Jump to content

Terapia lini czasu

Recommended Posts

Czesc,

od pewnego czasu zajmuje sie TLC, szukam osoby ktore chca poznac swoja przeszlosc i rozwiazac problemy. Poznac siebie w innym zyciu.

Jest to polaczenie Intuicji i Jasnowidzenia i Swietlnej Energii. Jezeli ktos ma ochote na sesje to zapraszam.

Pozdrawiam

• Like 1
  • Cool 1
  • 3 months later...

Wydawać by się mogło, że ludzie będą walić drzwiami i oknami a tymczasem chyba się boją. A jest czego się bać - prawda? Bo ty prawdopodobnie potrzebujesz kilka artefaktów typu zdjęcie, imię a te rzeczy w niewłaściwych rękach są jednak zagrożeniem (i nie mam tu na myśli jakieś RODO :) 

Daj chłopakowi spokój. Po co się z niego naśmiewać? 

Mi to co tu proponuje raczej wygląda na pewną formę regresingu. Być może imitację, ale tego nie wiem bo za mało informacji. 

To, że nie wyjaśnił dokładnie na jakich zasadach odbywa się jego pomoc, z wykorzystaniem jakich narzędzi itd., to już jego wina, a także tego, że nikt się nie dopytywał. Nam nic do tego. Daruj sobie z ocenianiem jego. 

Artefakty mówisz? Fajnie, tylko, że te zdjęcia, imię co tu podajesz artefaktami nie są. 

• 2 weeks later...
Guest ThePhoenix
W dniu 20.08.2018 o 19:34, bodu3 napisał:

Czesc,

od pewnego czasu zajmuje sie TLC, szukam osoby ktore chca poznac swoja przeszlosc i rozwiazac problemy. Poznac siebie w innym zyciu.

Jest to polaczenie Intuicji i Jasnowidzenia i Swietlnej Energii. Jezeli ktos ma ochote na sesje to zapraszam.

Pozdrawiam

Mogę prosić o więcej info? 

• 1 month later...
W dniu 20.08.2018 o 20:34, bodu3 napisał:

Czesc,

Pozdrawiam

Witaj jestem zainteresowana sesją.

• 6 months later...

Do TLC nie trzeba sesji grupowej. Każdy z Nas ma w sobie zapis poprzednich wcieleń i co robili w nich. Tylko nie zawsze poznanie swojej przeszłości jest interesujące, czasami jest koszmarne. Łączyć się też może z przeżyciem jeszcze raz śmierci w jakimś tam wcieleniu. Wygląda to jak najgorszy horror a też czuje się wszystko...  Chociaż niekiedy niektóre fobie i obawy, lęki ich przyczyny okażą się oczywiste.