Skocz do zawartości

Były chłopak


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Dwa lata temu rozstałam się z chłopakiem, bardzo to przeżyłam, ale pozbierałam się i zostawiłam ten temat za sobą. Nie spotykaliśmy się, nie mieliśmy kontaktu, zapomniałam o nim i wczoraj mi się przyśnił (Dodam, że to nie jedyny sen w ostatnim czasie z nim, w ciągu trzech tygodni jest to drugi sen).

 

Wyglądało to tak:

Stałam i patrzyłam w telefon, wymieniałam z kimś wiadomości (nie pamiętam z kim) i kątem oka zobaczyłam, że ktoś stoi i mi się przygląda. Odwróciłam się i zobaczyłam byłego chłopaka. Jak zobaczył, że to ja to uśmiechnął się i podszedł się przywitać - powiedział "cieszę się, że Cię widzę". Zaproponował spacer i zgodziłam się. I wtedy sen się urwał.

Kolory były neutralne, otoczenie senne przyjazne, emocje dobre (spokój, bez uniesień), na pewno nie był to koszmar. Były był ubrany w swoim stylu, miał czerwoną koszulkę i jasne spodnie. Jedyne co miał innego, to fryzurę, zawsze strzygł się na zero, a teraz miał modnie zaczesaną grzywkę.

 

Ciężko mi się ustosunkować i tylko zaczęłam się zastanawiać, czy to po prostu moja podświadomość chce mnie przed czymś przestrzec, czy jakieś ukryte pokłady tęsknoty się budzą.

 

Dziękuję pięknie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wydaje mi się, że taki sen może oznaczać tęsknotę lub wspomnienie Twojej tęsknoty. Albo... Być może, że ten mężczyzna jest też już formą symbolu dla Ciebie? Pomyśl w ten sposób : "kim on dla mnie był? Jakie emocje są z nim związane? Jakie emocje wiązałam z nim wtedy gdy byliśmy razem a jakie wtedy gdy się rozstaliśmy?" Może w ten sposób będzie Ci łatwiej zrozumieć swój sen. Co podświadomość właśnie Ci mówi, co dzieje się wewnątrz Ciebie, skoro śni Ci się taka osoba? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...