Skocz do zawartości

Nów 11 sierpnia 2018 r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 kielichów - rozmyślania, wracanie do przeszłości, porównywanie ,itp.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 3 buław perspektywy na przyszłość, planowanie

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Rycerz Mieczy - moj intelekt, bystrośc umysłu, mężczyzna

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 4 kielichów - zamęcza mnie

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 buław dystans

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -Mag 8 mieczy 5 buław flirty, zabiegania, pewnie będą jacyś faceci koło mnie

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- Wisielec Świat 10 kielichów lekcja jest cieszenie się tym co mam, spokoj, wyjazdy

Odnośnik do komentarza

.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 kielichów - Przeszłość, wspomnienia.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 3 buław - Swoje plany :)

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Rycerz Mieczy - cięty język, intelekt ;)

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 4 kielichów - No męczy Cię i może też nudzi :P

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 buław Si, dystans, może nawet chłód czasem by się przydał :P

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -Mag 8 mieczy 5 buław- Też mi się kojarzą jakieś flirty, w tych 8 Buław to chyba bydzie się działo :P

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- Wisielec Świat 10 kielichów - Spojrzenie na świat z różnych perspektyw, mogą być też wprost wyjazdy i cieszenie się tym :)

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 kielichów - rozmyślania, wracanie do przeszłości, porównywanie ,itp.

- to też ale także tzw. interesowność, czegokolwiek by ona nie dotyczyła - na ten czas co stawiasz karty.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 3 buław perspektywy na przyszłość, planowanie

- plany i marzenia, tzn. nie odpuszczać czegoś z byle powodu ale trwać przy postanowieniu, poza tym wykorzystać każdą okazję, która się nadarzy by zwiększyć swój zysk, na zasadzie jak wyżej,

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Rycerz Mieczy - moj intelekt, bystrośc umysłu, mężczyzna

- ja bym powiedziała, że Twoja odważna aktywność - tzn. sytuacje które teraz napotkasz powinnaś „brać na rogi” - bronić swojego punktu widzenia czy pozycji. Może być też jakiś mądry facet przy Tobie.

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 4 kielichów - zamęcza mnie

- budzi Twoją niechęć, tzn. nie w sensie złości, tylko jakby takie poczucie obojętności, można powiedzieć że może nudzić, męczyć samym „byciem w zasięgu wzroku” ;)

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 buław dystans

- moim zdaniem dla bliskich poczucie bezpieczeństwa, wyrażone przez podejmowanie przez Ciebie mądrych decyzji, poczucie, że jesteś i czuwasz, a ogólnie - po prostu bezinteresowność, mam na myśli jakąś np. bezinteresowną pomoc, życzliwość, zrozumienie czy cierpliwe wysłuchanie kogoś.

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - Mag 8 mieczy 5 buław flirty, zabiegania, pewnie będą jacyś faceci koło mnie

- może będziesz chciała realizować jakiś swój pomysł, przy 8 mieczy może to być przeorganizowanie czegoś, a i 5 kijów wskazuje na nowe wrażenia, ale też na konkurowanie czy też rywalizację. Mam nadzieję, że będą jacyś faceci koło Ciebie, a nie burzliwy czas w związku (jak kogoś masz) lub znajomości (jak kogoś poznasz)

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- Wisielec Świat 10 kielichów lekcja jest cieszenie się tym co mam, spokoj, wyjazdy

- jako lekcja - to Wisielec wskazuje na potrzebę wstrzymania, tzn. podchodzenie do wydarzeń z dystansem i spokojem, bez względu na ich rodzaj, co w rezultacie da Ci poczucie zadowolenia i też myślę, że trzeba się nauczyć cieszyć tym co się ma.

Odnośnik do komentarza

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 kielichów - wspomnienia, nostalgie, tęsknotę za przeszłością;

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 3 buław - perspektywy przyszłościowe, patrzyć naprzód;

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Rycerz Mieczy - błyskawiczna inteligencja, krytyczne myślenie, niezależność zdania o wszystkim :)

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 4 kielichów - nudzi ci się, ludzi rozczarowują, chcę się odpoczynku od kontaktów;

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 buław - nauczyć czujności, ostrożności, walczenia o swoje;

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -Mag 8 mieczy 5 buław - skupienie się na własnych, ambitnych celach, dążenie do nich, może konkurencja w drodze, może być wałczenie o twoją uwagę ze strony faceta/facetów, ale w takim razie bezskutecznie, 8 mieczy (na pewno ta karta?) raczej nie kojarzą się z otwartością na takie rzeczy;

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- Wisielec Świat 10 kielichów - taka harmonia ze wszechświatem, może właśnie zmienisz podejście do wszystkiego, co się dzieje wokół ciebie, Wisielec raczej nie jest zbyt ruchliwą kartą, myślę, że to są zmiany wewnętrzne, w nastawieniu, jakieś zaufanie wszystkiemu, co cie otacza, otwartość na wydarzenia pozytywne :)

Odnośnik do komentarza

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 kielichów - rozmyślanie, wracanie myślami do przeszłości

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 3 buław- mnogość kreatywnych pomysłów, wiedzę, umiejętnośc szybkiego działania

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Rycerz Mieczy - bystry umysł, antyczne myślenie

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 4 kielichów - nie pozwala Ci dostrzec tego co powinnaś

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 buław - dystans

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -Mag 8 mieczy 5 buław - może być spiecie lub niedogadanie

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- Wisielec Świat 10 kielichów - odpuścić pewnie rzeczy i pójść

Za głosem serca

Odnośnik do komentarza

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 kielichów - powroty do dawnych relacji, wspomnień, emocji.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 3 buław - podążać za obranym planem, nie bać się ruszyć w nieznane, wierzyć w nowe perspektywy.

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Rycerz Mieczy - stanowczość, intelekt, zdolność analizy, konkretne działanie

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 4 kielichów - tak jak wszyscy już powiedzieli, że jesteś znudzona. Możliwe, że ich nieświadomie odrzucasz, wycofujesz się.

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 buław - ochrona innych, czujność

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -Mag 8 mieczy 5 buław rywalizacja, konflikty z jakimś Panem, który lubi czarować. Mam wrażenie, że się wycofasz, zablokujesz na zaistniałą sytuację. Ewentualnie, jakieś nowe możliwości, których nie będziesz chciała się podjąć ze względu na konkurencję.

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- Wisielec Świat 10 kielichów przeczekać, obserwować w spokoju przebieg wydarzeń. Zamknie się dla Ciebie jakiś cykl, po którym wejdziesz w lepszą energię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...