Jump to content
Sinduella

Sen? Zwidy?

Recommended Posts

Sinduella

Witam.

Chciałam wam opisać moja sytuację, która miała miejsce jakis czas temu I zapytać o wasze pomysły.

Więc do rzeczy:

Położyłam się spać o 22 jak zwykle, nie mogłam długo zasnąć mimo leżenia z zamkniętymi oczami, więc postanowiłam wstać..

 

I tu się zaczyna...

 

Doszłam do drzwi i nagle poczułam straszne zmęczenie, oparłam się plecami o drzwi(w tym czasie usłyszałam że mama weszla do łazienki) nie mogłam poruszyć konczynami.. Postanowiłam jakoś się dostać do łóżka. Jedynym sposobem w takiej sytuacji wydało mi się osunięcie na podłogę, co też zrobiłam- w bok, poczułam oparcie fotela, ale przez niego "przeszłam" dalej na ziemię.

 

W tamtym momencie nie wydało mi się to dziwne, ale cóż..

Więc dalej dosłownie"doturlałam" się do łóżka i jakimś sposobem usiadłam na podłodze opierając się rękoma i głowa o łóżko.. usłyszałam poruszenie drzwi, uznałam że to mama i że zaraz będzie pytać czemu śpię na siedząco, ale nie.. po chwili obok mnie usłyszałam pytanie "czy mogę się z Tobą położyć, żeby się przytulić?" 3krotnie I jedno bardzo energiczne szturchanie za ramię jakby ktoś chciał mnie obudzic. zdziwiona otworzyłam oczy.

Leżałam na łóżku w tej samej pozycji w której zasypialam... przede mną stała dziewczynka dokładnie stała na brzegu łóżka pamiętam wszystkie szczegóły jej piżamki biała 2czesciowa z gwiazdkami granatowym włosy proste trochę za ramiona jedyne co nie widziałam jej twarzy.. trwało to jakieś 2sekundy jak z zaciekawieniem bez strachu się jej przyglądałam (mama wyszla z lazienki) ona odwróciła się do okna zrobiła krok a robiąc 2 znikła.. wtedy się przestraszyłam..

 

Od tamtej nocy nie mogę spać.. Nie wiem czemu mam wrażenie że jak znowu wyjdę z siebie co robię czasem właśnie bez kontroli to ten ktoś będzie czekał..

 

Osobiście odczuwam to w ten sposób iż coś mnie chciało obudzić przed jakims złem, nie wiem czy to była ta dziewczynka czymś złym czy co innego, w każdym razie odczułam zagrożenie i opiekę..

 

Czy ktoś miał podobne zdarzenia lub wie czy to było powiązane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
AmonCzarny

Po pierwsze ten początek jest zarombisty :smieszne: Po drugie nie ma takich co to sami przychodzą tylko by się poprzytulać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
KazOle

Sen - tak, zwidy - tak, po prostu było to mimowolne OOBE. Po fazie zasypiania ciało zasnęło a świadomość została. Temat mocno rozpisany. Ta dziewczynka w piżamce może być podróżniczką astralną lub z innego wymiaru. Może jakieś dziecko które zasnęło i skoczyło do astralu. Znaczy się trochę poczytać ale i popróbować. Zalecam ostrożność ludzie piszą bardzo dużo, fantazje mają ogromną i ogromne zdolności literackie. Podróżując w OOBE spotyka się różne postacie: dobre i złe jak i można podróżować dalej jako "obserwator" można to nazwać LD "Lucid Dream"  podglądając inne światy, inne wymiary.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...