Jump to content
chwytajdzien

Prośba o pomoc w wybraniu daty (rozpoczęcie DZ)

Recommended Posts

chwytajdzien

Dzień dobry :)

We wrześniu planuję zarejestrować działalność gospodarczą. Przygotowuję się do tego od roku i w końcu nadszedł moment, kiedy jestem gotowy, a poza tym już nie mogę zwlekać.

Nazwa firmy to moje imię i nazwisko, nie może być dodatków. Suma daje 6.

Rozważam różne daty rejestracji. Wziąłem pod uwagę: brak retrogradującego Merkurego, Księżyc przybywający i brak pustego kursu Księżyca. Otrzymałem następujące daty:

 

11.09.2018 = data 4 + nazwa 6 = 1

13.09.2018 = data 6 + nazwa 6 = 3

16.09.2018 = data 9 + nazwa 6 = 6

18.09.2018 = data 2 + nazwa 6 = 8

20.09.2018 = data 4 + nazwa 6 = 1

23.09.2018 = data 7 + nazwa 6 = 4

 

Dodatkowo:

17.09.2018 - po godzinie 13:07 = data 1 + nazwa 6 = 7

19.09.2018 - przed godziną 19:10 = data 3 + nazwa 6 = 9

21.09.2018 - przed godziną 19:13 = data 5 + nazwa 6 = 2

22.09.2018 - po godzinie 14:27 = data 6 + nazwa 6 = 3

 

Na tę chwilę skłaniam się najbardziej ku 11.09, bo suma daje 1 i jest to najszybszy termin, chociaż jak zrobiłem piramidkę, to jakaś super nie jest. Może macie Państwo jakieś sugestie?

Jestem numerologiczną 7, moja data urodzenia to 05.06.1985. Działalność związana jest ze sztuką i nauczaniem, a klienci w 99% z zagranicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grahanka

Zrezygnowałaby z działań wrześniowych, na start wybierz październik.

Jesteś w 9 roku numerologicznym, w tym roku zamykamy cykl, on nie sprzyja nowym przedsięwzięciom. Rok pierwszy otwiera się na nowe.

Sama 9 jest dobrą liczbą na sztukę i naukę, a szczególnie na fotografię.

Proponuję datę 12.10.2018 r.

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
chwytajdzien

Dziękuję za odpowiedź. Niestety tego się obawiałem. Wiem, że jestem w 9 roku, ale miałem nadzieję, że ten wrzesień to taki już przejściowy, już ta 9 nie jest taka silna, już trochę czerpie z jedynki... Raczej nie mogę zrezygnować, już to odkładam bardzo długo, czekam już prawie rok, a sprawy się toczą, działalność potrzebna. No nic, będę myślał. Dziękuję!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismer

Widzę, że wybrałeś system G.Lobos (sumujesz datę rejestracji i nazwy) - więc powinieneś wiedzieć, że podane sumowanie nazwała ona "przeznaczeniem firmy" i w takim wypadku dla tego "przeznaczenia" liczby są:

- dobre, korzystne 1 i 4, a 8 i 3 – warunkowo

- nie nadające się 2,5,6,9

- nie przynoszące dochodów dla tego przeznaczenia - 7

 

Z kolei piramidka nie jest w tym systemie brana pod uwagę, bo Lobos po prostu piramidki nie uznaje, nie liczy jej. Poza tym piramidka w założeniu nie służy do określania losów firmy - to jest wskaźnik jakby kolei losów, etapów życia osoby i dominujących w nim energii, a nie wskaźnik losów firmy. Można oczywiście uprzeć się i ją stosować, ale działając w ten sposób nie wyjdzie się na prostą drogę - coraz więcej zawiłości ma się po drodze.

 

Generalną zasadą przy doborze numerologicznym jest to, że Nazwa firmy i data jej powstania powinny ze sobą harmonizować, tzn. nie powinny być to liczby ze sobą się gryzące - nie mogą być dysharmonijne względem siebie.

A zsumowanie daty i nazwy jest, jak wspomniałam, koncepcją G.Lobos i choć nie ma zastosowania w żadnym innym szanującym się systemie numerologicznym, to nie znaczy, że nie można tego brać pod uwagę. W odróżnieniu od roku numerologicznego, ta koncepcja wg. mnie może być zasadna przynajmniej w części.

 

Ale przede wszystkim nie zakłada się firmy (ani nie podejmuje ważnych przedsięwzięć) jeśli astrologicznie czas temu nie sprzyja i numerologicznie jest się w kiepskim (tzn. nie sprzyjającym danej sprawie) roku; zresztą ważniejszym czynnikiem wyboru jest czas astrologiczny (najlepiej elekcyjnie lecz i indywidualnie też dobrze by było), a jeśli do tego uda się dobrać sprzyjające liczby to jest już full wypas.

Oczywiście nie zawsze daję się to tak dopasować, a właściwie rzadko kiedy, tak więc zwróć uwagę najpierw na astrologię a potem pasuj z numerologią.

Według wybranych przez Ciebie kryteriów (astrologicznych i systemu numero) i podanych ostatecznych terminów rejestracji działalności masz 3 daty dobre i 2 warunkowo dobre + ew. dodatkowa: 22.09; ale nie patrzyłam na nic innego oprócz Twoich kryteriów i mówię to co mówię tylko na tej podstawie.

 

Zwróć uwagę, że w wybranym przez Ciebie systemie - od pierwszej preferowanej przez Ciebie daty, czyli 11.09 - będziesz już w roku numerologicznym nr. 1 - ponieważ trwa on u niej od nowiu wrześniowego jednego roku do nowiu wrześniowego drugiego roku. A w tym roku nów Księżyca przypada na 9 września.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...