Skocz do zawartości

Basen, nagła miesiączka, ojciec


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Śniło mi się ostatnio, że byłam na basenie, czy aquaparku z moją kuzynką. Przed wejściem na salę z wodą chciałyśmy jeszcze pójść do toalety, była ona obskurna, taka jak żywcem wzięta z lat 80-90tych, zaniedbana. Pech chciał, że nagle okazało się, że dostałam okres, więc nie dość, że byłam zakłopotana to jeszcze w szoku (mam problemy hormonalne i nie miesiączkuje juz dłuższy czas, co ciekawe dokładnie wieczór przed tym snem mówiłam mamie, że przeczuwam kiedy to wróci, chodzi tu bardziej o wpływ mojej psychiki na ciało, uważam, że jak dojrzeję i się trochę bardziej usamodzielnię to wszystko wróci do normy). W toalecie było mało papieru toaletowego, żeby jakkolwiek się ogarnąć, więc z trudem, ale jakoś się udało, kuzynka też pomogła mi użyczając niezbędnych przyborów :P

 

W końcu poszłyśmy na basen, zjeżdżałyśmy ze zjeżdżalni i po wyjściu z jednej z nich zobaczyłam stojącego na środku sali mojego ojca z bratem - kolejny szok i poczucie pecha - od dziecka nie mam kontaktu z ojcem i właśnie ostatnio obsmarowałam go na psychoterapii, z wujkiem kontakty ok, choć też wiem, że nie był święty i trochę go obwiniam za dzisiejsze problemy jego dzieci.

 

Proszę o pomoc z interpretacją, pojawiło się dużo ważnych symboli, których nie potrafię zrozumieć i połączyć :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci co wynika z moich snów jeśli śni mi się krew. Oczywiście nie jestem tutaj specjalistka jak inni ale jeżeli sinila Ci się krew znaczy to, że to czym martwilas sie najbardziej ostatnimi czasy się pozytywnie rozwiąże. Taki kamień z serca.

Jeśli woda z aqua była czysta i spokojna to sen miałaś jak najbardziej pozytywny. Wszystko sie ułoży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czepiłaś się pająków i dlatego nie mogłaś znaleźć znaczenia snu a trzeba zacząć od wanny.

Wanna to naczynie duże to duże ale naczynie czyli symbolizuje poniekąd nasze wnętrze ( w energetycznym znaczeniu) twoje naczynie jest puste co by oznaczało że nie dziej się najlepiej i teraz jak dodamy pająka w wannie który jest skazany na śmierć głodową i po pewnym czasie takiego przebywania wygląda jak własny cień to interpretacja nasuwa się sama.

Reasumując - jeżeli coś kombinujesz przy diecie, odżywianiu w celu poprawy wyglądu ( tu wskazuje nam na to miejsce - wanna zawsze stoi w łazience a to symbol spraw intymnych) to uważaj bo możesz narobić sobie problemów.

Pozdrawiam:

Sławomir

 

Witam!

Wkleiłem Tobie moja poprzednią interpretację i zwróć uwagę że oba sny są zbieżne:

Naczynie - czy to basen czy wanna to symbol energii zaś łazienka to symbol spraw intymnych- jest obskurna i to symbolizuje że coś jest nie tak - sama wyjaśniłaś że chodzi o sprawy kobiece które w tym śnie również się pojawiły a okres w tym przypadku po prostu oznacza problem z poziomem energii w szczególności spowodowany problemami z materią bo to właśnie symbolizuje krew (wcześniej w wannie był pająk -mięsożerca również symbol energii). Jak dodamy że złe wyniki morfologii są powiązane w sposób ścisły z odżywianiem ( poprzedni sen) to odpowiedź już prawie jest a konkretnie są ukryte w symbolu zjeżdżalni - spadek "kontrolowany" czyli problemów z energią nabawiłaś się w sposób przez Ciebie "planowany" a raczej wynikły z planowanych decyzji (moim zdaniem dieta wegańska)

Dochodzimy do symbolu ojca i wuja a konkretnie w tym przypadku chodzi po prostu o mężczyzn gdzie różnica jest jednego pokolenia- jesteś na ojca zła i podświadomie o coś go obwiniasz a w twoim śnie odczytujesz to jako pech i jak teraz powrócimy do spraw intymnych to twoim zdaniem brak okresu nie wynika ze złego odżywiania a po prostu miałaś pecha.

Nic bardziej mylnego twoja intuicja pokazuje ci dokładnie zupełnie coś innego - to ty jesteś tym pająkiem w wannie i głód spowodował problemy hormonalne ( pająk w wannie umiera z głodu wcześniej czy później). Tu powinniśmy się odwołać do mechanizmów w organizmie kobiety które są od zawsze - tkanka tłuszczowa ma zapewnić kobiecie niezbędny zapas zapewniający możliwość wykarmienia potomstwa. W momencie gdy poziom tkanki tłuszczowej spada w wyniku złego odżywiania ciało kobiety odczytuje to jako CZAS GŁODU wynikły z braku pożywiania a co za tym idzie skoro kobieta nie jest w stanie zapewnić sobie pożywienia to tym bardziej nie wyżywi potomstwa czyli funkcja rozrodcza zostaje WYŁĄCZONA (brak okresu) do czasu gdy w otoczeniu nie pojawi się więcej pożywiania i poziom tkanki tłuszczowej nie zostanie odbudowany - to jest wyraźny sygnał dla twojego organizmu że czas głodu się skończył i można się "rozmnażać" albo przynajmniej być do tego gotowy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety się nie zgodzę, chociażby na "złe wyniki morfologii", bo badam się co roku i wszytko jest ok; nie uważam też, że nie mam okresu przez pecha - dobrze wiem, że to wynik antykoncepcji; dokładając okres zanikł mi w momencie, gdzie najwięcej przytyłam i naprawdę nie odmawiałam sobie niczego, teraz chudnę sama z siebie wracając do swojej naturalnej wagi, myślę, że mój organizm po prostu bardzo powoli wraca do siebie bo hormonach. Za dużo tym razem rozumowej analizy, a za mało intuicji chyba :)

Ale dziękuję za poświęcony czas i energię, to i tak pouczające :)

PS. Jem dużo i zdrowo, ćwiczę, mam dużo energii, nieźle sypiam, a za jakiś czas wybieram się na kontrolne badania, jak co roku ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sen pokazuje zupełni inny obraz tego w która stronę zmierzasz pod względem zdrowotnym. Moim zdaniem jest to sen z tych "ostrzegających" ale to twój sen i tylko ty tak naprawdę możesz go dobrze odczytać a przynajmniej zweryfikować jego przesłanie w życiu.

Powodzenia w "walce z hormonami"

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...