Skocz do zawartości

Nów 13 czerwca 2018 r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 9 mieczy - zmartwienia i troski, mam przestać się zadręczać i mieć jakiekolwiek wyrzuty sumienia

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 8 kielichów chęć odejścia, zmian

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 3 monet - nauka, szansa na nową pracę

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - As monet 7 monet Cesarzowa -daje mi szansę na to, żebym poczuła się w końcu doceniona

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 7 kielichów - nadzieję, może karta też mówi o wróżeniu

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - Rydwan Paź buław Paź mieczy Głupiec - zmiany, rozmowy, wejście na nową drogę

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart 9 kielichów Rycerz Monet 5 kielichów 8 buław Umiarkowanie - ja coś czuję, że to wszystko ma związek ze zmianami zawodowymi u mnie, może się mylę, ale widzę te karty jako lekcję nauki myślenia o sobie w kwestii pożegnania z pracą i pozostawienia koleżanek w trudnej sytuacji (mała obsada), widac też, że jak poradzę sobie ze smutkami to moje zycie się unormuje

Odnośnik do komentarza

Jak ty interpretujesz! Nawet ciężko coś dodać od siebie :)

Co trzeba odpuścić od siebie - 9 mieczy - albo może i sytuację, która wywołuję tą ból, zmartwienia, wyrzuty sumienia...

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 8 kielichów - nowe zainteresowania, zajęcia i podróży? :)

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 3 monet - sukces w pracy, doświadczenie, osiągnięcie postawionych celi;

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - As monet 7 monet Cesarzowa - polepsza samoocenę, uczy cierpliwości, robisz się przez nich stabilniejsza;

5. Co muszę i mogę dać innym - 7 kielichów - zgadzam się z twoim wariantem, + jakoś mi to wszystko z medytacją się kojarzy;

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - Rydwan Paź buław Paź mieczy Głupiec - zmiany, rozmowy, wejście na nową drogę Też tak myślę :)

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart 9 kielichów Rycerz Monet 5 kielichów 8 buław Umiarkowanie - Cieszyć się nowymi początkami może w nawiązaniu do pracy, rozczarowanie i smutek szybko się zapomni, zmieni się na harmonie i równowagę;

_____________________

Wszystkiego dobrego w nowym miesiącu księżycowym :)

Odnośnik do komentarza

9 mieczy - trzeba odpuścić sobie czarnowidztwo. Przewidując najgorsze scenariusze, odbierasz sobie siłę i pewność siebie.

8 kielichów - myśl o nowym, wykorzystywanie nadarzających się możliwości, jakiś wyjazd, szukanie nowej drogi

3 monet - doświadczenie, praca i mobilizacja

As monet, 7 monet, Cesarzowa - otoczenie mocno Cię wspiera i uczy się cierpliwości (7 monet)

7 kielichów - swoją wrażliwość i kreatywność.

Rydwan, paź buław, paź mieczy, 0 Głupiec - wyjazdy, rozmowy, negocjacje, nowe doświadczenia

9 kielichów, Rycerz Monet, 5 kielichów, 8 buław, Umiarkowanie - trzeba nauczyć się zdrowego egoizmu i w siebie wierzyć. Należy trzymać emocje na wodzy i skupić się na swoich planach.

 

Powodzenia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...