Skocz do zawartości

Mój sierpień :)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - depresja, jakiś nielekki wybór, może w końcu praca i przez to stres, jakby koło mnie ktoś się kręcił zbyt zainteresowany;

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - runie relacja z kimś, ale jak, jeśli ja i tak rzadko z kimkolwiek ostatnio w ogóle gadam? Może mocne zmiany w układzie życia, do którego się przyzwyczaiłam, lub też mocne zmiany w organizmie;

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - lepiej, gorzej, ogólnie stabilnie i nawet energicznie na początku;

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - a wszystko dobrze, fajnie, uroczyście, pewnie jakieś dobre wiadomości od brata;

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - zmiany sytuacji, ruch, stres - nie wiem po takim kartom czy w ogóle dostane, niby jest jakiś ruch w tą stronę, a niby nie ma dobrych dla pracy kart w ogóle;

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - medytować, ćwiczyć jogę, słuchać własną intuicję, czekać, nie podejmować nagłych decyzji, zagłębić się w swój świat wewnętrzny;

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie flirtować poza związkiem, nie poddawać się jakiemuś kuszącemu panu, unikać z nim kontaktu w ogóle;

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - i znowu te karty: mam wrażenie, że rzeczywiście kręci się wokół mnie jakaś zainteresowana mną osoba, która będzie kusić, ale ja pewnie podejmę dobrą i rozsądną decyzję, i oby tak było, a nie jakiś tajemniczy związek, może też odzwierciadla moje wróżby na wybory, pracy i relację; jeszcze mi Kapłanka+Paż Mieczy jakoś mocno się z ciążą kojarzą (do tego genetycznie mam predyspozycje bliżniętową, co by się zgadzało z Kochankami).

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - ja tu nie widzę Kochana depresji. Może ktoś nieszczery będzie wobec Ciebie i staniesz przed wyborem, Giermek Monet to może jakaś propozycja :)

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - Odetniesz się od czegoś, coś się zmieni, jakaś gwałtowna zmiana przed Tobą.

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet -Bardzo dobrze, potem może jakaś kłótnia, wszystko wróci do normy i spokojnie będzie:)

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - Bardzo ładne karty, wszystko dobrze i optymistycznie :)

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - No widać przemieszczanie się, ale też coś Cię może rozczarować w tych 3 Mieczy.

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - Tak, medytacja i joga, zaufanie intuicji i zatrzymanie się :)

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - No nie flirtować, może też nie kłócić się ;)

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - Ktoś może ci coś zaproponować, a Ty się będziesz zastanawiać, może Kapłanka oznacza, że ze spokojem i intuicją podejdziesz do tego :).

 

Dobrego miesiąca i wszystkiego dobrego ! :) :)

Odnośnik do komentarza
Gość User_

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - Ja widzę trochę fałszu i kłamstw, jakiś Pan będzie miał chrapkę na Ciebie, a do Ciebie należy wybór wejść lub nie wejść w ten układ.

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - padnie jakaś relacja w bardzo niemiłych okolicznościach, zostanie zburzona twoja stabilizacja.

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - będzie dobrze z małymi przerwami na sprzeczki

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - jakieś spotkania, świętowanie, miło spędzony czas wśród najbliższych.

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - możliwe, że będziesz musiała za tą pracą gdzieś jechać, co będzie dla Ciebie rozczarowaniem.

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - nie oszukiwać siebie, szukać swojej mądrości we wnętrz siebie, obserwować ze spokojem, co się wokół Ciebie dzieje, dystans i wyciszenie.

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie wchodzić w pyskówki, ale może także uważać z używkami.

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - Bardzo możliwe, że jakiś romans wisi w powietrzu, ale pokierujesz się zasadami moralnymi.

Odnośnik do komentarza

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - będzie unikała podjęcie decyzji na jakąś dziwna propozycję

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - kluczowe zdarzenie będą dotyczyć osoby w typie Królowej monet - może to TY ewidentnie nastąpi duża zmiana

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - relacją po czasie dość intensywnym przejdzie w bardziej stabilną

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - zaznacza się mężczyzna, wygoda oraz radość

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - rozczarowanie

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - pracować nad sobą, przyjrzeć się swoim lękom, też stawiam na medytacje i wyciszenie, przyglądaniu się procesowi który zachodzi wewnątrz

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie wchodzić w płytkę relację

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - patrz punkt pierwszy ...moim zdaniem wycofasz się..choć ;)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam wszystkim za interpretację, rzeczywiście, punkt pierwszy bardziej wygląda na jakąś nieszczerą propozycję, ja tą 7 jakoś pod kątem nastroju sobie wytłumaczyłam :D

kluczowe zdarzenie będą dotyczyć osoby w typie Królowej monet - może to TY

Bardziej siebie z Kielichową kojarzę, ale ogólnie wszystko może być: Księżyc progresyjny idzie po znaku ziemnym + mam natalny stellum w Koziorożcu w opozycji z Rakiem, i Saturn się dobrze czuję w domku, chociaż i nie jest zbyt harmoniczny :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet mozesz być bardziej podejrzliwa wobec innych niz zazwyczaj, mozliwe, ze beda kolo Ciebie interesowni ludzie, możesz czuć się przez nich wykorzystywana

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża zakończenie relacji z kobietą, może skończyć się ona nagła awanturą, oby nie odejscie kogoś na zawsze..

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet ktoś tu moze być nazbyt egoistyczny i za bardzo walczyc o swoje, moga być spięcia, ale poza tym tak jak w każdym zwiazku - stabilizacja ;)

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce dobre wiesci od mężczyzny, może powie coś o dziecku? Mozliwe miłe spotkanie

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy jakiś wyjazd, który okaze się niewypałem

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec raczej skupić na swoim wnętrzu, na duchowosci, nie denerwować się

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy jak pisałam wyżej : nie denerwować się, unikac podrywaczy, nie wdawać się z nimi w dyskusje

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka a ja tu widze wrózenie z kart, ktoremu się poświęcisz w tym miesiacu ;)

Odnośnik do komentarza

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet -możesz poczuć oszukana

 

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża -ojej ciężkie karty. Utrata kogoś, utrata kontaktu, bądź ogromna transformacja

 

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - może być jakaś kłótnia lub po prostu spięcie

 

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - w porządku, miłe relacje, radość, wspólne spędzanie czasu

 

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy- ktoś może Cię postawić w niekomfortowej sytuacji, zawiedzie Cię

 

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - szukać wyjścia z trudnej sytuacji, która Ci uniemożliwia dalsze działanie

 

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie denerwuj się, nie słuchaj plotek

 

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka -bądź sobą, nie ulegaj wpływom innych, nie pozwól by ktoś Ci odebrał Twój dorobek.

Odnośnik do komentarza

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet )[/b] - możesz poczuć sie wykorzystana

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - przełamanie własnych ograniczeń, pójście do przodu, radykalna zmiana np mieszkania, pracy

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - spory o pieniądze

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce -wiadomość o powiększeniu rodziny mi sie skojarzyła

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - rozczarowanie, poczucie niedocenienia

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - pomedytować, zastanowić się nad tym czego oczekujesz a co masz, może odpowiedź tkwi gdzieś w przeszłości

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie ulegac zachciankom, chwilowym impulsom, pokusie flirtu

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - randki w tajemnicy :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - widać jakąś kombinację dotyczącą wyborów związanych z życiem zawodowym lub finansami

 

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - wydaje mi się, że zmienisz coś w swoim życiu zawodowym, może postanowisz zmienić całkowicie kierunek i będziesz chciała zająć się czymś innym niż dotychczas

 

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - będzie aktywnie, mogą być jakieś nieporozumienia związane z pracą/fianansami

 

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - aktywnie, optymistycznie, będziesz zadowolona

 

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - jakaś zmiana, która może Cię rozczarować

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - zająć się sobą, swoim rozwojem duchowym

 

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie flirtować poza związkiem, nie poddawać się jakiemuś kuszącemu panu, unikać z nim kontaktu w ogóle;

 

8. Wynik - Paź Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - jakieś trudne wybory Cię czekają

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - będziesz uciekać przed podjęciem jakiejś decyzji lub przed jej podjęciem, dokładnie ja sprawdzisz

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - może zmiany zajda w tobie i spraw dotyczących tej denarowej.

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - pozytywnie , jakieś drobne nieporozumienia

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - a wszystko dobrze, fajnie, uroczyście

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - może ta praca będzie ci nie odpowiadać z Twojego głębszego punktu widzenia bo pragniesz czegoś innego

6. Co robić - Pustelnik, księżyc, widelec - poszukiwania wiedzy i jej analizowanie, popracuj i staraj się zrozumieć swoje leki i je zmień, spójrz na nie z zupełnie innej strony, np co one ci dają, jak to na Ciebie wpływa, zrozum i spójrz na nie z innej strony

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie flirtować poza związkiem, nie poddawać się jakiemuś kuszącemu panu, unikać z nim kontaktu w ogóle;

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - i znowu te karty: jakas oferta która będziesz trzymała w tajemnicy, po za tym nauka.

 

Życzę miłego miesiąca.

Odnośnik do komentarza

1.Tutaj będzie coś nie po Twojej myśli.niezdecydowanie, może jakiś młodszy Pan coś Ci zaproponuje....?

2.Kluczowe zdarzenia i 5.Praca- Patrząc po tych dwóch punktach może nie będziesz już pracować tam gdzie pracujesz?

3.Z mężem jakieś sprzeczki,ale nie na długo

4.Rodzina dobrze,jeśli piszesz wiadomości od brata to może o dziecku?Może się spodziewa jeśli ma kobietę?:-):P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - bardzo różnie: dużo stresu rzeczywiście było, obawy, oszukać mnie też próbowali, byli kuszące propozycję, które nie podjęłam;

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - jak się okazało, to raczej dotyczy mojej dobrej koleżanki (Słonce w Pannie) - dość niefajne rzeczy się wydarzyły, ale to prywatny temat;

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - rzeczywiście trochę kłótni było, pogodzenia, potem zapanował spokój i ład;

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - wszystko było dobrze i pozytywnie, ale nikt nikomu się nie urodził;

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - nie poszłam stąd, ale ciężkie było wdrożenie, przyzwyczajenie i ogólnie dużo stresu;

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - jogę nie zawsze udawało się poćwiczyć, ale dużo czasu poświęciłam na samoanaliz. Też musiałam zaakceptować siebie, jako siebie, nie zachowywać sie zgodnie z oczekiwaniami innych;

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - były kuszące propozycję i ludzi, ale nie poddałam się;

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - przez wróżbę udało mi się dokonać dobrego wyboru :)

I zaraz reszta :)

Odnośnik do komentarza

Tulia:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - ja tu nie widzę Kochana depresji. Może ktoś nieszczery będzie wobec Ciebie i staniesz przed wyborem, Giermek Monet to może jakaś propozycja :)

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - Odetniesz się od czegoś, coś się zmieni, jakaś gwałtowna zmiana przed Tobą.

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet -Bardzo dobrze, potem może jakaś kłótnia, wszystko wróci do normy i spokojnie będzie:)

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - Bardzo ładne karty, wszystko dobrze i optymistycznie :)

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - No widać przemieszczanie się, ale też coś Cię może rozczarować w tych 3 Mieczy.

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - Tak, medytacja i joga, zaufanie intuicji i zatrzymanie się :)

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - No nie flirtować, może też nie kłócić się ;)

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - Ktoś może ci coś zaproponować, a Ty się będziesz zastanawiać, może Kapłanka oznacza, że ze spokojem i intuicją podejdziesz do tego :).

 

mimiszka77:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - Ja widzę trochę fałszu i kłamstw, jakiś Pan będzie miał chrapkę na Ciebie, a do Ciebie należy wybór wejść lub nie wejść w ten układ.

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - padnie jakaś relacja w bardzo niemiłych okolicznościach, zostanie zburzona twoja stabilizacja.

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - będzie dobrze z małymi przerwami na sprzeczki

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - jakieś spotkania, świętowanie, miło spędzony czas wśród najbliższych.

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - możliwe, że będziesz musiała za tą pracą gdzieś jechać, co będzie dla Ciebie rozczarowaniem.

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - nie oszukiwać siebie, szukać swojej mądrości we wnętrz siebie, obserwować ze spokojem, co się wokół Ciebie dzieje, dystans i wyciszenie.

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie wchodzić w pyskówki, ale może także uważać z używkami.

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - Bardzo możliwe, że jakiś romans wisi w powietrzu, ale pokierujesz się zasadami moralnymi. - tutaj myślałam, że wisi, ale karty pokazaly inaczej i miałam spokoj dzieki temu

 

zakretka23:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - będzie unikała podjęcie decyzji na jakąś dziwna propozycję

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - kluczowe zdarzenie będą dotyczyć osoby w typie Królowej monet - może to TY ewidentnie nastąpi duża zmiana

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - relacją po czasie dość intensywnym przejdzie w bardziej stabilną - no kłóciliśmy się, ale niedługo

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - zaznacza się mężczyzna, wygoda oraz radość

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - rozczarowanie

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - pracować nad sobą, przyjrzeć się swoim lękom, też stawiam na medytacje i wyciszenie, przyglądaniu się procesowi który zachodzi wewnątrz

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie wchodzić w płytkę relację

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - patrz punkt pierwszy ...moim zdaniem wycofasz się..choć ;)

 

Inez2503:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet mozesz być bardziej podejrzliwa wobec innych niz zazwyczaj, mozliwe, ze beda kolo Ciebie interesowni ludzie, możesz czuć się przez nich wykorzystywana

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża zakończenie relacji z kobietą, może skończyć się ona nagła awanturą, oby nie odejscie kogoś na zawsze.. - w jednym z tych prawie trafiłaś...

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet ktoś tu moze być nazbyt egoistyczny i za bardzo walczyc o swoje, moga być spięcia, ale poza tym tak jak w każdym zwiazku - stabilizacja ;)

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce dobre wiesci od mężczyzny, może powie coś o dziecku? Mozliwe miłe spotkanie

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy jakiś wyjazd, który okaze się niewypałem

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec raczej skupić na swoim wnętrzu, na duchowosci, nie denerwować się

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy jak pisałam wyżej : nie denerwować się, unikac podrywaczy, nie wdawać się z nimi w dyskusje

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka a ja tu widze wrózenie z kart, ktoremu się poświęcisz w tym miesiacu ;)

 

panna.marta:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet -możesz poczuć oszukana

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża -ojej ciężkie karty. Utrata kogoś, utrata kontaktu, bądź ogromna transformacja - prawie

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - może być jakaś kłótnia lub po prostu spięcie

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - w porządku, miłe relacje, radość, wspólne spędzanie czasu

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy- ktoś może Cię postawić w niekomfortowej sytuacji, zawiedzie Cię

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - szukać wyjścia z trudnej sytuacji, która Ci uniemożliwia dalsze działanie - możliwe, jeśli to moim nastawieniu

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy -nie denerwuj się, nie słuchaj plotek

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka -bądź sobą, nie ulegaj wpływom innych, nie pozwól by ktoś Ci odebrał Twój dorobek.

 

Ceres:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet )[/b] - możesz poczuć sie wykorzystana

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - przełamanie własnych ograniczeń, pójście do przodu, radykalna zmiana np mieszkania, pracy

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - spory o pieniądze

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce -wiadomość o powiększeniu rodziny mi sie skojarzyła

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - rozczarowanie, poczucie niedocenienia

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - pomedytować, zastanowić się nad tym czego oczekujesz a co masz, może odpowiedź tkwi gdzieś w przeszłości

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie ulegac zachciankom, chwilowym impulsom, pokusie flirtu

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - randki w tajemnicy :P

 

Iwka78:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - widać jakąś kombinację dotyczącą wyborów związanych z życiem zawodowym lub finansami

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - wydaje mi się, że zmienisz coś w swoim życiu zawodowym, może postanowisz zmienić całkowicie kierunek i będziesz chciała zająć się czymś innym niż dotychczas - poszłam do pracy, to może być ta zmiana :)

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - będzie aktywnie, mogą być jakieś nieporozumienia związane z pracą/fianansami

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - aktywnie, optymistycznie, będziesz zadowolona

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - jakaś zmiana, która może Cię rozczarować

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - zająć się sobą, swoim rozwojem duchowym

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie flirtować poza związkiem, nie poddawać się jakiemuś kuszącemu panu, unikać z nim kontaktu w ogóle;

8. Wynik - Paź Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - jakieś trudne wybory Cię czekają

 

Georginia

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - poczucie oszukania i trudny wybór

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - jakaś gwałtowana zmiana w relacji z jakąs panią

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - Jakieś zwycięstwo

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - dobre relacje, ciepło

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - zmiana i trud, który cię zasmuci

6. Co robić - Pustelnik+Księżyc+Wisielec - wycofac się i czekać -no... możliwe

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie uprawić seksu z innymi

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - trzymac się zasad

 

ThePhoenix:

1. Ogólne klimaty, nastrój: 7 mieczy+Kochankowie+Paż Monet ) - będziesz uciekać przed podjęciem jakiejś decyzji lub przed jej podjęciem, dokładnie ja sprawdzisz

2. Kluczowe zdarzenia: Królowa Monet+Śmierć+Wieża - może zmiany zajda w tobie i spraw dotyczących tej denarowej.

3. Relacji z mężem: 6 buław+5 buław+Rycerz Monet - pozytywnie , jakieś drobne nieporozumienia

4. Rodzina ogólnie - Król Buław+9 kielichów+Słońce - a wszystko dobrze, fajnie, uroczyście

5. Praca - 6 mieczy+8 kielichów+3mieczy - może ta praca będzie ci nie odpowiadać z Twojego głębszego punktu widzenia bo pragniesz czegoś innego - tak, to prawda, ale nie mam wyboru na razie

6. Co robić - Pustelnik, księżyc, widelec - poszukiwania wiedzy i jej analizowanie, popracuj i staraj się zrozumieć swoje leki i je zmień, spójrz na nie z zupełnie innej strony, np co one ci dają, jak to na Ciebie wpływa, zrozum i spójrz na nie z innej strony

7. Czego nie robić - Rycerz Kielichów+Diabeł+Paż Mieczy - nie flirtować poza związkiem, nie poddawać się jakiemuś kuszącemu panu, unikać z nim kontaktu w ogóle;

8. Wynik - Paż Monet+Kochankowie+Arcykapłanka - i znowu te karty: jakas oferta która będziesz trzymała w tajemnicy, po za tym nauka.

 

patrycja3791:

1.Tutaj będzie coś nie po Twojej myśli.niezdecydowanie, może jakiś młodszy Pan coś Ci zaproponuje....?

2.Kluczowe zdarzenia i 5.Praca- Patrząc po tych dwóch punktach może nie będziesz już pracować tam gdzie pracujesz?

3.Z mężem jakieś sprzeczki,ale nie na długo

4.Rodzina dobrze,jeśli piszesz wiadomości od brata to może o dziecku?Może się spodziewa jeśli ma kobietę?:-):P - nie, nie spodziewa się, ale ogólnie ma się bardzo dobrze :)

 

Dzięki wielkie za spojrzenie wszystkim, dużo rzeczy się spełniło :kwiatek::kwiatek::kwiatek: :okok:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...