Skocz do zawartości

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)


Gość sheina

Czy podoba Ci się taki wątek?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

    • Tak
      94
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina

Aloha,

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo często gdy kogoś poznaję, z kimś przebywam i widzę jaki ktoś jest, szukam w jego oczach cech, które odzwierciedlają poprzez swój kształt, kolor, ogólny wyraz cech osobowości...

Podobno są one zwierciadłem duszy . Dlatego chciałam zaproponować Wam wątek, w którym chodzi o to, aby każda chętna osoba wklejała zdjęcia swoich oczu, a zadaniem innych jest " odczytywać" co to tez może być za duszyczka... ;> poprzez wypisywanie cech charakteru, które się Wam z danymi oczętami kojarzą... a potem fajnie by było, gdyby opisywana osoba, albo się pośmiała, albo potwierdziła słuszność naszych ;' gdybań' . Co wy na to? Nie wiem czy mój pomysł wypali, ale wpadło mi to jakoś wczoraj do głowy.... chociąż zupełnie się na tym nie znam :D ;P

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i cóż...

 

Zapraszam śmiało?

 

Zasada jest jedna: wklejamy zdjęcie tylko jednego oka, a drugie zdjęcie obu, zdjęcie to mogłoby tez haczyć o brw - one wg mnie też wiele podkreslaja co moim zdaniem moze bardzo ułatwic sprawę... ;):icon_smile2::icon_smile2:

 

:_kwiatek::dostal_na::_okok:

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie ze mogłas wiele w zyciu przejśc, jednak wciąż w tych oczach tkwi nadzieja... nei bywasz czasmi złośliwa ? :):dostal_na:

 

i yo jeszcze jak:z_jezorem_na: a fakt jest faktem wiele za mna a czy nadzieja... to z fotki z dawnych czasów wzrok sie chyba zmienia ...nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
clipboard01cqt.jpg

co powiecie

 

hej trii :)) juz wiem co Ci faceci sie tak kreca wokol Ciebie :)))))

 

 

 

zmyslowa kobitka... tak sobie mysle, ze masz duzo wrazliwosci w sobie, troche bywasz tajemnicza...? subtelna osoba, spokojna ;> ?z poczuciem humoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
ale z was sliczne dziewczyny !

a to moje patrzalki:

mojeoczka1.th.jpg

 

ojej... ale spokojna dusza.... ;) moze nawet romantyk cooo ;> tak troszeke ;> ? no i mysliciel... łagodne usposobienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

romantyk i mysliciel - tak, ale spokojna, no polemizowalabym ;-) chyba, ze gleboko to we mnie siedzi, bo nie zawsze jestem jak do rany przyloz...

dzieki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:usmiech: zabawa na 102 .Zrobiłam 10 ujęć wybrałam 3 - zawęziłam jak mogłam hmm... Nie jestem zbyt zadowolona z ujęć, no ale uparłam się i dałam .Co powiecie o moich patrzałkach ?

[ATTACH]575[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Może ja też spróbuję. Więc co tam wyczytacie? :chytry_na:

 

 

 

aaaleeeżżż macoie patrzałyyy :))))))

 

 

Summer, spokojna dusza.... moze nawte nieśmiały...;> delikatny na pewno, typ wrażliwca, możesz być czasami kąśliwy ;> :P :P ale genralnei przyjaznie nastawiomny do ludzi ;) chyba...:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
:usmiech: zabawa na 102 .Zrobiłam 10 ujęć wybrałam 3 - zawęziłam jak mogłam hmm... Nie jestem zbyt zadowolona z ujęć, no ale uparłam się i dałam .Co powiecie o moich patrzałkach ?

[ATTACH]575[/ATTACH]

 

Domi Ty masz oczy takei pełne skupienia i uwagi... tez spokojna... tak sobie mysle... myśle, że masz dobra intuicje,... bywasz tajemnicza ;P...glebokie masz to spojrzenie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

Dominika -zamyslona, uwazna i z dystansem (1-2-3)

 

to prawda, ze w oczach widac i smiech, i bol, spokoj i niepewnosc (okno duszy :))

 

edit:drobiazgi tez przykuwaja uwage;-) pewnie u mnie tez tak bylo :-)))

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika -zamyslona, uwazna i z dystansem (1-2-3)

 

to prawda, ze w oczach widac i smiech, i bol, spokoj i niepewnosc (okno duszy :))

 

edit:drobiazgi tez przykuwaja uwage;-) pewnie u mnie tez tak bylo :-)))

 

Bagheera Tobie tez dziękuje :)

Czy zmysłowa - ciężko tak samej o sobie powiedzieć , uważna -no chyba raczej tak, a czy z -dystansem -to raczej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheino trafiłaś w "10" :) A z tym byciem kąśliwym, to tak czasem jest, staram się nie ujawniac tej cechy ale pozostałe owszem:) Czy nieśmiały? W pewnym stopniu również chociaż już nie tak jak dawniej, aktualnie sam siebie nie poznaję:P Dziękuje!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
Bagheera Tobie tez dziękuje :)

Czy zmysłowa - ciężko tak samej o sobie powiedzieć , uważna -no chyba raczej tak, a czy z -dystansem -to raczej tak :)

 

zamyslona, Dominiko :) (no, glodnemu chleb na mysli:icon_smile2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamyslona, Dominiko :) (no, glodnemu chleb na mysli:icon_smile2:)

 

Hehe - alem ślepa , tak głodnemu :lol:

Dodatkowy ubaw nie zaszkodzi :lol:

 

A właśnie coś mi nie pasowało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Sheino trafiłaś w "10" :) A z tym byciem kąśliwym, to tak czasem jest, staram się nie ujawniac tej cechy ale pozostałe owszem:) Czy nieśmiały? W pewnym stopniu również chociaż już nie tak jak dawniej, aktualnie sam siebie nie poznaję:P Dziękuje!:)

 

hhehehehe :P dzięki :)):wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne slepia macie xD kiedys wrzuce i swoje, ale mam nadzieje ze sie nie wystraszycie moich okropnych okow xD

 

a co dominiki i tribalbellydancer odnosze wrazenie jak bym wask kiedys znal, badz spotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
To i ja się przyłączę. Co prawda to stare zdjęcie sprzed 2 lat ale jak sobie zrobię inne to wstawię lepsze. :P

gallery-2005232.jpg

 

lubimy troche poanalizować...? ;> łagodne i dosc tajemicze ...spokojna duszyczka... i majaca zawsze nadzieje. chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłączę. Co prawda to stare zdjęcie sprzed 2 lat ale jak sobie zrobię inne to wstawię lepsze. :P

gallery-2005232.jpg

 

Ja widzę baczne obserwowanie otoczenia, niedowierzanie, ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym ,ale jestem zbyt miękka, żeby dążyć do celu ponad wszystko. Ale generalnie to mam tak, że jak sobie coś zaplanuję i to nie wyjdzie to robię drakę.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
no to ja też jestem ciekawa co powiecie o moich oczętach ;)

 

Pierwsze co rzuciło mi się gdy na nie spojrzałam to : zadziora i to niezła :D, wiesz jak sobie układać relacje z innymi, aby coś zyskać... bywasz podejrzliwa, ale i ironiczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre dzięki ;p

ironiczna i to jeszcze jak :zeby: ale żeby od razu ludzie patrząc w me oczy myśleli, że knuję coś? no wiecie co :jezyk_oko:

a czy nie mówię do końca prawdy hm w sumie czasem tak bywa:oczko:

 

sheina - a gdzie się podziały Twoje oczy? :_ostr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
no właśnie wcześniej widziałam jak przeglądałam na szybcika, a teraz zobaczyłam, że ich nie ma ;p a chciałam spojrzeć Ci w oczy hehe

 

to zaraz wrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne oczy... naprawdę... jak dla mnie nieco chłodne masz spojrzenie;p ale z tego co i jak piszesz raczej nie wnioskuję, żebyś była chłodną osóbką ;) hm pewna siebie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Ładne oczy... naprawdę... jak dla mnie nieco chłodne masz spojrzenie;p ale z tego co i jak piszesz raczej nie wnioskuję, żebyś była chłodną osóbką ;) hm pewna siebie..?

 

 

 

duzo osob mi mow, ze ladne, a mnei sie jakos srednio na jeza... one.. wlasnei nei jestem pewna siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Wnikliwa, szalona, urocza, drzemie w Tobie coś z kocicy- tylko mnie nie bij :lol:

 

buaha oze to , ze neiktorzy okreslaja te oczy jako kocie, a czy ja szlaona,.. hm zalzy jak lezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
[ATTACH]631[/ATTACH] moje oczka ...ciekawe co z nich wyczytacie :)

 

oooho witaj aniuu :))) chociaz troche sie nam pokazałaś :))

 

ładogna, spokojna, wesola.. to na pewno...bywasz tajemnicza, ale jestes otwrta na ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje ;)

 

A to ja bym powiedziała, że trochę szalona, zdecydowana, masz swoje zdanie i nie dajesz sobie w kaszę dmuchać - chociaż pewnie łatwo Cię zranić czy dotknąć(?). Bardzo lojalna wobec bliskich.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ale Ty mi kogos przypominasz ;P

 

spokojna , mądra osoba, ciepły człowiek lubiący ludzi i łatwo zjednujący ich sobie. Delikatna,w razliwa osoba.

Edytowane przez sheina
usunięcie zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sheina, a kogo Ci przypominam? :)

 

spokojna , mądra osoba, ciepły człowiek lubiący ludzi i łatwo zjednujący ich sobie. Delikatna,w razliwa osoba.

 

Coś w tym musi być, zdarzało mi się słyszeć podobne opinie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivka Co do Twoich oczy zgadzam się i dopisuje się do kaffki i shieny ,ale wyglądasz mi również na osobę bardzo odpowiedzialną i potrafiąca trzeźwo myśleć jeśli sytuacja tego wymaga :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
sheina, a kogo Ci przypominam? :)

 

 

 

Coś w tym musi być, zdarzało mi się słyszeć podobne opinie! :)

 

to się cieszę, ze jestem blisko ;) o tak samo z siebie... ;)

 

koleżanki koęzanke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja bym powiedziała, że trochę szalona, zdecydowana, masz swoje zdanie i nie dajesz sobie w kaszę dmuchać - chociaż pewnie łatwo Cię zranić czy dotknąć(?). Bardzo lojalna wobec bliskich.

 

Tak, łatwo mnie zranić niestety :)

 

szalona, radosna, zakręcona jak drzwi na poczcie ;D, wieczna otymistka lubiąca przygody i ludzi ;)

Wszystko się zgadza, tylko z tą optymistką tak średnio :)

Podobno jestem raczej typem pesymistki.

Ja siebie nazywam często uśmiechniętą pesymistką ;)

 

Co do Twoich oczy zgadzam się i dopisuje się do kaffki i shieny ,ale wyglądasz mi również na osobę bardzo odpowiedzialną i potrafiąca trzeźwo myśleć jeśli sytuacja tego wymaga :)

To także się zgadza, podchodzę do pracy szkoły odpowiedzialnie i uważam że najpierw obowiązki potem zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugiej fotce mialam tak patrzyc, alee nie jest to moj naturalny wyraz. Bardziej ukazuje mnie pierwsze zdjecie, choc na codzien sie tak oczywiscie nie maluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...