Jump to content

Spotkania z wróżką.


Guest Gość
 Share

Recommended Posts

Guest Gość

Witam,

Spotykałem się z tym, że jestem osobą Medialną :mysli:

 

Jakiś czas temu wróżka nie chętnie chciała mi powróżyć a jeżeli już to miałem się nie patrzeć na nią bo nic z wróżenia nie będzie. Nie tłumacząc tego.

 

Kompletnie nie wiem o co chodziło, karty nie chcą się układać czy co?

 

Czym to może być spowodowane?

 

Intryguje mnie ten temat, bo za młodu - Cyganka przez pół miasta mnie ganiała i za darmo mi powróżyła. :prosi::_mysli:

Link to comment
Share on other sites

Haha 😀 pierwszy raz się spotkałam z tym, że niby jeśli ktoś "patrzy" karty się nie "układają". Kitu ci nawciskała, a ty łyknąłeś wszystko jak młody pelikan...

Link to comment
Share on other sites

Guest Gość
Haha pierwszy raz się spotkałam z tym, że niby jeśli ktoś "patrzy" karty się nie "układają". Kitu ci nawciskała, a ty łyknąłeś wszystko jak młody pelikan...

 

Nie wiem skąd masz taką taką informację,że mi ktoś kitu nawciskał, a ja jestem zwierzakiem i coś łykałem. Twoja wypowiedź nic nie wniosła do mojej informacji. Jesteś pewnie urodzoną Wojowniczką. Ja również spotykam się pierwszy raz z niektórymi wypowiedziami stąd i taka moja informacja. Ale nie oceniłem pracy wróżki , że była złą ani że wciska kit. Czy każdą czyjąś pracę tak oceniasz

Link to comment
Share on other sites

Wróżeniem się nie zajmuję, nie mam na ten temat wiedzy ani doświadczenia, więc się nie wypowiadam. Jak masz jakiś problem, który jest dla Ciebie ważny, to mogę popatrzyć na to ze swojego punktu widzenia i swoich technik którymi pracuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest User2
Nie wiem skąd masz taką taką informację,że mi ktoś kitu nawciskał, a ja jestem zwierzakiem i coś łykałem.

 

Ta informacja wynika z tego co sam napisałeś opisując temat wątku.

 

Twoja wypowiedź nic nie wniosła do mojej informacji.

 

Właśnie, że wniosła to, że wróżbitka to oszustka oraz, że zostałeś oszukany.

 

nie oceniłem pracy wróżki , że była złą ani że wciska kit. Czy każdą czyjąś pracę tak oceniasz ��

 

Nie oceniłeś pracy wróżki bo nie masz zielonego pojęcia o tym temacie, ale skoro tak się obruszasz, że ona ją ocenia i to źle co ci ewidentnie przeszkadza to czemu sam tą dziewczynę oceniasz, atakujesz za niepochlebną choć słuszną decyzję?

 

pierwszy raz się spotkałam z tym, że niby jeśli ktoś "patrzy" karty się nie "układają". Kitu ci nawciskała, a ty łyknąłeś wszystko jak młody pelikan...

 

Ja też i w pełni popieram twoją opinię.

 

wróżka nie chętnie chciała mi powróżyć a jeżeli już to miałem się nie patrzeć na nią bo nic z wróżenia nie będzie [...] karty nie chcą się układać czy co?

 

Nie chce rozkładać ale jednak chce i stawia garść absurdalnych powodów.

Ewidentny szwindel.

Normą jest, że jak się rozkłada karty ludziom to patrzy się na nich a oni na wróżących. Nigdy nie spotkasz wśród zaawansowanych wróżbitów takiego podejścia jak ta oszustka. Ja sam nieraz rozkładałem karty patrząc ludziom w twarz i się wszystko sprawdzało. Bezpośredni kontakt, m.in. z wróżką/bitą jest najlepszy bo najłątwiej energetyczny kontakt nawiązać z daną osobą oraz jego problemem, co bywa czasem kłopotliwe na odległość.

 

To co ci wciskała ta oszustka i brak chęci na odpowiedź na pytanie o przyczynę tych działań było ewidentnym sprawdzaniem jakim jesteś naiwniakiem i na ile kłamstw może sobie pozwolić w stosunku do twej osoby.

 

Czym to może być spowodowane?

 

Chęcią wyłudzenia. Patrz wyżej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gość

Nie wiem czym to jest spowodowane że opisujecie - ktoś mi kitu nawciskał i że to była oszustka. Nie oceniłem pracy wróżki źle choć przy wejściu wspomniała żeby się nie patrzeć w oczy. Nie byłył to pierwszy przypadek z tym nie patrzeniem w oczy. Wróżka i wróżba sama w sobie się sprawdziła i sprawdza. Nie naciągała i nie wyłudziła oddmnie pieniędzy bo taka kwota była ustalona wcześniej. Za pracę każdego trzeba zapłacić a nie wykombinować i oczerniać żeby nie zapłacić. Istotną rzeczą w tym jest, że kolejny raz otrzymałem informację , że jestem osobą Medialną. Coś w tym jest bo i mnie tak wychodzi coś tam wyczuwam. Nie jestem wbrew pozorom osobą naiwną. Skąd się u was takie słowa biorą. Kto wami kieruje. Kto wam podpowiada takie insynuacje. Kto mi kitu nawciskał ? Gdzie ja pisałem o jakimś kicie. To co otrzymałem o osoby wróżącej to wszystko się sprawdzało i po części sprawdziło. Nawet uprzedziła mnie o tym żeby przy kolejnym spotkaniu uważać. Jeszcze raz się zastanawiam co jest powodem tego, że więcej wiecie ode mnie co mi przepowiadała wróżka. Dodajecie opinie i informacje które nie mają miejsca i tego nie było. Nie było ani kitu ani wyłudzenia ani nic nie łykałem ani nie była oszustką. A oceniam po tym co mi piszecie.

Link to comment
Share on other sites

Guest User2

Chłopie wyraźnie ci napisałem na jakich podstawach zostałeś oszukany ale powtórzę to jeszcze raz jak do głupiego:

- nie ma czegoś takiego, że nie można w trakcie wróżb spotykać się oczami z wróżącymi osobami, to nie niweczy żadnego rozkładu, bo:

a) jest wiele osób wróżących i mających normalny kontakt z klientami wzrokowy i nigdy nie słyszałęm ani prywatnie się nie spotkałem, że rozkład nie zadziałał lub coś poszło nie tak, (chyba, że to partacz), kolejna rzecz nigdzie nie ma w literaturze przedmiotu informacji informujących o tym przypadku, a jest naprawdę dużo wartościowych ekspertów co się znają na rzeczy, więc oznacza to dla zaawansowanego użytkownika, iż osoba twierdząca tezy przez ciebie ochranianie jest osobą niewykształconą w temacie i najpewniej oszustem.

B) gdyby to było prawdą to w ogóle nie powinno się wrożyć osobie stoją w ogóle w jej towarzystwie, bezpośredni kontakt a zwłaszcza kontakt wzrokowy powoduje nawiązanie energetycznej więzi pomiędzy wróżbitą a pytającym co tylko wzmacnia możliwość prawidłowego odczytu i rozłożenia kart, osoba, która tego unika i brak jej tej wiedzy, to niewykształciuch a najprawdopodobniej zwykły oszust, co wg. mnie ma miejsce w tej sytuacji.

c) nie raz i nie dwa razy rozkładano mi twarzą w twarz, oczy w oczy karty i rozkłady się sprawdzały; więc to jest kolejny dowód na to, że co ci nagadała jest wierutną bzdurą i cię oszukiwała, żaden ekspert mając na względzie dobro pytającego nie będzie ci takich pierdół mówił;

d) nie raz i nie dwa razy rozkładałem osobom innym karty twarzą w twarz i oczy w oczy i nigdy tezy twej wróżki się nie sprawdziły, rozkłady były w pełni skuteczne, a co ważniejsze nigdy takich pierdół nikomu nie opowiadałem, a tym bardziej nie przeszło mi to na myśl; co tylko dla mnie oznacza, iż to oszustka, która na podsatwie twoich zachowań zmanipulowała tobą;

- wierz mi nikt doświadczony w kartach jakiegokolwiek rodzaju takich pierdół i zachowań ci nie pokaże, wręcz stwierdzą to co ja, że tamta baba ciebie oszukała umiejętnie. To nie jest dla niektórych osób problem zmanipulować tym, żeby ta osoba powiedziała o sobie tyle ile jest potrzeba by umiejętnie podejść do takiej osoby i powiedzieć co ta osoba chce usłyszeć, a potem to już tylko autosugestia i podświadome dążenie do realizacja kłamstwa swoimi działaniami, co w mej ocenie miało u ciebie miejsce.

 

Kwota ustalona to kwota ustalona, ale to wcale nie znaczy, że zasłużenie zapracowana.

 

A co masz na myśli bycie osobą medialną?

 

Swoją drogą jeśli zauważyła na początku, żeś naiwniak, którego łatwo naciągnąć na to co mówi to nie zdziwiłbym się, że w momencie gdy zapytałeś się jej o to czy jesteś osobą medialną i pewnie wypaplałeś, że ktoś już tak nie raz cie nazywał, to najpewniej rzekła to co chciałeś usłyszeć.

 

Chłopie weź czytaj ze zrozumieniem wyraźnie ci napisałem dlaczego wg. mnie ta wróżbitka jest oszustką a ty zwykłym głupcem, który dał się nabrać, a który poznając prawdę, że został oszukany na siłę chce ekspertom na tym forum w tej dziedzinie wmówić, że się mylą, oraz, że sami są oszołomami.

 

I pomyśleć, że brak rozsądku pokazuje osoba, która rzekomo nazywa siebie starą duszą. Phi! raczej młodziutki brzdąc, który jak usłyszy opinię starszego pulta się, że ma rację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...