Skocz do zawartości

I ja też chcę wiedzieć: co dobrego do końca roku :) ZWERYFIKOWANY


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice

3 monet+6 mieczy+Koło fortuny (4 mieczy, 10 kielichów)+6 monet+2 mieczy

Jakoś mega nudnie to wygląda (ja wole buławy/kielichy jak już :D): pewnie jednak dostanę się do pracy, po czym będą zmiany lub podróż, więcej zmian, jakiś ruch w życiu, też pewnie niestabilnie ze strony emocji, ale przyjemnie (?! 10 kielichów), pomóc (6 monet), do której lepiej podejść ostrożnie (2 mieczy) , lub będę się udzielać (nawet minimalnie finansowo) charytatywnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Gdzie tam nudno :P

 

Te dwie pierwsze karty mi się z jakąś nauką kojarzą/zdobywaniem wiedzy, no może być też podróż, ogólnie zmiany, na pewno pozytywne :). Znajdziesz czas na odpoczynek i relaks ( 4 Mieczy). Miła atmosfera może w domu ( 10 Kielichów), 6 Monet - komuś coś dasz, ale też sama zyskasz, albo jak piszesz, będziesz działać charytatywnie ;). 2 Mieczy to może coś się dobzre dla Ciebie rozstrzygnie, bo karty obok dobre raczej :)

 

Wszystkiego dobrego ;):)

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

2 Mieczy to może coś się dobzre dla Ciebie rozstrzygnie, bo karty obok dobre raczej :)

A rzeczywiście, mi nawet te karty (6 monet+2 mieczy) trochę na koleżeństwo wygląda, i to takie szczere i prawdziwe, druga sprawa, że karty dworskie tu nie występują...

Odnośnie kształcenia - też bardzo możliwe, chcę uczestniczyć w pewnych kursach, ale podejrzewałam, że na planach pozostanie :)

Dzięki ci wielkie za spojrzenie! :)

Odnośnik do komentarza

Mnie się te karty podobają 3 monety 6 mieczy nowy kierunek rozwoju, a to następnie uruchomi los i staniesz przed wyborem byc moze propozycji zawodowej. 4 mieczy i 10 pucharow widze czas na wypoczynek w gronie rodzinnym lub przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Gość User_

3 monet+6 mieczy+Koło fortuny (4 mieczy, 10 kielichów)+6 monet+2 mieczy - Widze, ze sytuacja bedzie stabilna. Systematyczna, wydajna praca, ktora moze w przyszlosci przyniesc jakies profity. Mozliwe, ze pojawi sie jakis niespodziwany wyjazd z rodzina, odpoczynek w rodzinnym gronie. Bedziesz musiala kogos wesprzec finansowo, ewentualnie Ty bedziesz potrzebowala tej pomocy. Bede jakies przemyslenia, co do wyboru - moze ma zwiazek z ta pomoca finansowa. Nie bedziesz kierowala sie emocjami, jedynie chlodna analiza. Nie dasz po sobie poznac, ze cos Ciebie trapi.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Weryfikacja:

W dniu 9.07.2018 o 14:26, Willow napisał:

pewnie jednak dostanę się do pracy, po czym będą zmiany lub podróż, więcej zmian, jakiś ruch w życiu, też pewnie niestabilnie ze strony emocji, ale przyjemnie (?! 10 kielichów), pomóc (6 monet), do której lepiej podejść ostrożnie (2 mieczy) , lub będę się udzielać (nawet minimalnie finansowo) charytatywnie.

 

W dniu 9.07.2018 o 14:36, Tullia napisał:

Te dwie pierwsze karty mi się z jakąś nauką kojarzą/zdobywaniem wiedzy, no może być też podróż, ogólnie zmiany, na pewno pozytywne :). Znajdziesz czas na odpoczynek i relaks ( 4 Mieczy). Miła atmosfera może w domu ( 10 Kielichów), 6 Monet - komuś coś dasz, ale też sama zyskasz, albo jak piszesz, będziesz działać charytatywnie ;). 2 Mieczy to może coś się dobzre dla Ciebie rozstrzygnie, bo karty obok dobre raczej :)

 

W dniu 10.07.2018 o 08:32, zakretka23 napisał:

Mnie się te karty podobają 3 monety 6 mieczy nowy kierunek rozwoju, a to następnie uruchomi los i staniesz przed wyborem byc moze propozycji zawodowej. 4 mieczy i 10 pucharow widze czas na wypoczynek w gronie rodzinnym lub przyjaciół.

 

W dniu 11.07.2018 o 08:05, Inez2503 napisał:

Jakiś wyjazd Ci się szykuje, taki na który zapracowałaś, możliwe,że ktoś z rodziny pomoże finansowo, możliwe też wsparcie przy spłacie zobowiązania.

 

W dniu 11.07.2018 o 13:01, mimiszka77 napisał:

Widze, ze sytuacja bedzie stabilna. Systematyczna, wydajna praca, ktora moze w przyszlosci przyniesc jakies profity. Mozliwe, ze pojawi sie jakis niespodziwany wyjazd z rodzina, odpoczynek w rodzinnym gronie. Bedziesz musiala kogos wesprzec finansowo, ewentualnie Ty bedziesz potrzebowala tej pomocy. Bede jakies przemyslenia, co do wyboru - moze ma zwiazek z ta pomoca finansowa. Nie bedziesz kierowala sie emocjami, jedynie chlodna analiza. Nie dasz po sobie poznac, ze cos Ciebie trapi.


Prace dostałam, na uczelnie (zaoczne) poszłam też :) w 4 mieczy chyba pokazała się medytacja - dużo medytuje :) Z rodziną dobry kontakt, była pomóc finansowa. Udzielałam się charytatywnie, też było dużo fajnych znajomości i pomoc rodzaju: ja robiłam znajomej kosmogram, a ona mi robiła regresję (rosyjski forum), pewnie to też zaznaczyło się w tej 6 monet. Lepiej kontroluję emocję ostatnio - ciężej zgadnąć co mnie męczy :)

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc ;) :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na I ja też chcę wiedzieć: co dobrego do końca roku :) ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...