Jump to content
Guest anonim

prosba o pomoc wrozbe Liv22

Recommended Posts

Guest anonim

Dzień dobry. Proszę o wrozbe w moim zyciu duzo się dzieje zwiazku podobnie. Mam mnóstwo mysli rozwiazan ale w ktora strone isc .Stoje w miejscu ciagle w glowie mam co wybrac.

liv222
Dzień dobry. Proszę o wrozbe w moim zyciu duzo się dzieje zwiazku podobnie. Mam mnóstwo mysli rozwiazan ale w ktora strone isc .Stoje w miejscu ciagle w glowie mam co wybrac.

Jak mogę pomóc ?

Guest anonim

Proszę o powrozenie moze znajde jakas podpowiedz .Jestem z rodzina za granica rozdarta zostac tu czy wracac do kraju. Gdzie bedzie lepiej. z mezem ostatnio ciezko nam sie porozumieć w związku z tym pytam również co on mysli o nas co czuje .

i jeszcze jedno jezeli można co z moim najstarszym synem czy znajdzie droge w swoim zyciu dodam ze ma problem z nałogiem.

dziekuje za zainteresowanie proszę o postawienie kart.

Edited by Ismer
połączenie postów.

Guest anonim

Witaj Liv22 chcialam przypomnieć o sobie mam wrażenie ze moj maz ma kogos z ta to zachowanie .ja 01.06.1977 on 22.03.1981. pozdrawiam

liv222

anniss33 zacznijmy jeszcze raz spokojnie, za duży chaos panuje w tym poście,( nie wiem czyje to daty imiona itd)n bardzo chętnie Ci pomogę, ale przede wszystkim poproszę w jednym poście Twoje imię i datę ur, partnera imię i datę ur oraz syna imię i datę urodzenia. Następnie zadaj konkretne pytania.

Guest anonim

Ja Ania 1.06.1977 on Marcin 22.03.1981. prosze powrozyc na relacje oraz czy zycie tu będzie nam sprzyjac czy wracac do kraju? syn 28.07.1993Alan czy wyjdzie wyjdzie z choroby i pouklada sobie życie? dziękuję