Skocz do zawartości
Lucia Lucia

Gdzie kupić unikatowe karty klasyczne - przywitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Lucia Lucia

Jestem nowa na Forum!

Kartami klasycznymi zajmuje sie od zawsze od kiedy pamiętam.

Moja nieżyjąca Babcia wróżyła .. w rodzinie

Ja uczyłam sie u Babci.

Karty klasyczne towarzysza mi zawsze w moim życiu.

Teraz wróciłam do kart .. Szukam kart podobnych do kart *Jednorożców *- ze złoconymi brzegami.

Patrzyłam w Niemczech , gdzie pracuje i mieszkam.

Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aquilla

Klasycznych to raczej takich nie ma, te karty mają różne wizerunki, ale nie złocone brzegi. Jeśli ci bardzo zależy to możesz zrobić sobie na zamówienie, ale to droga impreza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucia Lucia

Aquilla dziekuje za odpowiedz .. a czy mogla bys mnie pokierowac , gdzie mogla bym zrobic takie karty ..

Jezeli mam z moimi kartami byc do konca mojego życia ... to impreza moze byc kosztowna ..

karty to jak przedluzenie mnie .. a na siebie nie szkoda funduszy .. jak na wahadełko .. czy inne magiczne przedmioty ..

Zamierzam zabrac sie za domowa produkcje świec .. do rytułów .. ..

Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aquilla

Trudno mi powiedzieć jak to wygląda w Niemczech, ale w kraju to np. albo zamawiasz daną talię z dodatkiem złocenia w drukarni (no, to jest mega drogie) albo bawisz się w ksero. Tu jest trochę zachodu, bo trzeba wybrać jakąś pasującą talię i ją "pozłocić" na brzegach, odbić a potem wyciąć obrazki i je podkleić na czymś grubszym. Chyba że jest możliwość od razu je skserować na grubszej tekturce. Ale to raczej nie będzie zbyt ekskluzywne, jeśli nie ma się zdolności manualnych. Ew. można po skserowaniu dać komuś do obróbki, np. w introligatorni i nie zapomnieć o polakierowaniu. Ale przy lakierowaniu trzeba wiedzieć jaką wybrać tekturę i dać odpowiedni lakier, bo może się katon powyginać. To myślę że nie będzie też tania impreza no i wymaga więcej pracy.

Albo - jeśli masz zdolności plastyczne - tworzysz coś własnego i dajesz do druku, tyko jak mówię - przy jednej talii to duży koszt. Taką własną talię wydała B.Marcinkowska (wróżka Sara), ale ona ma drukarnię (czy też jej mąż) no i ona sprzedaje swoje wyroby. Ale rozejrzeć się warto, jeśli tak bardzo Ci zależy na takiej właśnie talii, może nadarzy się okazja - jak ktoś czegoś bardzo chce i robi w tym kierunku pierwszy krok - to jest już połowa sukcesu :)

Ja zrobiłam sobie własną talię runiczną, nie jest ona luksusowa, ale jest moja własna, taką jak chciałam mieć. Tylko że przy runach jest łatwo, bo znaki nie wymagają zdolności rysunkowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucia Lucia

dziekuje !ja pracuje tylko w Niemczech .. Kreci mnie przeprowadzka do Afryki .. a nie pozostanie w Europie.

Amatorsko zajmuje sie grafika komputerowa .. Sama robie albo okolicznosciowe obrazk lub animowane gify i lub Blingee .. Natura nie poskapila mi talentu graficznego .. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aquilla
dziekuje !ja pracuje tylko w Niemczech .. Kreci mnie przeprowadzka do Afryki .. a nie pozostanie w Europie.

Amatorsko zajmuje sie grafika komputerowa .. Sama robie albo okolicznosciowe obrazk lub animowane gify i lub Blingee .. Natura nie poskapila mi talentu graficznego .. :)

To masz dużo łatwiej :) - możesz nie tylko zaprojektować własne karty ale też je wydrukować i ew. pozostaje wykończenie, lakierowanie moim zdaniem jest niezbędne, bo ten proces utrwala karty. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucia Lucia

Podziękowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi