Skocz do zawartości

Sierpień - Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Matka, żona. Pracuję, ale jestem bardzo niezadowolona.

 

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy - spotkania rodzinne się zaznaczają

<br>

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - będzie ciężko, widać w 8 mieczy moje negatywne nastawienie, piątki nie są dobre... prawda jest taka, że jest na tyle kiepsko, że nie mam ochoty się angażować (5 denarów), w dziale też jest dużo nieporozumień ( 5 buław), ale może w wieży to wszystko się zmieni

 

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy - hm... tak pomyślałam, że mogę wrócić do jakiegoś projektowania lub szycia, ale to było moje hobby, bo nie dało się na tym zarobić...

 

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa może wpadnie jakaś dodatkowa kasa albo karty pokazują, że jak będę mądrze gospodarować to powinno nam jakoś starczyć do pierwszego

 

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - myślę, że nie ma się czym martwić, chyba trochę mięśni przybędzie

 

6. Co miłego się wydarzy- wisielec, krolowa kielichów, 3 kielichów - chyba w końcu uda mi się spotkać z przyjaciółkami

Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy - jakieś nowe przedsięwzięcie dotyczące domu, ewentualnie krotki wypad

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - totalna blokada, stracenie nadziei na poprawę, niechęć do działania, jakieś powiedziałabym załamanie ale poprzez jakiś wstrząs pod koniec miesiąca ustabilzuje sie

 

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy - tez mysle, ze to powrót do jakiegoś artystycznego zajecia

 

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa pojawi się szansa na odzyskanie pieniędzy ktore sie tobie należą

 

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - musisz sie pilnować by nie wróciły jakiejś nadprogramowe kilogramy podczas biesiadowania letniego

 

6. Co miłego się wydarzy- wisielec, krolowa kielichów, 3 kielichów - wypoczynek w grobie przyjaciół

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy - rodzinne spotkania, wyjazdy, ogólnie aura jak na rodzinę dobra :)

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - widać, że jest ciężko i w sensie nastawienia, a szczególnie pod kątem komunikacji, może ktoś nagle odejdzie i klimaty się poprawią, a ty przyzwyczaisz się do rutyny;

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy - może powróci inspiracja twórcza, ale również mogą powrócisz zmartwienia;

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa - dobrze wygląda, jak na finanse, może twórcze projekty przyniosą pieniądze, może jakiś zwrot pieniędzy przez urząd;

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - mam wrażenie, że schudniesz przez sport i dietę;

6. Co miłego się wydarzy- wisielec, krolowa kielichów, 3 kielichów - zmiana nastawienia, spotkanie z koleżanką :)

____________________

Życzę udanego miesiąca i dobrych, ciekawych zdarzeń :)

Odnośnik do komentarza
Gość User_

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy - wyjazd do/ z rodzina, energiczny czas w gronie najbliższych

<br>

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - brak wsparcia, rywalizacja, umęczenie psychiczne, takie ciągłe myślenie nad sytuacją w pracy. Na koniec miesiąca może nadejść kulminacja, która wszystko zburzy. Jakiś Pan może za tym stać.

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy -

 

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa - ja również powiedziałabym, że będziesz miała tzw. łeb na karku. Dobrze będziesz zarządzała finansami, a może coś uda się odłożyć.

 

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - 4 buławy to dla mnie siłownia. Potrzebujesz jakiegoś opiekuna, trenera, aby nastąpiła odmiana w wyglądzie.

 

6. Co miłego się wydarzy- wisielec, krolowa kielichów, 3 kielichów - spotkanie z przyjaciółką lub większym gronie. nowe spojrzenie na życie.

Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy -może wspólny wyjazd z rodziną albo wyjazd w odwiedziny

 

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - trochę nerwów i poczucie bezradności w trudnych sytuacjach

 

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy - trochę tęsknoty za starymi dobrymi czasami. Będziesz musiała się zmierzyć z jakimiś oszustwami?

 

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa - stabilnie

 

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - powinno pójść do przodu, ale trzymaj się zasad zdrowego rozsądku

 

dobrego miesiąca i zapraszam do mnie do rozkładu urodzinowego :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy - No spotkania, chyba gdzieś pojedziecie, bo 6 Mieczy :)

<br>

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - Początkowo problemy i stresy, potem coś się zmieni i będzie spokojniej :)

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy -No może być powrót w tych 6 Kielichach :)

 

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa Ładna karty, coś dodatkowo wpaść może, ta Twoja działalność? :)

 

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - Zadowolona będziesz, Papież to może jakiś autorytet w dziedzinie odchudzania :)

 

6. Co miłego się wydarzy- wisielec, krolowa kielichów, 3 kielichów - No wygląda na sabacik babeczek :D

 

Wspaniałego miesiąca ! :)

Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina- 10 denarów, as buław, 6 mieczy - wyjazd z rodzina albo do rodziny

2. Praca na etacie - 8 mieczy, 5 denarów, 5 buław, wieża+rycek denarów - poczucie uwiązania, braku wyjścia, nie podoba ci się tam, jakieś tarcia doprowadzą do większej kłótni albo konfliktu, który oczyści atmosferę

3. Życie zawodowe - 6 pucharów, księżyc, krolowa mieczy - powrót do czegos co cię cieszyło w przeszłości

 

4. Finanse- as denarów, sprawka, cesarzowa - jakas kasa do ciebie przyjdzie ale nie wygrana coś bardziej urzędowego jak odszkodowanie, zwrot podatku ze skarbówki, jakas nadpłata

 

5. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - sąd ostateczny, 4 buławy, Papież - potrzebujesz jakiegoś wsparcia, może trenera personalnego albo dietetyka

 

6. Co miłego się wydarzy- wisielec, krolowa kielichów, 3 kielichów - popijawa ze znajomymi

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...