Skocz do zawartości

Jak wszyscy :) to wszyscy - do końca roku :)


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie czeka do konca roku ?

 

4 puchary Swiat Rycerz buław 2 monety Kochankowie Pustelnik As pucharów Krol Pucharów

 

Wyciągałam tak jak czułam stad ilośc kart :) Na początku zaznacza się znużenie i przemęczenie. Na ta chwile faktycznie tak jest - przysiadłam i jakoś nie widze celowości działania. Pewnie weszłam w okres przed urodzinowy, gdyż jestem lwica. Karta Świata moze pokazywać wyjazd wakacyjny za granice planowany na wrzesień ale ciezko stwierdzić czy dojdzie do skutku. Pozniej widać pracy i opcje dwoch wyborów 2 monety Kochankowie Pustelnik prawdopodobnie odejście z obecnej pracy. W kazdym razie Pustelnik po Kochankach mowi o dojrzałej i właściwej decyzji. Na koniec wyskakuje zauroczony Pan obstawiam go na koniec roku ...ten sam z pytania o zycie intymne na rok ;)

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Skończy się okres rozczarowań, apatii i smutków (4 kielichy + Świat), może będzie przyjemna podróż, a potem będziesz wybierać (2 monet+Kochankowie) między 2 mężczyznami i wybierzesz rozsądnie i dobrze, dobrze wiedząc o własnych zapotrzebowaniach tego, co będzie ci bardziej odpowiadał - pewnie też będzie starszy i rzeczywiście ciebie kochający :)

____________________

Życzę dużo przyjemnych wydarzeń :)

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Z pewnością czekają Ciebie jakieś dylematy, wybory. Ja mam wrażenie, ze poznasz wcześniej pierwszego Pana, ale wycofasz się z tej znajomości. Dopiero później pojawi się ten mężczyzna, który zaoferuje prawdziwe uczucie. Początek jeszcze taki smutny. siedzenie i rozpamietywanie tego, co już nie wróci. Jednak zamkniesz ten etap, bo widać nowe osoby na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja bym powiedziała, że jakiś wyjazd Ci się szykuje, bo karta Świat i Rycerz Buław,poza tym faktycznie możesz stanąć przed wyborem - 2 Monety, Kochankowie :). Będzie okres samotności, ale może też sobie przemyślisz pewne sprawy, taka wewnętrza mądrość i pojawi się Pan, love :).

Wszystkiego dobrego :) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...