Skocz do zawartości

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)


Gość sheina

Czy podoba Ci się taki wątek?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

    • Tak
      94
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

a co mi tam ;)

Shei, specjalnie dla Ciebie :)

 

e7a1a296ef301233.jpg

 

 

 

OOooo hehehe cześć nashirka, mój nawiedzeńcu :D, łagodne masz te oczy i widać w nich, ze pomagać lubisz, roześmianaś i wrazliwa, pełne ciepła, (przypominasz mi oczy kumpeli...) spore poczucie humoru i życzliwoćć w stosunku do innych. Narazie nic w nich złego nie widzę, moze w innym ujęci było by samoo złooooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashira Ty mi wyglądasz dziewczynę która dożo się uśmiecha , i taka która chowa pesymizm za większym optymizmem .I chyba nie jesteś osoba która mówi o sobie na prawo i lewo , tzn. nie otwierasz się przed pierwszą lepszą osobą i masz w swój świat, w którym czujesz się dobrze w pozytywnym sensie :))

 

Chyba głupoty napisałam:glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł, piękne oczy... takie mądre. Śmiejesz się do ludzi na około pokazujesz, że jesteś wesoła... ale w środku jakiś taki wewnętrzny smutek tak mi się wydaje.

 

Dziękuję za analizę, dużo w tym prawdy.... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was :) spróbuje i ja swoje zdjecie wkleic (zeszło roczne) Ciekawe co wyczytacie

pozdrawiam

 

Imageshack - oczymoje

 

Bo troche małe z djęcie, ale z tego co widze to raczej przyjaźnie nastawiona to do toczenia, zyczliwa osoba z Ciebie... lubisz ludzi, a oni lubią Ciebie, pomocna na pewno, chyba nei chowasz zbyt długi czas urazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo troche małe z djęcie, ale z tego co widze to raczej przyjaźnie nastawiona to do toczenia, zyczliwa osoba z Ciebie... lubisz ludzi, a oni lubią Ciebie, pomocna na pewno, chyba nei chowasz zbyt długi czas urazy?

 

 

dzieki :) Nie wiedziałam jakie wybrać zdjecie ,aby bylo dobre nie mam zbliska zdjec ,pozatym ja wogóle nie lubie jak ktos mi robi zdjecia .

hmm powiem tak czasem pobłazam rozne rzeczy "błahostki" ,ale jak cos jest powaznego to nie zapominam .Lubie przebywac w znanym otoczeniu :) i nie wiem czy mnie ludzie lubia .(ja wszystkich ludzi ktorych znam nie lubie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) Nie wiedziałam jakie wybrać zdjecie ,aby bylo dobre nie mam zbliska zdjec ,pozatym ja wogóle nie lubie jak ktos mi robi zdjecia .

hmm powiem tak czasem pobłazam rozne rzeczy "błahostki" ,ale jak cos jest powaznego to nie zapominam .Lubie przebywac w znanym otoczeniu :) i nie wiem czy mnie ludzie lubia .(ja wszystkich ludzi ktorych znam nie lubie)

 

oojj kochana, tak to chyba ma rzadko kto,zeby lubił wszystkich... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominika

Po Twoich oczach widac,że liczysz zawsze sama na siebie,sama podejmujesz decyzje,Ty zarządzasz i musi stanąc na Twoim.

I jak się nie mylę,to w poprzednim wcieleniu byłaś mężczyzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oojj kochana, tak to chyba ma rzadko kto,zeby lubił wszystkich... ;)

 

to jest oczywiste :) ale miałam na mysli ze czasem mimo iz sie kogos nie dazy symptia to trzeba przebywac w dana osoba (ze wzgledów rodzinnych lub pracy etc.),chociaz tez wiadomo unika sie osob których sie nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oczywiste :) ale miałam na mysli ze czasem mimo iz sie kogos nie dazy symptia to trzeba przebywac w dana osoba (ze wzgledów rodzinnych lub pracy etc.),chociaz tez wiadomo unika sie osob których sie nie lubi

 

oj przez cos takiego to ja sie w zyciu niezle narczalam, takze wiem co masz na mysli... i to esy straszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominika

Po Twoich oczach widac,że liczysz zawsze sama na siebie,sama podejmujesz decyzje,Ty zarządzasz i musi stanąc na Twoim.

I jak się nie mylę,to w poprzednim wcieleniu byłaś mężczyzną.

 

O kurcze . Ale mnie powaliłaś :P. Masz sporo racji ,a co do poprzedniego wcielenia to też chyba,bo pewności mieć nie mogę , może to zabrzmi dziwnie ale kiedyś często miałam sny że jestem mężczyzna :lol: ,a i miałam mieć na imię Sebastian -mama była pewna kiedyś że nosi w brzuchu syna i jeszcze w dzieciństwie mówiono mi że byłabym ślicznym chłopczykiem ,a przecież nosiłam 2 kucyki xD. Zachowywałam się jak chłopak ,grałam w noża ,piłkę, szlajałam się z kijkiem w towarzystwie kolegów,bawiłam się żołnierzykami ołowianymi i autami , nie lubiłam piszczących na widok mysz dziewczyn ,a spódnice i sukienki na mnie to kiedyś rzadkość .Oczywiście z dziewczynami tez się bawiłam w lalki itp. by nie było że jakaś nie teges całkiem byłam.

No ale teraz to inaczej się noszę :lol: ,bardziej kobieco :chytry_na:

 

P.S. Z orientacją u mnie wszystko w porządku ,oby ktoś coś nie pomyślał wole napisać :lol:

Dziękuje :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze . Ale mnie powaliłaś :P. Masz sporo racji ,a co do poprzedniego wcielenia to też chyba,bo pewności mieć nie mogę , może to zabrzmi dziwnie ale kiedyś często miałam sny że jestem mężczyzna :lol: ,a i miałam mieć na imię Sebastian -mama była pewna kiedyś że nosi w brzuchu syna i jeszcze w dzieciństwie mówiono mi że byłabym ślicznym chłopczykiem ,a przecież nosiłam 2 kucyki xD. Zachowywałam się jak chłopak ,grałam w noża ,piłkę, szlajałam się z kijkiem w towarzystwie kolegów,bawiłam się żołnierzykami ołowianymi i autami , nie lubiłam piszczących na widok mysz dziewczyn ,a spódnice i sukienki na mnie to kiedyś rzadkość .Oczywiście z dziewczynami tez się bawiłam w lalki itp. by nie było że jakaś nie teges całkiem byłam.

No ale teraz to inaczej się noszę :lol: ,bardziej kobieco :chytry_na:

 

P.S. Z orientacją u mnie wszystko w porządku ,oby ktoś coś nie pomyślał wole napisać :lol:

Dziękuje :bukiet:

 

To dla pocieszenia powiem Ci,że ja miałam miec na imię Jacek,Tata był tak zawiedziony,że nie dośc,że nie chłopak,to jeszcze w Święto Zmarłych. I tak to przeżywał,ż jak poszedł do USC,aby nadac imię to zapomniał przez jakie "i" pisze się Maria i zostałam Agnieszką,bo to popularne imię było i je tam usłyszał. Za to zawsze pilnował,żebym miała krótkie włosy i ciuchy jak dla chłopaka,o zapisaniu na lekcje Judo też nie zapomniał. :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj od razu mam jakieś skojarzenie gdy widzę oczy ale przy Twoich miałam problem. Nie wiem dlaczego. Ale co mi się rzuciło w oczy to bardzo małe źrenice i jakby lewa cześć twarzy wyrażała coś innego niż prawa. I jakbyś chciała "wciągnąć" osobę robiącą zdjęcie albo bylas nia bardzo zainteresowana... Tak to widze

slonce swiecilo dlatego mam male zrenice ale to o stronach twarzy to tez zauwazylam ze kazda jest inna znaczy jest spora roznica miedzy jedny a drugim okiem jedno wydaje mi si ebardzije mile i wesole a drugi hmm jakies takie tajemnicze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To looknijcie na moje oczyska :D Myśle ze 1 zdjecie to zamalo na okreslenie :D wiec dam 3 na ktorych mam rozny nastroj :)

 

1.bmp

 

Edytowane przez Cadaveris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
To looknijcie na moje oczyska :D Myśle ze 1 zdjecie to zamalo na okreslenie :D wiec dam 3 na ktorych mam rozny nastroj :)

 

1.bmp

 

 

ło rany, bardzo ładne .cieple oczy.

No dobra nie mam w zwyczaju słodzic ;P

wyrozumialy, pomocny, taki dobry duszek,ale w oczach widac usmiech.masz spore poczucie humoru, optymista ;))'

Dobry przyjaciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oczy takie pokrętne Lordzie... Oprócz tego, że masz piękne oczy... to troche taki czaruś jesteś :) bajerować to Ty potrafisz... Dziwna osoba, raz niesmiala raz pewna. Moze to zalezy od towarzystwa. Uwaga lubisz grac na gitarze! (tak, to bylo odkrywcze). Dobro bije z oczu, choc komara zabijesz.... hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

wrazliwa, bardzo subtelna i bardzo kobieca...mozna Ci zaufac, ofiarna, pomocna, spokojna ;> ja tam nie widze diablicy,ale przez ten optymizm mozesz bywac szalona chwilami ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że masz takie hmmm poważne myślenie o życiu o wszystkim. Nie chodzi o wiek problemy itp. ale o nastawienie. Taka twarda babeczka, byle do przodu i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazliwa, bardzo subtelna i bardzo kobieca...mozna Ci zaufac, ofiarna, pomocna, spokojna ;> ja tam nie widze diablicy,ale przez ten optymizm mozesz bywac szalona chwilami ;)))

 

wszystko sie zgadza poza tym szalenstwem, to jest cos czego nie nie stosuje, dzialam odpowiedzialnie, nigdy pod wpywem chwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że masz takie hmmm poważne myślenie o życiu o wszystkim. Nie chodzi o wiek problemy itp. ale o nastawienie. Taka twarda babeczka, byle do przodu i bedzie ok

 

:_oklasky: brawo , bardzo trafnie - to cala ja :):brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LC - szczery, spontaniczny... kochliwy ;)

Taki "dobry duszek"

 

lya - taka mądra, przenikliwa, ale bardzo wrażliwa.

Bardzo dużo żywej inteligencji w oczach

 

asiamaks - zamknięta w sobie, chyba otwierasz się dopiero przed bliskimi.

I chyba uparty duch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaffka;160776

asiamaks - zamknięta w sobie' date=' chyba otwierasz się dopiero przed bliskimi.

I chyba uparty duch :D[/quote']

 

tiaaa, niom, zaraz zrobicie mi wspolnie psychoanalize w calosci :)

 

zgadza sie kaffciu :_oklasky:

Edytowane przez asiamaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może teraz moje oczka :) Dodalam trzecie bo to jedno jakoś do mnie nie przemawia :P

 

Zaskakujaca, pewna siebie, troche szalona , zaborcza - to tak na moje oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może teraz moje oczka :) Dodalam trzecie bo to jedno jakoś do mnie nie przemawia :P

 

14232_209584228019_649083019_3101122_1801491_n.jpg

 

14232_209627463019_649083019_3101208_4410394_n.jpg

 

14232_209703798019_649083019_3101418_5483946_n.jpg

 

Nie znam się na interpretacji oczek, ale wiem, że Twoje są niesamowite..

Niebo .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujaca, pewna siebie, troche szalona , zaborcza - to tak na moje oko :)

 

Hahaha, chyba dobrze mnie rozgryzłaś... chociaż z zaborczością walczę. Ale co ciekawe cechy "nabyte" jak widać też się w oczach "gnieżdżą" ;)

 

Parahito - dziękuję bardzo :) Aczkolwiek wiele negatywnych sytuacji mnie spotkało przez te moja oczy i mam juz troche negatywne podejscie do nich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szizi, bo ja nie przepadam za odslanianiem siebie, ciekawe ze nawet w oczach jest taka "bariera". Jednak spostrzezenia Dominiki sa trafne. Jestem dobrym sluchaczem, bo wole sluchac niz mowic, jestem osoba, ktora sie prawie nie zwierza z tego, co siedzi we mnie gdzies gleboko ;) Za to uwaznie slucham, obserwuje i mam do tego calkiem niezla pamiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, chyba dobrze mnie rozgryzłaś... chociaż z zaborczością walczę. Ale co ciekawe cechy "nabyte" jak widać też się w oczach "gnieżdżą" ;)

 

no prosze jak dobra komputerowa wiedzma ze mnie :P:k035:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van te oczy widzą dużo wiecej niż zwyczajne oczy, są dojrzalsze na Twój wiek, sa ciepłe, mówią o dobroci i zadumie. Mają w sobie głebię, masz starą duszę, duża siłę i to Coś, co sprawia że Ty wiesz jak wygląda prawdziwa natura rzeczy. Masz piękne oczy Van :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że patrząc na oczy VanHelsinga czułam niepokój. Nie jestem pewna dlaczego, ale chyba z powodu przenikliwości. Tak jakby patrząc prześwietlał duszę człowieka na wylot docierając w najciemniejsze zakamarki. Jednocześnie muszę przyznać, że masz niesamowicie magnetyczne spojrzenie, otwierałam zdjęcie kilkukrotnie (i nie chodzi mi tu o magnetyzm między płciami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van mnie Twoje oczy przerażają, nie spojrzałabym w nie. Zgodzę sie z Namanirą, przenikają. Dlatego ich nawet nie miałam odwagi opisać. Uf, ciężko... Boję się Ciebie:lol: a raczej Twoich oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van mnie Twoje oczy przerażają, nie spojrzałabym w nie. Zgodzę sie z Namanirą, przenikają. Dlatego ich nawet nie miałam odwagi opisać. Uf, ciężko... Boję się Ciebie:lol: a raczej Twoich oczu

 

A ja tak, choć telepiąc się ze strachu hehe

 

Zgadzam się z Szizą, daj a obiecujemy że będzie się dzialo :co_jest_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lepiej aby nikt się o tym nie przekonał, chociaż wiem że wielu forumowiczów czytając to będzie chciało mnie astralnie podejrzeć, albo dopaść, przynajmniej tak zgaduję, ale figę zobaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Sziszi do Twoich oczu zdążyłam przywyknac (avatar) są bardzo wrażliwe kobiece delikatne. Pewnie dużo ludzi przyciągasz włąśnie dzieki tym cechom... zaufanie.

 

Pimpinella Twoje oczy wyrażają taka ciekawość świata, ludzi. radość :)

 

Van Twoje oczy zdążyłam zobaczyć są nietypowe:D kojarzą mi sie z wilkiem. bystre takie jakby dzikie :)

 

Imaginacja - mądre spojrzenie, pewnie jestes opiekuńcza i mozliwe, że dużo ludzi szuka w Tobie poparcia "schronienia" :D

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje oczy są ciekawskie , wnikają głęboko w człowieka (przynajmniej we mnie) , chyba jesteś tak zwanym badaczem ,a potem dochodzisz do pewnych wniosków których się trzymasz .Dostrzegam upartość i powagę .Ale śmieszka też masz w sobie, chyba że to psotnik który mnie zmylił :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ciekawość wysunęła się na pierwszy plan :)

 

Chętnie usłyszeć co u mnie widać, jeśli widać bo mam niewiele zdjęć na kompie. A teraz próba robienia teraz skończyła się w 99% na efekcie ćpuna :szok:

 

Stare i po przeróbkach, ale i tak najlepsze jakościowo.

 

[puff! i nie ma ;) ]

 

I coś w kolorze :)

 

[puff! i nie ma ;) ]

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

jakie piekne, kocie oczy, wrazliwośc, intuicja, tajemnica, spokój, cisza, lubisz cisze..samotnosc i dobrych przyjaciół z nimi czujesz się pewniej..

 

 

Dajesz innym ukojenie, okazujesz pomoc, jestes godna zaufania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drahma2, otwartość, prostota, ciekawość, naiwność, chyba zbytnia aż ufność :)

Namanira, pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to jakieś "zagubienie" i niepewność. Że chcesz dobrze, ale gubisz się jeszcze i badasz bardzo ostrożnie, jakbyś stąpała po bardzo kruchym lodzie i natychmiast cofasz się, gdy zobaczysz coś choć trochę niepokojącego. Musisz mieć wszystko zgodne z umysłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram z tą ślicznością i zazdraszczam trochę ;)

 

A co do zdjęć to mi się jakoś tak ciepło zrobiło, ale nie wnikam w głębsze analizy bo dla mnie inni nie są tak czytelni jak ja dla innych :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...