Skocz do zawartości

Zgadywanka TAK - NIE - dowolna metoda


mrófka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

2 Buław Rycerz Kielichów rozważałaś tę opcję, ale nie wypaliło, Rycerz Kielichów to rozczarowania, albo facet ma inne planety i nie pojedziesz na te Mazury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

A więc... wszyscy mieliście rację :oklaski:

Nie planuję urlopu na Mazurach. Chcę wyjechać gdzieś nad wodę, może morze :D 

 

Tullia - facet nie ma nic do gadania, jeśli ma inne plany - to proszę, droga wolna, ale beze mnie :sark: 

 

Aquilla jako pierwsza odpowiedziała poprawnie i teraz ona przejmuje pałeczkę :) 

Edytowane przez Eufemia
  • Lubię to! 5
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Z dopiero co kupionej talii "Karty Sybilli" wyciągnęłam kartę Pułapka - zdecydowanie nie lubisz Krysi i może do tego uważasz ją za osobę kopiąca dołki pod Tobą.

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dziewczyny! Tak jest - nie lubię Krysi, od samego początku mojej tam pracy. I... trudno powiedzieć czemu, to jest gdzieś z tyłu głowy, tak czy inaczej - nie lubię jej. A przy tym jej ostatnie działania wskazują, że masz Makrelo rację z tą pułapką. Chciała się wykpić od obowiązków i robiła wszystko, by na mnie je przerzucić. Ale figa, poległa :D 

Kremilek - Twoja kolejka :) 

  • Lubię to! 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Relaksa

Nie mam pod ręką monety, ani kart, ale napisałam na jednej karteczce TAK, na drugiej NIE i próbuję tej prostackiej metody....odpowiedź NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to ja po lenorki sięgnęłam:

Ogród  - skłaniam się że lubisz, ale że to karta nijaka, neutral bo może być płodna i radosna ale mogą być nieprzychylne osoby, więc dociągnęłam i są jeszcze tu Kwiaty - to wypadałoby, że lubisz. 

to eksperyment, bo aczkolwiek lenormandy czasami używam, lecz mocna w nich nie jestem ;) 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrały................ karty i rodzynki :oklasky: 

 

Lubię kozie mleko i to te prosto od kozy :D

 

Ismer, pierwsza odpowiedziałaś dobrze i Twoja kolejka - przejmujesz pałeczkę :lol:

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 15:36, Ismer napisał:

czy w ostatki obżerałam się pączkami? :D 

4 karo, odwrócona: nie obżerałaś się (a miałaś w ogóle pączki? :D bo u mnie to brak czegoś )

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź daję z koralików z obsydianu: pierwszy wyciągnięty jest ciemny, czyli nie obżerałaś się.

 

Kiedyś pękł mi sznurek od tych koralików, pozbierałam je i leżą w pudełeczku, czekając na nanizanie. Ten obsydian jest w ciapki, ale niektóre prawie całe ciemne są, to pomyślałam, że się nadadzą na tak-nie :) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszyscy macie rację :ok: - praktyka czyni mistrza!

Aquilla na dwie metody Ci wyszło i myślę, że zarówno o. 4 karo jak i Pustelnik wskazały, że nie tylko nie obżerałam się pączkami, ale też ich nie w ogóle miałam w ostatki  :D 

 

:oklaski: i zadaj następną zagadkę :) 

 

  • Lubię to! 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderators

Rzut kością, suma oczek: 13 (6-5-2) - nie przeczytałaś; liczby składowe mówią o chęci, zapale nawet, lecz jakaś bierność się wkradła (może lenistwo, bo to obszerna lektura ;p ) i w rezultacie zmuliło Cię, albo trudno Ci się to czyta, nie masz też może czasu (13 końcowa).

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że odważnych zabrakło ;p 

Więc rację ma nasz rodzynek - zaczęłam ale nie przeczytałam tego do końca, zmuliło mnie i znudziło. Czas bym znalazła ale mi go szkoda na taką lekturę.

  • Lubię to! 3
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Czyli teraz ja! Dobra, to moje pytanie: czy jestem łysy? w tym mieszczą się wszystkie rodzaje łysości - mniejsze, większe lub całkowite, po prostu chodzi o jakiś obszar bez włosów na mojej głowie ;p 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runa Fehu - nie jesteś łysy :)

 

wnoszę, stąd że to runa obfitości, więc nie powinno Ci włosów na głowie brakować :D 

Edytowane przez Widja
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś chyba ze mną karty nie chcą rozmawiać, sądząc po reszcie odpowiedzi :D

Zadałam kartom pytanie: jak wygląda Ejbert? ;)

No i wypadł mi... Pustelnik, akurat w tej talii jest łysy, jak kolano... Ale z długą siwa broda :D

Nie wiem, czy rzeczywiście tak wyglądasz :) Może to też było odniesienie do tego, że masz swoje lata, lub coś takiego duchowego w wygladzie, bo pytanie nie dokładnie tak samo jak w temacie zadałam :)

Z niecierpliwością czekam na weryfikację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, Willow napisał:

Z niecierpliwością czekam na weryfikację :D

Dobra, to ja odpowiem, bo ciekawość Cię zje ;p a Bercik jest chwilowo nieczynny. Otóż on nie jest łysy nigdzie, ma grzywę jak tarpan, brody nie zapuszcza, ale gdyby zapuścił to miałby się czym pochwalić, więc broda Twojego Pustelnika może coś mieć wspólnego z jego wyglądem, gdyby ją miał ;) 

Wiek też może pasować do Pustelnika, Ejbert strasznie stary nie jest, ale wiek swój odpowiedzialny już posiada :D 

 

Tak się zastanawiam, czy gdybyś zapytała bezpośrednio: "czy Ejbert jest łysy" to Pustelnik - tylko jako karta, bez sugerowania się obrazkiem - byłby odpowiedzią na "tak" czy na "nie", czy to karta sama w sobie negacji czy potwierdzenia. Bez żadnych kontekstów i odniesień, biorąc pod uwagę tylko samo potwierdzenie -TAK lub przeczenie -  NIE to on kojarzy mi się z odpowiedzią "nie". 

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Ismer! :)

No wiedziałam, że coś tam nie tak będzie :D

Zadałam pytanie też w taki sposób, bo chciałam coś zobaczyć: już kilka razy wyciągałam tak karty, nie widząc do tego na oczy osoby - bo człowiek jest ciekawy, a moja ciekawość kiedyś mnie zgubi, na serio, a potem, kiedy jednak osobę widziałam, to wychodziło na to, ze jakiś aspekt karty pokazywały - kształt, rysy twarzy, budowe, ale coś zwykle było ignorowane :)) Z drugiej strony mnie samą we wzajemnej pomocy karty dobrze pokazały :P

Zastanawiam się, czy ten Pustelnik jest podobny do Ejberta z twarzy, ale dobra... I tak nie udało się zgadnąć :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Willow napisał:

Zastanawiam się, czy ten Pustelnik jest podobny do Ejberta z twarzy, ale dobra... I tak nie udało się zgadnąć :D

Jak możesz to wrzuć tego Pustelnika, zobaczymy czy ma coś z Ejberta :D 

A czy nie udało się zgadnąć? - no tak nie do końca, bo ta broda jednak byłaby obfita ;) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w domu będę, to wrzucę, w sumie już teraz mogę powiedzieć, że to jest talia The Pictoral Key (korzystam z 4: tej, Tarota snów, tarota Mitycznego i Tarota Tota).

Jakoś mi w tym temacie wyjątkowo z wróżbami nie idzie (na początku było inaczej), i się zastanawiam, czy to przez to, że przyzwyczaiłam się do używania imienia, daty lub obecności osoby, czy to przez to, że brakuje mi talentu i jakąś słaba mam intuicję... Nie wiem, same wątpliwości otoczaja mnie ostatnio. Wątpię się w sobie - wiem, że to jest temat relaksacyjny, ale mimo wszystko wywołuje pewne pytania... Czy muszę odpocząć po prostu... Nic nie wiem.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Willow, komu jak komu - ale Tobie talentu na pewno nie brakuje. Ale fakt - może to być efektem przyzwyczajenia się do daty/imienia/ obecności osoby; to jakby działała jedna półkula, a druga leniuchowała ;) i myślę, że wystarczy ją uruchomić (czyli ćwiczyć "bezimienne" zagadki ;p ) a unormuje się to.  A odpoczynek to swoją drogą, bo - paradoksalnie - przy wróżeniu (i w ogóle przy zajęciach wysokointelektualnych i intuicyjnych)  jest to bardziej wskazane niż przy pracy fizycznej. 

  • Cool 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie się wziąć za ten wątek :)

Mialam pomysł na jeszcze jeden podobny - z zagadkami :)

Nie wiem tylko, czy by ruszył...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Chyba, że ja mogę zadać pytanie jak nie będzie chętnych :)

Po sprawiedliwości to kolejka na Widję bo pierwsza odgadła, więc trzymaj rękę na pulsie - jak  pierwsza trafisz z odpowiedzią to następna zagadka będzie Twoja. chyba że w ciągu tygodnia Widja się nie odezwie - to będziesz Ty zadawać swoje pytanie :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Ismer napisał:

 

Po sprawiedliwości to kolejka na Widję bo pierwsza odgadła, więc trzymaj rękę na pulsie - jak  pierwsza trafisz z odpowiedzią to następna zagadka będzie Twoja. chyba że w ciągu tygodnia Widja się nie odezwie - to będziesz Ty zadawać swoje pytanie :) 

OK w takim razie czekam na pytanie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Willow, fakt, niepodobny jest do tego obrazka, ale... jakby go tak ogolić to myślę, że czerep miałby taki własnie :D brwi ma też gęste, ale nie krzaczaste.  No i na ogół wygląda jak zadumany, chociaż to jajcarz i tetryk okropny :sark: 

Jak dorysowałam Pustelnikowi włoski i uśmiech to całkiem się przystojny chłop zrobił ;) 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

z mojej nowej talii Sybilla jako pierwszą wyciągnęłam kartę Bogactwo, to mi mało co powiedziało, bo to karta konkretna ale neutralna, niby wskazuje na dostatek, więc także może odnosić się do skojarzenia, że uwielbiasz sushi, ale dla pewności dociągnęłam jeszcze jedną kartę - wyszły Plotki (a to zawsze coś nieprzyjemnego) i myślę, że w tym połączeniu to nie uwielbiasz sushi :D 

 

PS: powiedziałabym, że to bogactwo nieprzyjemności :sark: 

Edytowane przez Makrela
  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Podobnie miałam, ale czekałam cały czas na Malą_83, bo chiała być pierwsza, no ale jak kolejka i tak już ruszyła...
Wypadła mi Królowa monet z Tarotu Mitycznego - kobieta siedzi pośrodku pola, z tyłu widać krówki, z na jej krześle też ( w tej talli nawiązuje do znaku Byka), w lewej ręce trzyma winogrono :)  Teoretycznie, z tego można wywnioskować, że lubisz sobie pojeść, w tym sushi, Królowa monet lubi się cieszyć materialną stroną życia w tym i jedzeniem, na co też wskazuję winogronko w ręce...
%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%
Ale dociągnęłam też 8 kielichów, która może faktycznie mówić, że po jakimś czasie nam coś już nie podoba, emocję opadły, zostawiamy coś z ciężkim sercem.

vosmerka_chash.jpg
Patrze znowu na to winogronko w ręce Królowej... Może zostałaś wegetarianką?
Też po Królowej można wywnioskować, że mogłaś robić to za pieniądze, pewnie potrafisz je ugotować...

Takie tam skojarzenia...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja też czekałam, ale Mala_83 się loguje ale tu wcale nie zagląda ;p a jak raz mam karty w ręku, bo dziś piątek, dobry dzień na wróżby :D a w dodatku jest wolny od pracy i chociaż chłodny to przyjemny, mam też święty spokój, bo wszyscy pojechali sobie majówkować a ja nie - to i przy okazji wpadłam na nasz relaks :kawka:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jakoś szalony weekend i nie miałam czasu.

Ale dzisiaj trochę wolnego więc wyciągnęłam karty i wyszło mi 4 puchary, które nie wygląda tutaj pozytywnie, wręcz jakby ktoś w tym kielichu podawał a Ty nie chciała :)

image.png.836fa189df31907d99058c145c9a82d4.png

 

Więc jak dla mnie nie lubisz suszi :)

Edytowane przez Mala_83
  • Cool 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam........... otóż :nieee: - nie uwielbiam sushi, jest to jedna z 5 potraw dla mnie niezjadliwych, same dodatki to jeszcze ujdą, ale ryba surowa absolutnie nie. 

 

@Makrela - skojarzenie bogactwa z plotkami - w punkt :ok:

 

@Willow: nie jestem wegetarianką, ale mięsa jadam bardzo mało. Pojeść sobie to lubię ;) lecz z gotowania oceniam na dostateczny (3) albo i dopuszczający (2)  :D 

 

@Mala_83 - rysunek na tej karcie jest genialny, dokładnie odzwierciedla moją reakcję na tą potrawę :oklaski:

 

Makrela jako pierwsza odpowiedziałaś dobrze i teraz Ty zadajesz pytanie :) 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Wyszło mi 8 mieczy więc obstawiam, że nie masz :)

 

19 godzin temu, Willow napisał:

Użyłam tarota online :)) Także ciekawa jestem, co wyjdzie :)

Król Mieczy - odczytuje, że nie :)

brawo, nie mam, co prawda podczas ostatnich ulew, mógłby zapełniać się deszczówka i to dość szybko... :oklasky:

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut pięćdziesięciogroszówką...  orzeł - reszka - reszka = nie lubisz 

ale to się kłóci z moim odczuciem, które, nie wiem czemu, mówi, że lubisz  -  ale zobaczymy kto ma rację - pieniążek czy ja :D 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadł Aś denarów więc jak dla mnie lubisz.  As denarow jest jak dla mnie pozytywny i jeszcze patrząc na kartę jestem jak najbardziej na tak :)

image.png.e9cc8501811620120923afef4e6cd313.png

 

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Mi z Sybiili wyszła karta Dom na wsi. Ona oznacza wypoczynek, spokój, relaks, wakacje itd. To może oznaczać, że lubisz :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Zdradzę :))

Jane Austen jest dla mnie nudna, oczywista i... Za prosta :)

Czyli nie przypadam :)

Mi się wydaje, że wszystkie zgadlyscie, bo nawet relaks i spokój może się nudzić :)

Z Asem Monet też ciekawe - bo książki Jane Austen były pierwsze, które przeczytałam po angielsku - faktycznie, okazały się nowa droga, szansa na dalszy rozwój, no językami obcymi zarabiam :)

Ale uważam, że następnie zadać pytanie muszą lub Kremilek lub Seven_a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

hehe ale pytanie było oczywiste: lubisz lub nie i tylko taka odpowiedź się liczy ;p 

Ja się uczę tych kart; mi dom na wsi kojarzy się z relaksem, to dla mnie coś fajnego, pozytywnego, coś co lubię i dlatego pomyślałam, że lubisz. Teraz widzę, że trzeba dobierać kontekst, no bo wieś w negatywie kojarzona jest z nudą, a nuda - to oczywista odpowiedź, że nie lubi się czegoś, nudzi nas to. A kart tych nie odwracam, więc tym bardziej musi być karta dookreślająca. 

A Kremilka moneta od razu prawdę powiedziała :D :oklasky: 

  • Cool 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
3 godziny temu, Makrela napisał:

lubisz lub nie i tylko taka odpowiedź się liczy ;p 

Wiem, ale... Niestety nie umiem odpowiadać i myśleć ściśle, z czego dumna też nie jestem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Makrela napisał:

A Kremilka moneta od razu prawdę powiedziała

ee tam...  moneta, kurde, lepsza jest ode mnie :sark:

 

Moje pytanie jest z serii roślinności miastowej, to zn. każdego roku sadzę jakieś kwiatki na balkonie, w każdym co innego, a więc: czy w tym roku jest to werbena?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 godzin temu, Kremilek napisał:

Moje pytanie jest z serii roślinności miastowej, to zn. każdego roku sadzę jakieś kwiatki na balkonie, w każdym co innego, a więc: czy w tym roku jest to werbena?

zawzięłam się i testowania Sybilli ciąg dalszy :D ale tym razem, nauczona skuchą, dwie karty postanowiłam wyciągnąć. No i mam:  pierwsza (główna) to Niezadowolenie a druga - Wróg.

Już po pierwszej -  jednoznacznie negatywnej - można powiedzieć, że nie jest to werbena, a po drugiej tym bardziej. Więc stawiam na NIE ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Ja dalej w pracy męczę tarot online :D

Tym razem wypadł mi Diabeł, no... Ciężka sprawa. Jeśli nie zagłębiać się w temat uboczny, co do twoich nieprostych relacyj z werbeną (mi to się z alergią kojarzy: nienawidzę, kocham, żądam, a nie mogę), to Diabeł to jest karta posiadania materialnego, także niech będzie, że tak ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Moim zdaniem nie. 

 

Karta z talii the Spirit of Flowers Tarot. Wybierzesz kwiaty które bardziej zwisają, a jeśli nie, to kwiaty czerwonego koloru i też idące w ciemny róż.  Karta - Wisielec, na niej są akurat przedstawione maki, info że wybierzesz roślinę, która ma kwiaty o zaokrąglonych płatkach. Werbena ma zaokrąglone płatki, ale nie jest taka zwisająca z doniczki jak np. Fuksja.

 

12.gif

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 12:45, Kremilek napisał:

Moje pytanie jest z serii roślinności miastowej, to zn. każdego roku sadzę jakieś kwiatki na balkonie, w każdym co innego, a więc: czy w tym roku jest to werbena?

Podaję rozwiązanie: w tym roku nie jest to werbena tylko pelargonie :) 

 

:oklasky: Makrela, tym razem Twoja sybilla nie odwaliła numeru :D  i zadajesz następną zagadkę 

SooYoung - mają być te pelaśki trochę zwisające, ale jak wyjdzie - nie wiadomo, bo na razie stoją jak wuj na weselu i są czerwone. 

  • Cool 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

o.k - zadaję więc pytanie, tym razem dam dwa pytanka, jedno typowe dla real wróżby: czy pani X przyjdzie do pracy 1 lipca tego roku?

Osoba ta jest na długotrwałym ZL spowodowanym przewałami w pracy. Dodam, że jest to przedmiotem naszego szalonego zaciekawienia oraz obstawiania zakładów niczym na  końskich gonitwach :D 

 

A drugie typowe dla naszej zagadki: czy prezentem ode mnie dla A.  jest książka z talią kart? 

  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wróżby online :D 

 

Dama trefl na pierwsze pytanie: tak.

To kobieta energiczna, pewna siebie, odnosząca sukcesy, zorientowana na karierę, no i do tego trefle to karty pracy, to razem sugeruje, że ona przyjdzie do pracy.

 

Walet kier na pytanie drugie: kier ogólnie to karta pozytywna, na tak, ale typ Waleta chociaż jest serdeczny ale marzycielski, może być też artystyczny, uwodzicielski, więc żeby zobaczyć, czy jest godzien zaufania dołożyłam mu kartę - 5 pik, to oznacza ogólnie mówiąc "zły wynik" to razem sugeruje mi, że nie jest to książka. 

 

Makrela, które pytanie daje wygraną? ;p 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
11 godzin temu, mrófka napisał:

Makrela, które pytanie daje wygraną? ;p 

drugie, bo to typowe zgadywankowe ;p 

ale pierwsze jest ciekawsze wydarzeniowo, dlatego pomyślałam żeby je tutaj zadać, bo metody odgadywania w tym wątku są nieograniczone :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Na drugie pytanie znam odpowiedź, więc tylko pierwsze obstawiam. 

Dama pik - 10 kier - 7 tref odwr.

Karty na tak - nie, z opisem sytuacyjnym. 
Dwie czarne i jedna czerwona = X raczej nie wróci do pracy 1 lipca.
Sytuacja: myślę, że X coś rozważa, coś kombinuje, uważam, że ma zamiar stawić się do pracy, sądząc, że nastąpił - ogólnie mówiąc - koniec jej trosk, nieszczęścia odwróciły się. Ale że 7 treflowa w odwróceniu to również, a właściwie przede wszystkim, zwrot sytuacji, to może zrezygnować z tego zamiaru.

 

Te same karty czytane tylko jako odpowiedź czy X przyjdzie do pracy (tzn. bez tak-nie) dałyby jak dla mnie odpowiedź, że przyjdzie, bo tenże zwrot dotyczyłby w tej sytuacji właśnie zwrotu z obecnego stanu rzeczy - czyli ze stanu nieobecności do stanu obecności :D  Ale coś mnie podkusiło położyć karty na klasyczne tak-nie, a tu decyduje przewaga koloru ;p 

Jestem ciekawa co wyjdzie :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

To na to drugie już odpowiem: 

W dniu 5.06.2019 o 14:59, Makrela napisał:

czy prezentem ode mnie dla A.  jest książka z talią kart? 

nie, prezentem było co innego :) 

Willow pierwsza odpowiedziała prawidłowo, tak więc  teraz jest Twoja kolejka na pytanko :))

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ode mnie pytanie :)

Nie wiem tylko, czy o tym gdzieś już pisałam :)

Mam dwa koty w domu :)

1. Czy to są rasowe koty? :)

2. Dla ciekawych - jakiej płci są? :) Ta odpowiedź się nie zalicza - bardziej dla zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 5.06.2019 o 14:59, Makrela napisał:

czy pani X przyjdzie do pracy 1 lipca tego roku?

Odpowiedź: pani X 1 lipca nie przyszła do pracy.

 

Ismer i Mala :oklasky:   :) 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to są rasowe koty?  - król buław - uważam, że tak

2. Dla ciekawych - jakiej płci są? - rycerz pucharów - więc dla mnie męskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

Koty

1. 4 kije - chyba rasowe jednak 

taka troche słaba ta karta, mogą mieć rasowych rodziców a być bez rodowodu?? zaplątałam się :D

2. 8 monet - kocury,  po kastracji (nie wiem jaki jest sens kastrować rasowego kota, ale tak jakoś mi się nasunęło na myśl)

 

a z ciekawości - ile masz tych kotków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm metodą tak/nie na 3 karty wypadło czarna/czarna/czerwona hmm... coś się zgadza, ale taka niepewna odpowiedź. Może jeden jest rasowy? Albo jeden z rodziców był? Może żaden nie jest, a chciałabyś rasowego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderators
W dniu 4.09.2019 o 16:53, crowcrow napisał:

czy mam w domu dużo kwiatów kwitnących?

rzut monetą, bo to akurat mam pod ręką: 2 orły i reszka - masz :) 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnęłam Pustelnika i Królową monet, która niesie naręcze ciętych  kwiatów (Tarot Snów)

-Pustelnik mówi o surowym, oszczędnym wnetrzu - > dla mnie to bez roślin kwiatowych

ale ta Krolowa... - może masz kwiaty na balkonie lub w ogródku

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...