudzi, ale z drugiej strony nie chce ranić osoby, z którą jest w związku. Jest to ktoś wrażliwy, podatny. Dlatego unika rozmów, bo nie chce żeby była z tego jakaś drama. Ale jest karta Strażniczka - Artemida - Ty i Twoi bliscy jesteście bezpieczni. Ta relacja jest na tyle silna, ma tak mocne podstawy, że nie ma obaw że z takiego powodu się załamie. Trzeba pracować nad tą relacją, bo ktoś tu chce coś powiedzieć, ale nie jest traktowany poważnie. Potrzebne są Rozmowy od serca - szczerze porozmawiaj o swoich odczuciach z swoją drugą połową. I wspólnie odnajdźcie na nowo dziecięcą radość... każdy nawet największy ponurak czasem lubi się bawić. Więc tu z pewnością znajdziecie jakiś kompromis.

Anielskie wsparcie w miłości

Przewodnictwo Bogiń

D.Virtue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wróżbę na relację z moim znajomym Tomaszem. W jakim kierunku pójdzie ta znajomość? Kontynuować ją czy lepiej dla mnie byłoby ją zakończyć?

Justyna

Pozdrawiam

 

Dobrze się dogadujecie i jest szansa na prawdziwe uczucie, zakochasz się - karta Romantyczne uczucia - Twoje uczucia są właściwie i godne pogłębienia. Ale staniesz przed pewnym dylematem, a podłożem jest religia... karta Czynniki religijne. Może on ma wyznaje inną religię lub jest bardziej związany z kościołem niż Ty, ma konserwatywne poglądy, lub odwrotnie. Będzie coś, z czym macie odmienne poglądy. I na dwoje babka wróżyła, czy wycofać się - karta Wycofanie się, czy iść na to. Boginie mówią, że nie wolno trwać w zawieszeniu zbyt długo - karta Aine - pełne zaufanie. Jeśli ktoś jest niezdecydowany, lepiej żeby zaryzykował niż żeby nie podjął żadnej decyzji. Bo będzie żałował. Szczególnie, jeśli rzeczywiście czegoś pragnie, bo szczerze kocha. Dlatego nie należy tu odwlekać decyzji, zaufać i iść na żywioł. Szczególnie, że ta sprawa,w której macie odmienne poglądy wcale nie musi być taka straszna... ktoś tu może wyolbrzymiać problem... myślę, że łatwo się dogadacie. Jest karta Wielka szansa - Otwierają się przed Tobą wielkie szanse, skorzystaj z nich - nie trzeba chyba tłumaczyć tej karty. No i karta Łatwe do zrobienia - Oonagh - nie ma potrzeby śpieszyć się lub robić coś na siłę, na wszystko jest odpowiedni czas. Czyli stopniowo wszystko da radę, tylko trzeba się zadeklarować i trzymać tego co się postanowiło. Może nie być łatwo, gładko i jak po maśle... ale jest powiedziane, że to jest warte poświęcenia. Uczucia warte pogłębiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Heeej! Ja bym chciała poprosić o przesłania na moje życie uczuciowe. Dlaczego jest tak słabo jak jest? Czy karty mają dla mnie jakąś radę ? Czy jest szansa na pojawienie się kogoś wartościowego w moim życiu w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

z kart widzę, że jesteś osobą, która może cenić sobie samotność. Oczywiście czasem Ci ona doskwiera, ale na co dzień całkiem dobrze Ci samej ze sobą... mówi to karta Przyciąganie, ale jest też karta Zdobądź się na wysiłek - wielka miłość jest warta podjęcia kroków do których zostałeś doprowadzony... albo nie dostrzegasz szansy na miłość, albo uważasz, że szkoda zachodu. Za duże wyzwanie, w gruncie rzeczy dobrze jest jak jest, nie jest tak źle. Możliwe, że wydaje Ci się, że nie masz wystarczająco siły aby być w związku. Związki są skomplikowane, za dużo tu różnych niekoniecznie fajnych sytuacji a czasem może boleć. Więc lepiej być samemu w swojej bezpiecznej przystani. Przynajmniej wszystko jest łatwe! Ilekroć poznajesz kogoś to wycofujesz się, jest karta Pozostań czujny. Szczególnie gdy czujesz, że to może być to - karta Flirt. Tracisz poczucie gruntu pod stopami i czujesz się niepewnie. Możliwie, że boisz się zatracić, stracić swoją autonomiczność. Bo jak kochasz to naprawdę "wpadasz". Tu musisz się otworzyć jest karta Kontakt z naturą - ale ona mówi o tym, że pora opuścić swoją klatkę a nawet najpierw uświadomić sobie, że się w niej siedzi i powietrze się już nieco popsuło. Zdobądź się na wysiłek... nie tylko dla kogoś ale dla siebie przede wszystkim. Karta Odwaga - Freja - daj się ponieść przygodzie, podejmuj ryzyko. Tym bardziej pora wyjść ze skorupy. Karta Flirt - rozszerzaj swoją przepełnioną radością energię na innych. Pora odpuścić gardę, pozwolić sobie przeżyć więcej dziecięcej radości i cieszyć się życiem, dzielić się radością z innymi ludźmi także. Karta Nieograniczone źródło mówi, że niczym nie ryzykujesz, nic nie stracisz, a za to z pewnością zyskasz na tym. Karty Nowa miłość, Bratnia dusza... tak spotkasz kogoś. Będzie okazja, by zmienić myślenie, wykorzystać nową wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
Dzień dobry,

z kart widzę, że jesteś osobą, która może cenić sobie samotność. Oczywiście czasem Ci ona doskwiera, ale na co dzień całkiem dobrze Ci samej ze sobą... mówi to karta Przyciąganie, ale jest też karta Zdobądź się na wysiłek - wielka miłość jest warta podjęcia kroków do których zostałeś doprowadzony... albo nie dostrzegasz szansy na miłość, albo uważasz, że szkoda zachodu. Za duże wyzwanie, w gruncie rzeczy dobrze jest jak jest, nie jest tak źle. Możliwe, że wydaje Ci się, że nie masz wystarczająco siły aby być w związku. Związki są skomplikowane, za dużo tu różnych niekoniecznie fajnych sytuacji a czasem może boleć. Więc lepiej być samemu w swojej bezpiecznej przystani. Przynajmniej wszystko jest łatwe! Ilekroć poznajesz kogoś to wycofujesz się, jest karta Pozostań czujny. Szczególnie gdy czujesz, że to może być to - karta Flirt. Tracisz poczucie gruntu pod stopami i czujesz się niepewnie. Możliwie, że boisz się zatracić, stracić swoją autonomiczność. Bo jak kochasz to naprawdę "wpadasz". Tu musisz się otworzyć jest karta Kontakt z naturą - ale ona mówi o tym, że pora opuścić swoją klatkę a nawet najpierw uświadomić sobie, że się w niej siedzi i powietrze się już nieco popsuło. Zdobądź się na wysiłek... nie tylko dla kogoś ale dla siebie przede wszystkim. Karta Odwaga - Freja - daj się ponieść przygodzie, podejmuj ryzyko. Tym bardziej pora wyjść ze skorupy. Karta Flirt - rozszerzaj swoją przepełnioną radością energię na innych. Pora odpuścić gardę, pozwolić sobie przeżyć więcej dziecięcej radości i cieszyć się życiem, dzielić się radością z innymi ludźmi także. Karta Nieograniczone źródło mówi, że niczym nie ryzykujesz, nic nie stracisz, a za to z pewnością zyskasz na tym. Karty Nowa miłość, Bratnia dusza... tak spotkasz kogoś. Będzie okazja, by zmienić myślenie, wykorzystać nową wiedzę.

 

Hmmm no nawet bardzo doskwiera, nie tylko czasem i nie tylko trochę, po prostu jestem już zmęczona sytuacją i przywykłam, a tak to reszta się całkiem ładnie zgadza, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :) Proszę o przesłanie na moje życie zawodowe.

 

Cześć!

Sądzę, że możesz być rozdarty (przepraszam nie znam Twojej płci), pomiędzy tym co ktoś od Ciebie oczekuje, a Tym co pragniesz robić. Jest karta Rodzice... oni chcą dla Ciebie dobrze i kochają Cię, widzą Twój zawód i życie zawodowe inaczej niż Ty. Twój problem polega na tym, że sam się wahasz, robisz coś co przynosi korzyści, co może zapewnić przyszłość. Z drugiej strony intuicja mocno podpowiada Ci zmianę kierunku. Jest coś, co przemawia do Twojego serca. Może być zupełnie inne niż to, co robiłeś do tej pory, może być ryzykowne. Karta Spójność mówi, że powinieneś działać w ten sposób by Twoje działania były dopasowane do wartości i wewnętrznych przekonań. Widać, że swoje życie zawodowe łączysz z sercem, może to być związane z pomaganiem ludziom lub z tworzeniem jakiejś sztuki. Jest karta Słuchaj swoich intuicyjnych odczuć. Twoje ciało otrzymuje dokładne informacje od Boga. Warto przyjrzeć się temu jak się czujesz gdy robisz coś, co musisz, a kiedy gdy poświęcasz się czemuś, co kochasz. Mogą pojawić się bóle, zmęczenie, a kiedy robisz co kochasz czujesz się pełen energii i możesz pracować długie godziny. Jest karta Prawo Duchowego przyciągania - Melchizedek. Z jednej strony męczy Cię już robienie czegoś, chociaż chciałeś to robić, czujesz coś w rodzaju wypalenia. Przyciągasz już coś co jest bliższe sercu, bo je właśnie otwierasz. Wobec tego pragnienie, by iść za tym głosem będzie coraz silniejsze, a frustracja coraz większa jeśli uprzesz się przy czymś innym.

 

Jest karta Płodność, czyli teraz jest dobry czas na coś, zaczęło to właśnie dobrze iść, lub ten czas jest już za rogiem. Dobra passa. Dotyczy to każdej pracy, więc tym bardziej wybór może być dość ciężki. Może lepiej zostać z tym co jest, skoro idzie to w miarę dobrze? Po co ryzykować, a jeśli coś zepsuję? Ale karta Wykorzystaj swoją magię (Saint Germain) mówi po pierwsze, że masz moc by zrealizować wszystko, czego pragniesz, z drugiej strony powinno to być coś właśnie zgodnego z sumieniem, pozytywne intencje, szczere zamiary. Wtedy wszystko się doskonale.

 

Na koniec dwie karty: Bądź skoncentrowany - Kuthumi - powinieneś być skoncentrowany na zamiarach, celach, ustalić priorytety i się ich trzymać. Nie pozwól by coś odciągało Twoją uwagę, nie odkładaj na bok swoich planów z myślą: może kiedyś mi się uda. Zacznij od małych kroków ku celom i konsekwentnie się ich trzymaj. Najpierw Ty dostrzeżesz rezultaty a stopniowo również i inni się przekonają do tego rozwiązania. Ta karta mówi również o tym, że powinieneś być asertywny, mówić nie na próby kontrolowania i regulowania swojego czasu przez inne osoby. Ostatnia karta to Zaufanie - Wisznu. Jeśli Twoje zamiary oraz intencje są czyste to nie masz żadnych powodów do obaw. Dosłownie jest napisane: jeśli masz czyste zamiary, wypływające z miłości i chęci służenia innym, wzrośnie Twoja energia i zdobędziesz doświadczenie. Jesteś na właściwiej drodze. Zaufaj swoim odczuciom intuicyjnym.

 

Mistrzowie duchowi

Anielska terapia

D. Virtue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Poprosiłabym o wróżby, przesłania ogólne na najbliższy rok w kwestiach dotyczących mojej osoby:

miłości (jestem mężatką), zdrowia, spraw zawodowych, finansowych i emigracyjnych (planujemy z mężem i synkiem w 2019 wyjechać na stałe za granicę z powodu moich spraw zdrowotnych...).

 

Z góry serdecznie Ci dziękuję za poświęcony czas :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli chodzi o Twoje sprawy uczuciowe, to mam wrażenie, że możliwe jest pewne ochłodzenie uczuć. Czujesz się lub poczujesz się nie do końca przez męża doceniona, wydaje Ci się mało troskliwy. To będzie rzutowało na Twój związek. Ale problemy nie wychodzą od strony męża, on robi co potrafi, stara się, to Ty możesz mieć wątpliwości czy zasługujesz na to. Karta Zasługujesz na miłość mówi, że owszem. Pozostań optymistą w kwestiach uczuć - nie martw się o to, myśl pozytywnie a wszystko się ułoży. Już wkrótce - od Twojego podejścia będzie zależał związek z mężem. Jeśli będziesz niezadowolona, to będzie to powodowało frustrację. Ściągasz na siebie, to czego pragniesz. Więc jeśli będziesz pozytywnie myśleć, to zaznasz w swoim życiu wiele miłości. Jest karta Prawdziwa miłość - cały Wszechświat sprzyja Ci w miłości. Masz w rozkładzie również Archanioła Michała, który będzie Cię kierował.

 

Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, to miłość odgrywa tu ważną rolę - karta Czakra serca. Od Twojego podejścia do niej zależy w dużej mierze Twoje samopoczucie i zdrowie. Słuchaj intuicyjnych odczuć - ta karta mówi, że Twoje ciało jest mądre i próbuje Ci coś powiedzieć. Słuchaj swoich odczuć. Jeśli czujesz jakieś sensacje w ciele gdy mowa o kwestiach zdrowotnych to warto zastanowić się nad tym. Twoje ciało, a także emocje podpowiadają Ci prawdę. Jest też karta Joga. Dla Twojego zdrowia konieczne jest zrównoważenie emocjonalne, duchowe i cielesne. Korzystaj z ćwiczeń na przykład właśnie jogi, naucz się medytacji. Jesteś w nierównowadze, poza tym masz jakieś niepokojące myśli, z nich musisz się oczyścić, z wszelkich lęków.

 

Jeśli chodzi o wyjazd, kwestie zawodowe, to masz kartę Ruszaj - nie ma przeszkód by coś zrobić, droga wolna, wszystko składa się na plus. Duża szansa, że we wszystkich kwestiach sobie dobrze poradzicie. Karta Bądź silny - Sechmet - mówi, że masz tą siłę, musisz ją wykorzystać. Nie czas na to, by czuć się gorzej, by czuć się ofiarą okoliczności, losu, etc. Choroba nie przeszkodzi Ci w zrealizowaniu swoich planów, jeśli uwierzysz w swoją moc.

 

Są karty Sztuki piękne, Kierowanie dziećmi - możliwie, że tym będziesz się zajmować, możesz zupełnie zmienić kierunek zawodowy, będzie to coś związanego ze sztuką, albo właśnie z pracą z dziećmi. Właśnie uczysz się otwierać serce, uczysz się bezwarunkowej, wiecznej miłości, jesteś osobą bardzo wrażliwą, jeśli chodzi o Twoje ciało i ducha. Dlatego powinnaś iść w tym kierunku i dobrać swoją ścieżkę zawodową do swojej ścieżki życiowej, wykorzystać intuicję.

 

Przewodnictwo Bogiń

Anielskie wsparcie w miłości

D. Virtue

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Hej, no to ja pytam znowu :) Poproszę o karty, radę na znajomość z Panem (prześlę imię na priv). Pan wpadł mi w oko, ale chyba nie jest to odwzajemnione. Czy jest jakaś szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa znajomość, pewna fascynacja, jak to na początku, jesteś ciekawa tej osoby, jesteś pełna nadziei. Jednak pamiętaj, że ta znajomość będzie Cię czegoś uczyć. Zatem to będzie dość skomplikowane, emocjonalne dla Ciebie. Musisz być przygotowana na to. Jest karta Zachowaj otwarty umysł - pomimo różnych emocji i zawirowań z tą osobą możesz stworzyć coś dobrego. Tylko nie zrażaj się i nie trać głowy. Jest karta Miłosierdzie - przestań oceniać siebie i innych. Ta sytuacja jest zupełnie inna niż ją postrzegasz. Oceniasz tą osobę i zastanawiasz się nad nią, to zagadka dla Ciebie. Ale możesz być mocno zaskoczona - zwróć uwagę, że wcześniej była karta Zachowaj otwarty umysł. Wydaje mi się, że ten człowiek coś skrywa, o czymś nie mówi. Będziesz musiała wykazać się cierpliwością a także dużą dozą zrozumienia. Nie nastawiaj się na nic. Jest karta Dom, dla mnie to znak, że "jesteś w domu" czyli jakiś strzał w dziesiątkę, ale nie od razu. Łatwe do zrobienia - nie ma potrzeby śpieszyć się lub robić coś na siłę, na wszystko jest odpowiedni czas. Boski rytm nadaje tu tempo. Można powiedzieć że coś jest w budowie. Potrzebujesz czasu by dotrzeć do niego, przełamać lody. Czas i cierpliwość są wymagane.

 

W kartach dla Twojego partnera widzę kartę Romantyczne uczucia - Twoje uczucia są słuszne i warte pogłębiania. Jest karta Zrównoważ pracę i życie rodzinne. Może on po prostu nie ma czasu na znajomości z powodu napiętego grafika, myślę, że po pracy może komuś pomagać. Nie widzi miejsca za bardzo na związek, chociaż w rzeczywistości chciałby. Jest karta Wycofanie się, ale odwrócona, co mówi, że powoli wychodzi z tego okresu wycofania, zachęcasz go do tego, ale jeszcze nie wie jak może rozwiązać trudną sytuację. On też ma kartę Frywolność. Czyli też jest kierowany ku temu i czuje, że chciałby się trochę rozerwać, poczuć, że żyje, bo na razie jest przytłoczony obowiązkami. Jest dla innych i mało zwracał uwagę na swoje potrzeby do tej pory. Pora to zmienić - karta Oczyszczenie.

 

Ta sytuacja wywołuje w nim wiele negatywnych emocji, jest zły i sfrustrowany, że nie ma swojego życia. On widzi Twoje zainteresowanie, ale jest jakby w potrzasku, nie może się ruszyć w żadną stronę, trochę się miota - karta Pozwól odejść.

 

Anielskie wsparcie w miłości

Przewodnictwo Bogiń,

Mistrzowie duchowi

D. Virtue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
Nowa znajomość, pewna fascynacja, jak to na początku, jesteś ciekawa tej osoby, jesteś pełna nadziei. Jednak pamiętaj, że ta znajomość będzie Cię czegoś uczyć. Zatem to będzie dość skomplikowane, emocjonalne dla Ciebie. Musisz być przygotowana na to. Jest karta Zachowaj otwarty umysł - pomimo różnych emocji i zawirowań z tą osobą możesz stworzyć coś dobrego. Tylko nie zrażaj się i nie trać głowy. Jest karta Miłosierdzie - przestań oceniać siebie i innych. Ta sytuacja jest zupełnie inna niż ją postrzegasz. Oceniasz tą osobę i zastanawiasz się nad nią, to zagadka dla Ciebie. Ale możesz być mocno zaskoczona - zwróć uwagę, że wcześniej była karta Zachowaj otwarty umysł. Wydaje mi się, że ten człowiek coś skrywa, o czymś nie mówi. Będziesz musiała wykazać się cierpliwością a także dużą dozą zrozumienia. Nie nastawiaj się na nic. Jest karta Dom, dla mnie to znak, że "jesteś w domu" czyli jakiś strzał w dziesiątkę, ale nie od razu. Łatwe do zrobienia - nie ma potrzeby śpieszyć się lub robić coś na siłę, na wszystko jest odpowiedni czas. Boski rytm nadaje tu tempo. Można powiedzieć że coś jest w budowie. Potrzebujesz czasu by dotrzeć do niego, przełamać lody. Czas i cierpliwość są wymagane.

 

W kartach dla Twojego partnera widzę kartę Romantyczne uczucia - Twoje uczucia są słuszne i warte pogłębiania. Jest karta Zrównoważ pracę i życie rodzinne. Może on po prostu nie ma czasu na znajomości z powodu napiętego grafika, myślę, że po pracy może komuś pomagać. Nie widzi miejsca za bardzo na związek, chociaż w rzeczywistości chciałby. Jest karta Wycofanie się, ale odwrócona, co mówi, że powoli wychodzi z tego okresu wycofania, zachęcasz go do tego, ale jeszcze nie wie jak może rozwiązać trudną sytuację. On też ma kartę Frywolność. Czyli też jest kierowany ku temu i czuje, że chciałby się trochę rozerwać, poczuć, że żyje, bo na razie jest przytłoczony obowiązkami. Jest dla innych i mało zwracał uwagę na swoje potrzeby do tej pory. Pora to zmienić - karta Oczyszczenie.

 

Ta sytuacja wywołuje w nim wiele negatywnych emocji, jest zły i sfrustrowany, że nie ma swojego życia. On widzi Twoje zainteresowanie, ale jest jakby w potrzasku, nie może się ruszyć w żadną stronę, trochę się miota - karta Pozwól odejść.

 

Anielskie wsparcie w miłości

Przewodnictwo Bogiń,

Mistrzowie duchowi

D. Virtue.

 

Póki co znajomość wydaje się zakończona bo faktycznie wydaje się być pochłonięty czym innym.

Ale generalnie jeśli chodzi o wróżbę to może coś wyjdzie a może nie? tak to można podsumować? Bo u mnie większe zainteresowanie u niego mniej i w sumie koczy to pozwól odejść? :P Dobrze to rozumiem?

Dzięki Ci :)

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co znajomość wydaje się zakończona bo faktycznie wydaje się być pochłonięty czym innym.

Ale generalnie jeśli chodzi o wróżbę to może coś wyjdzie a może nie? tak to można podsumować? Bo u mnie większe zainteresowanie u niego mniej i w sumie koczy to pozwól odejść? :P Dobrze to rozumiem?

Dzięki Ci :)

 

Hmmm mogłoby coś z tego wyjść, ale do tanga trzeba dwojga. On jest czymś innym pochłonięty teraz. Może kiedyś. Ale wtedy możliwie, że nie byłabyś na pierwszym miejscu poprzez jakieś inne rzeczy/obowiązki. Więc musiałabyś wykazać się tu dość dużą wyrozumiałością. Sama sobie oceń czy taka znajomość byłaby tego warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazira,

W Twoim rozkładzie jest karta Prawdziwa miłość, ale również karty Współuzależnienie oraz Zdobądź się na wysiłek. Wydaje mi się, że uważasz, iż dla prawdziwej miłości powinnaś się poświęcać. Masz problem z dawaniem i braniem. Dajesz z siebie wszystko co możesz, uważasz,że mężczyzną, którego się kocha trzeba się opiekować. Masz uświadomioną lub nie tendencję do dbania o mężczyznę. Dajesz mu całą siebie, gdy kochasz. Ale to niedobrze, bo w ten sposób hamujesz siebie i to jest prawdopodobnie przyczyną dla której mężczyźni lgną do Ciebie, czują, że mogą się zatopić w Twoich ramionach. Ważne są dla Ciebie przede wszystkim potrzeby kogoś innego. Taki gość może sobie odpocząć u Ciebie. Podczas gdy Ty powinnaś również brać od mężczyzny. Ponieważ "upupiasz" facetów to nie czujesz się z nimi bezpieczna, bo oni zatracają wówczas swój łowczy instynkt, stają się lwami kanapowymi. W rezultacie zostajesz i bez dobrego, satysfakcjonującego związku, któremu poświęcasz swoje życie, i nie realizujesz swoich celów.

 

Karty Diana - realizacja zamiarów oraz Artemida - Strażniczka mówią po pierwsze o tym, że konieczne jest pomyślenie o sobie. Obie te boginie mają łuk i precyzyjne cele, marzenia. Karta Artemida mówi, że nie musisz się bać, nie potrzebujesz mężczyzny aby przetarł Ci szlaki, potrzebujesz sama stać się niezależna. Potrzebujesz bardziej pokochać siebie, szanować siebie. Za mało to robisz w związku, umniejszasz swoją rolę. Są karty Granice - Isztar - najpierw zrozum, że i Ty masz potrzeby i Hathor - Zdolność przyjmowania. Naucz się przyjmować, jeśli ktoś chce Tobie coś dać, szczególnie jeśli jest to mężczyzna. Nie broń się przed tym.

 

Jeśli chodzi o osobę, o którą pytałaś to wydaje się, że ten mężczyzna jest mocno skupiony teraz na karierze, pieniądzach, stronie materialnej życia - Kariera i Finanse. Jednocześnie odczuwa on pewien brak bratniej duszy, kogoś bliskiego, ale jest właśnie kimś, kto prze do przodu, silna męska energia. Uważa, że teraz jest jego czas. Jest karta Matka, żona, siostra, córka, ale odwrócona. On teraz "kosi kasę" chce się ustawić, a wie, że związki wymagają poświęcenia, szczególnie stałe. Jest w procesie uświadamiania sobie, że potrzebuje czegoś więcej, chociaż bardzo ceni sobie Wolność.

 

Czyli dla Ciebie bardziej liczą się uczucia, poczucie bezpieczeństwa, wtedy rozkwitasz, i tego szukasz w mężczyznach ale zamiast im pozwolić dawać poczucie bezpieczeństwa, sama im matkujesz. On natomiast jest mężczyzną niezależnym, który bardziej myśli głową niż sercem. Ale to się zmieni, bo jednak uświadamia sobie, że może w ten sposób przehulać życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Ci dziekuje i podziwiam zdolnosci. Mam odpowiedz na moje pytanie. Przestane matkowac( to sie bardzo zgadza niestety) a pozwole mu sobie cos dac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzien dobry moge prosic o jakas informacje ja polska magdalena 28.12.1983

on pakistan 19.5.1989 nadeem

znam go od lutego 2018 rozmawialsimy na portalu , w maju stracilam prace i skorzystalam z jego zaproszenia na islandie poniiewaz mialam dosc szukania stalego zatrdunienia,

jestem od czerwca pracuje fizycznie on jako szef kuchni,czuje ze za szybko zaangazwalam sie w zwiazek niby wszystko jest ok ale wolalabym byc bardziej niezalezna a czuje jak dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Witam, mieszkam z rodzicami. Ojciec to alkoholik, niezależnie od sytuacji ZAWSZE stawia wódkę ponad rodzinę, stoczył się kompletnie. Odpycha ode mnie ludzi, rujnuje ognisko domowe i wprowadza toksyczną atmosferę. Boję się o matkę. Odciąłem się od niego emocjonalnie i szukam sposobności, by go od nas odsunąć. Kiedy się od niego uwolnimy, jak to się stanie i co mogę zrobić, by to przyspieszyć?

 

2. Kiedy poznam kogoś wartego uwagi i wejdę z nim w bliską relację? Po dawnych przejściach nie mam specjalnie odwagi zaczynać od nowa, choć okresowo próbuję się przełamać. Niestety, zawsze trafiam na kogoś zepsutego.

 

Bardzo proszę o pomoc, Patryk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Użytkowników i przepraszam, ale miałam długą przerwę od forum. W wolnej chwili postaram się przesłać Wam informacje, nawet jeśli od tego czasu gdy pisaliście, sporo się zmieniło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Ja tez poprosze bo to ciekawe sie wydaje :) ogolnie na moje zycie teraz i jakas wskazowke jaki kierunek obrac. No i moje dane - Monika 3.2.86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja również poprosze:)

w lipcu zmarła moja mama, stało sie to nagle nie spodziewanie i odebrało całą chęć do zycia, chciałabym zapytac czy pomimo tych wszystkich okropnych przeżyć zacznę widzieć jakies pozytywy w swoim zyciu, czy coś się w nim zmieni na lepsze, chodzi głownie o sprawy uczuciowe, roznie to bywało raczej relacje nie niosące nic wielkiego czy pojawi sie ktos z kim w koncu ułożę swoje zycie? potrzebuje wsparcia i pocieszenia zwłaszcza teraz... mam tez drugie pytanie odnosnie mojej ostatniej znajomości z pewnym panem, atualnie jest chyba obrazony za to ze napisałam mu szczerze co myslalam o naszej znajomosci i czego oczekiwałam, prawdopodobnie nic z tego nie bedzie ale chciałąbym wiedziec co on teraz o tym mysli czy to wszystko bylo jednym wielkim kłamstwem od poczatku i czy jestem i bylam mu obojętna, dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Również poproszę o wróżbę. Niedawno rozostałam się z narzeczonym. Teraz poznałam pewnego Greka imię Stefanos. Chciała bym wiedzieć czy będzie z tego coś poważniejszego? Czy warto angażować się w tę relację? Drugie pytanie. Czy szefowa przedłuży mi umowę o pracę czy może powinnam zaczac rozglądać się za czymś innym? I ostatnie : trafiła mi się okazja kupić samochód. Czy powinnam go kupić? Z góry dziękuję. Mam nadzieję, że nie zdałam zbyt wielu pytań. 

Edytowane przez Takaja88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...