Skocz do zawartości

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)


Gość sheina

Czy podoba Ci się taki wątek?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

    • Tak
      94
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

buahahah jakk z koziej dupy traba :D na szczescie są schowane za okularami :P

 

a koleznka, ktora wystawila oczy przed La papesse, no cudn masz galy bardzo slicznisty kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Nie widać Befadko, też chcialam dodać ale mi nie idzie, hehe

 

Więc jest nas dwie ;-) To bardzo pocieszające ;-)

 

Może się zjawi ktoś kto pomoże nas to pojąć ha ha ha ha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać Befadko, też chcialam dodać ale mi nie idzie, hehe

 

Teraz sobie przypomniałam .Brawa dla mnie za szybkość ha ha ha że jak tu byłam przed chwilą to miałaś zdjęcie takie ładne z jednym okiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, czy ktoś jeszcze czyta z oczu....? Tak długo było cicho, że chyba już nie ma po co umieszczać swych oczu. Ja już jakiś czas obserwuję ten wątek, bo chętnie bym wkleiła swoje oko/oczy... ale cisza w eterze... :bezradny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też jestem ciekawa :P Będę obserwować, może ktoś się znajdzie:D

 

 

edit: albo wkleję, może ktoś wejdzie. Jakość niestety kamerkowa

 

3dd8460.jpg

51ab8a5.jpg

Edytowane przez ezofka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ostatnio słyszałam taką sentencję "jeśli chcesz poznać człowieka, posłuchaj co mówi o innych ludziach". zastanówcie się nad tym. nasunęło mi się od razu kilka osób, których nie lubię ze względu na CIĄGŁE obgadywanie innych.jak jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam taką zależność - że jak inni mówią do mnie o innych jestem pewna że i będzie mówić innym o mnie - zauważyłam to , doświadczyłam i zawsze się sprawdza. I nie tylko sam fakt ale sposób i tematyka jest tez istotna . :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kazdy kto wyraza opinie na temat innej osoby patrzy przez pryzmat samego siebie. Bo to jak postrzegamy swiat to nasze osobiste doswiadczenia, przezycia, relacje z ludzmi ktorych spotykamy. Dlatego ja zazwyczaj nie biore do siebie slow krytyki i nie traktuje sama siebie zbyt powaznie ;-) chodzi o to, ze zadna z opinii na moj temat czy innej osoby nie bedzie obiektywna. Nigdy. Poza tym... czy to takie wazne co mowia inni :-P

 

Co do oczkow to fajny pomysl moze sama cos wkleje hah :-D pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Pokaż mi swój telefon a powiem Ci kim jesteś ;)

 

( po tym jakie zdjęcia, kontakty, i w ogóle "rzeczy' trzyma się na telefonie osobistym można wiele się o człowieku dowiedzieć ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogac wgrac fotek (nie wiem czemu) wkleilam sobie patrzalki na avatara haha ;-)

Niestety takie foto z avka jest trochę za małe ;) dodatkowo obrobione w psie albo innym programie (rozjaśniane).

Oczy muszą być 'w swoim naturalnym środowisko' ;)

Oczywiście bez soczewek itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa powiedz to mojej kolezance, która nawet swojego psa obrabiala ; ooo no i to foto tez ;p

spoczko jak już sobie strzele cud focie to wklejam ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość paulinqa123

Tridko nie mam zdjęcia samych obu patrzalek a przez najblizszy czas niestety nie bede miec też możliwości przerobki zdjęcia (całej facjaty) xd moze coś wyczytasz ze zdjęcia na profilu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze coś wyczytasz ze zdjęcia na profilu ?

Niestety nie, bo jest przerobione :/

Oczy nie mogą być zamarzane / zafiltrowane. I bez soczewek ;) bo kiedyś jedną dziewuszka mi podesłała foto w soczewkach xD :glupek2_na:

 

Ewentualnie jakieś starsze foto też moze być :) wazne, zeby oczy dobrze było widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako ktoś, kto lubi patrzeć w oczy i czytać na ich podstawie z duszy - spróbuję reanimować temat, z jednoczesną nadzieją, że autorka powyższego posta nadal zagląda. ;)

 

Pierwsze, co rzuca się w oczy w tych oczach (oczy w oczach :3), to radość, energia; taka ciepła energia rzekłbym. :) Fajny rodzaj wrażliwości, ciekawość świata z lekką nutką zdystansowania, fajna uczuciowość. Miła mieszanka w duszy, jak dla mnie.

 

To Twoje oczęta of kors? ^^

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkenas a ja własnie powiedziałabym coś trochę innego...

 

Zastanowienie, strach, ale i ciekawość jutra.

Na moment robienia zdjęcia było coś w rodzaju 'wewnętrznych przemyśleń' - co dalej.

Mocne myślenie o przyszłości, o tym, co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkenas a ja własnie powiedziałabym coś trochę innego...

 

Zastanowienie, strach, ale i ciekawość jutra.

Na moment robienia zdjęcia było coś w rodzaju 'wewnętrznych przemyśleń' - co dalej.

Mocne myślenie o przyszłości, o tym, co będzie.

Trida ciekawość jutra i zastanowienie też widziałbym. W sumie to napisałem ciekawość świata, to powiedzmy, że coś podobnego do ciekawości jutra. :) Strachu natomiast nie wyczuwam w tych oczach.

 

Mam nadzieję, że autorko zweryfikujesz - polubiłem Twe oczy, wydajesz mi się być fajną duszą. ;)

 

 

 

Tutaj jest ciekawość świata :D

Energia, wesołość ale też lekkie wycofanie, cedzenie słów. Ostrożność.

A ja z kolei w oczach, które zapodała rubryka - pierwsze co odczuwam, to pewność siebie, siła psychiczna. Również lekkie zdystansowanie, sceptyczne, ostrożne podejście do innych osób, intelektualne podejście do emocji, jak również czuję wesołość, energię.

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida, ja mam tak od wielu lat, że jak spojrzę na człowieka, a dokładniej w oczy, to automatycznie mam różne odczucia i wrażenia intuicyjne, które później okazują się być prawdą na temat danej osoby. ;> Choć co prawda zazwyczaj widzę całą twarz - nie wiem, czy to działa w przypadku samych oczu równie dobrze (jak ktoś chce wrzucać całą twarz, to oczywiście proszę się nie krępować). :D

 

 

Zdjęcie trochę niewyraźne (robione tel), nie jestem krzywa tylko stałam bokiem :mrgreen:

https://imagizer.imageshack.us/v2/337x146q90/901/Y8V0Wp.png

Smutek/melancholijność, wrażliwość, ciepło wewnętrzne, spokojniejsza natura... Chociaż w chwili robienia fotki pewien niepokój... jakieś ponure myśli także zdaje się... Zastanawiasz się na tej fotce nad czymś. :)

Spokojna dusza.

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cesarzowa21

To Twoje oczęta of kors? ^^

 

Oczywiście, że moje. :)

 

Nie sądziłam, że moje oczy wywołają taką dyskusję. :D

Myślę, że oboje macie rację, w czasie jak robiłam to zdjęcie miałam taki okres, że dużo zastanawiałam się nad tym co będzie, może był w tym lekki strach, ale to chyba zdjęcie z marca jest, więc... :)

Co do reszty: ciekawość świata zdecydowanie jak najbardziej! :) energia również (staram się być dobra, ale wydaje mi się, że nigdy nie jestem wystarczająco).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Cieszę się, że dobrze Cię wyczuwam. ;)

 

 

(staram się być dobra, ale wydaje mi się, że nigdy nie jestem wystarczająco).

Akurat tak po analizie, to nie miałbym większych wątpliwości, co do tego, że dobre z Ciebie dziewczę. ;)

Wyczuwam w Tobie taką delikatność, kulturalność, wrażliwość połączoną z bystrym umysłem, rozsądkiem. Fajne takie cechy. :)

Choć, żeby nie było, że tak słodzę tylko xD, to wyczuwam też pewne skłonności do zazdrości - ciekawi mnie, czy dobrze? ;>

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche mi nasłodziłeś, aż mi głupio xd

Zdarza mi się być zazdrosną, ale pracuję nad sobą ;)

 

I faktycznie dobrze wyczuwasz :)

Trochę cukru na dobranoc myślę, że Ci się przyda, co? :oczko:

A ja po prostu mówię, jak jest. :D

 

^^

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://oi60.tinypic.com/dfc7ja.jpg

No i co tam we mnie siedzi? ;>

Diabeł... diabeł w Tobie siedzi! Aż się trochę przestraszyłem.

 

xD

 

 

A tak na serio, to hmm... Widać byłaś w dobrym humorze, jak to zdjęcie robiłaś. :] Poczucie humoru, widać, że lubisz się śmiać, energia, optymizm, pewność siebie, spora pewność siebie nawet, rzekłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne nawet... Diabeł... Koziorożec... kozioł... rogaty...Geranium... O, tak, pasuje do Ciebie idealnie. :devilbanana: :]

 

W sumie mogłem napisać tylko "diabeł" i cała Twoja osobowość wypisz i wymaluj... Nic nawet dodawać nie musiałbym. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam jednak w sobie trochę subtelności, nawet chyba sporo, ale Diabeł stoi na czatach, żeby nie zrobiło się za słodko ;) Także wszystko w proporcjach. Dzięki za luknięcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam jednak w sobie trochę subtelności, nawet chyba sporo,

Jak nieśmiało stwierdza... Może nawet, może trochę, może chyba, może sporo... ^^ Ah... już dobrze, niech Ci będzie - powiedzmy, że wierzę Ci na słowo. :D

 

 

Dzięki za luknięcie :P

Proszę... :]

A rep+ i podziękowanie jakieś to mogłabyś zapodać też (tym bardziej, że z diabyuem trafiłem w samo sedno). :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, sępie :P Tzn podziękowanie, bo aż taka advanced jak mnie w profilu przedstawiają nie jestem i reputacji podbić nie potrafię xD Jutro stawię się tu na pobranie nauk ];->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam sępie od razu. ;P Widziałaś sępa cień? :P

 

No ja myślę, że się stawisz na pobieranie nauk - ucz się ucz, nauka to potęgi klucz (pozwolę Ci nawet w swojej łaskawości poćwiczyć dobijanie repa, lajki i podziękowania za posty na moim profilu, tak dla utrwalenia nabytej wiedzy - a dzięki temu już niebawem cyberprzestrzeń przestanie dla Ciebie stanowić jakiejkolwiek tajemnicy). ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Sopresa , odpowiedzialam na pw.

 

 

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

 

W roku 2009 lewe jeszcze piekne a w prawym mieszka juz demon,

Potem jeden taki by ratowac oczy demona, poswieci wiele lat swojego zycia i co girsza zycia innych, by moc stac sie dla niej idealem, zrobi wszystko by to osiagnac!!! zniszczy zycie swoje i kilku osob po drodze...

 

Diabel wchodzi przez czakram sakralny, czyli sex z wieloma partnersmi bez milosci lub obsesyjne marzenia o sexie bez milosci !!!

Edytowane przez Krokodyldandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...