Skocz do zawartości

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)


Gość sheina

Czy podoba Ci się taki wątek?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

    • Tak
      94
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

A o to i moje oczy ;),zdjęcia mają równo rok.

 

Imageshack - p1010769kopia

Imageshack - p1010782kopiah

 

Na mnie największe wrażenie zrobiło spojrzenie Damy..Takie przenikliwe..Nie wiem jak to powiedzieć-takie wrażenie jakby się dostawało "w twarz" tym spojrzeniem..Mocny charakter i niezwykła osobowość - od razu to widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to moża i ja pokażę Wam moje oczy:oczko2:

 

spokojna ,p rzyjacielska, łagodna, serdeczne, wrażliwa i ikiedy az za bardzo, jezeli jestes matka to mysle,ze bardzo oddana i kochajaca rodzine... i mozna na Ciebie liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH]794[/ATTACH][ATTACH]794[/ATTACH]

a to moje oczy :-)

 

chyba szukasz bardzo oparcia w meśkich ramionach, taka osoba, ktora... kocha do bolu, moze niekoniecznie chwali sie tym otoczeniu, moze nawet skrywa uczucia... przed innymi? Łagodna, dobrze nastawiona do ludzi i cih lubiaca, ale bywasz skryta i nei wiem czy zawsze mowisz o swoich uczuciach... dobra kobitka z Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczkaa.jpg

takie o

 

zdolnosc do filozofowania, otwarty na innych ludzi, troche taki mam wrazenie jestes rozproszony... wszedzie Ci chwilami pelno... mądry, otwarty wdrazanie zmianw zyciu... troskliwy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba szukasz bardzo oparcia w meśkich ramionach, taka osoba, ktora... kocha do bolu, moze niekoniecznie chwali sie tym otoczeniu, moze nawet skrywa uczucia... przed innymi? Łagodna, dobrze nastawiona do ludzi i cih lubiaca, ale bywasz skryta i nei wiem czy zawsze mowisz o swoich uczuciach... dobra kobitka z Ciebie ;)

dziękuję :icon_smile2:

bardzo trafne :ok:

pozdrawiam :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie największe wrażenie zrobiło spojrzenie Damy..Takie przenikliwe..Nie wiem jak to powiedzieć-takie wrażenie jakby się dostawało "w twarz" tym spojrzeniem..Mocny charakter i niezwykła osobowość - od razu to widać :)

 

Prawdziwa Dama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ładne oczy..ale masz przenikliwe spojrzenie...:wstydnis: az zem się zarumieniła :D no, ale dobra co ja w nich widze.. na pewno spokój, opanowanie, mądrość, serdeczność, jakbys byl troche flirciarzem to bym sie nei zdziwila... :)), no i oddany w milosci, jak juz jestes to trwasz jak... ;)

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopresa , odpowiedzialam na pw.

 

 

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopresa , odpowiedzialam na pw.

 

 

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

 

smutne oczy, przepełnione nadzieją, kochające ludzi, dobre, chyba coś Cię dręczy, skrywasz uczucia

Edytowane przez tangiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopresa , odpowiedzialam na pw.

 

 

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

 

To są dobre oczy jak dla mnie :) Wyglądasz na wyrazistą i orginalną osobowość :) Ale trochę jakby zmęczona, zawiedziona? Nie wiem trudno wyczuć, ale coś jakby Cię tłumiło .. Ps. Ładne długie rzęski,zawsze zazdroszcze jak ktoś takie ma :wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dobre oczy jak dla mnie :) Wyglądasz na wyrazistą i orginalną osobowość :) Ale trochę jakby zmęczona, zawiedziona? Nie wiem trudno wyczuć, ale coś jakby Cię tłumiło .. Ps. Ładne długie rzęski,zawsze zazdroszcze jak ktoś takie ma :wstydnis:

 

eheheheh dziękuję :wstydnis: taka troche zmeczono-zawiedziono wiecznie za duzo myslaca ;) hehe zgadza sie.. dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne oczy..ale masz przenikliwe spojrzenie...:wstydnis: az zem się zarumieniła :D no, ale dobra co ja w nich widze.. na pewno spokój, opanowanie, mądrość, serdeczność, jakbys byl troche flirciarzem to bym sie nei zdziwila... :)), no i oddany w milosci, jak juz jestes to trwasz jak... ;)

 

hihi ;)

 

Wieczór. Księżyc. Zimny szampan. Świece. Ty. Ja. Co ty na to? :icon_smile2:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne, silne oczy Sheina. Przypominaja mi cos ale jeszcze nie wiem co. Jak sie dowiem to dam znac.

 

 

 

co wy tak wszyscy z ta silna :D ja zem mala i niesmiala ;>:wstydnis:

 

 

ciekawa jestem co, daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639
Sopresa , odpowiedzialam na pw.

 

 

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

 

ja bym powiedział kocie oczy, posiadające 6 zmysł, starające sie czytać w myślach drugiej osoby, a jednocześnie skrywające mysli ich właścicielki, podejrzliwe ale i chroniące duszę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział kocie oczy, posiadające 6 zmysł, starające sie czytać w myślach drugiej osoby, a jednocześnie skrywające mysli ich właścicielki, podejrzliwe ale i chroniące duszę :chytry:

 

taaak 6 zmysl :D hehehe to Ci wyszlo...

 

greg tak lubie patrezc ludziom w galolce, nie zawsze bo sie pesze.. ale lubie. i czesto slusze ,ze jestem tajemnicza co ma tez zwiazek z tym skywaniem emocji, to fakt. o i neismialosc :D heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dam swoje oczka do oceny z jedynych dwóch zdjęć na których jako tako je widać ;)

 

[ATTACH]802[/ATTACH]

 

[ATTACH]803[/ATTACH]

 

Pozdrawiam :icon_smile2:

 

mam wrazenie, ze Ty az emanujesz kobiecościa... delikatna jak piorko,wrazliwa ale czasami Pani obrazalska.. ;> :)))) moze nie, ale tak mi sie nasunelo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak wszyscy z ta silna :D ja zem mala i niesmiala ;>:wstydnis:

 

 

ciekawa jestem co, daj znac :)

 

 

Mowisz ze jestes mala i nie smiala a pod nickiem masz napisane. ze jestes ubrana w zludzenia...odpowiedz sie sama nasuwa :)

 

no masz to cos w oczach ciekawego co mi nie daje spokoju. Jutro to przemysle bo dzis nie mam sily na nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze jestes mala i nie smiala a pod nickiem masz napisane. ze jestes ubrana w zludzenia...odpowiedz sie sama nasuwa :)

 

no masz to cos w oczach ciekawego co mi nie daje spokoju. Jutro to przemysle bo dzis nie mam sily na nic

 

ahahaha e tam nie czepiaj sie sloweeekk :)) to tylko forum, malo tu widac :),a raczej prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sheina a jak ktoś ma czarne oczy? bo u mnie tęczówki nie widać... :) z lekarskiego punktu widzenia powinnam być martwa :)

 

ojej... na tym to ja juz sie niestety nie znam....:chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Urshack
Sopresa , odpowiedzialam na pw.

 

 

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

Mi śię wydaj, że jesteś bardzo pewna siebiei swoich umiejętności. Lubisz być kokietowana, ale nie ookazujesz tego po sobie. Myślę, że bardzo lubisz komuś posyłać wymowne spojrzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi śię wydaj, że jesteś bardzo pewna siebiei swoich umiejętności. Lubisz być kokietowana, ale nie ookazujesz tego po sobie. Myślę, że bardzo lubisz komuś posyłać wymowne spojrzenia :]

 

buehhheh, a wiesz, że z tym kokietowaniem to mi sie zdarzalo slyszec, ale mei to dziwi, bo w mojej filozofi... :D...

 

nie jestem wlasnie pwna siebie i czesto mnei to zaskakuje jak ludzie tak pisza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna ,p rzyjacielska, łagodna, serdeczne, wrażliwa i ikiedy az za bardzo, jezeli jestes matka to mysle,ze bardzo oddana i kochajaca rodzine... i mozna na Ciebie liczyc.

 

W dużej części prawda. Ale na razie matką nie jestem, ale jak bym była to chciałabym być właśnie taka.

Jeszcze raz bardzo dziękuję:kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy1.jpg

oczy2.jpg

 

 

ojć, jakie to wielkie wyszło.... Pierwszy raz coś wstawiałam na forum, więc proszę o wyrozumiałość :/

 

zmyslowe, spokojne, uwazne, ciepłe,dore, taktowne, grzeczne, moze czsami jestes zbyt oddalona od ziemskich mysli ;0)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :D Miło mi, na prawdę. Zwłaszcza po niedawnych komentarzach, jakie usłyszałam od kolegi z pracy, że jestem zimna, że jak odbieram od niego telefon, to mu słuchawka zamarza...oczywiście w nowej pracy na początku starałam się być poważna i chyba ciut za bardzo oficjalna... A "oddalona od ziemskich myśli" jestem co raz rzadziej. Skuteczna terapia męża-sceptyka-realisty. Ale owszem, pobujać w obłokach czasem bardzo lubię! jak chyba każdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :D Miło mi, na prawdę. Zwłaszcza po niedawnych komentarzach, jakie usłyszałam od kolegi z pracy, że jestem zimna, że jak odbieram od niego telefon, to mu słuchawka zamarza...oczywiście w nowej pracy na początku starałam się być poważna i chyba ciut za bardzo oficjalna... A "oddalona od ziemskich myśli" jestem co raz rzadziej. Skuteczna terapia męża-sceptyka-realisty. Ale owszem, pobujać w obłokach czasem bardzo lubię! jak chyba każdy...

 

jaaa tam nic zimnego nei widzialam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze Ty az emanujesz kobiecościa... delikatna jak piorko,wrazliwa ale czasami Pani obrazalska.. ;> :)))) moze nie, ale tak mi sie nasunelo :D

 

no..nadąsać się to nikt nie potrafi tak jak ja :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy1.jpg

oczy2.jpg

 

 

ojć, jakie to wielkie wyszło.... Pierwszy raz coś wstawiałam na forum, więc proszę o wyrozumiałość :/

 

Ja dostrzegam w Twoich oczach coś, co jest ukryte głęboko w sercu ,możliwe że jest to tęsknota pomieszana z żalem, miłością i z pytaniem "dlaczego ". Hmm -mogę się mylić :P

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładddne oczka ;>. spokojnie, kulturalne, grzeczne, taktowne, pomocne i rozmarzone :)

 

dzięki za analizę....

 

ale jak wiadomo skorpionica grzeczna i taktowna, owszem ale do pewnego momentu i lepiej z nią nie zadzierać ;) i tak jest również ze mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za analizę....

 

ale jak wiadomo skorpionica grzeczna i taktowna, owszem ale do pewnego momentu i lepiej z nią nie zadzierać ;) i tak jest również ze mną ;)

 

tak to jest, ze kazdy ma dwie twarze, ale ja myse,ze ta, ktora przewaza widac w oczach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiko! Dziękuję! Z tą tęsknotą to coś jest na rzeczy...niestety. Ale to faktycznie siedzi gdzieś głęboko. Nie sądziłam, że można to zobaczyć w spojrzeniu.

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Urshack
to ja też pokaże swoje :)

Oł, piękne oczy... takie mądre. Śmiejesz się do ludzi na około pokazujesz, że jesteś wesoła... ale w środku jakiś taki wewnętrzny smutek tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obecnie lepszego zdjęcia.

 

serdeczna, ciepla, mila, wesola, przyjacielska, kochajaca ludzi iz wierzeta, usmiechnieta, a nie nadasana, sklonna zmieniac zdanie pod otoczenie ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł się podoba :) proszę moje oczęta :):) oceniajcie !

 

dobre, neiwinne takie... aniolkowe bym rzekla :) :).... pomocne i chyba lubisz analizowac ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, neiwinne takie... aniolkowe bym rzekla :) :).... pomocne i chyba lubisz analizowac ludzi...

 

Dziękuję :)sheina. staram się być uczynna i każdy kto zwróci się o pomoc, na ogół ją otrzymuje.Powiedziałabym, że moje oczy są zmęczone a nie aniołkowe:) Ale.... może mam coś z Aniłka, skoro serce mam na dłoni :):) Z tym analizowaniem ludzi, to chyba nie tak :) dopiero od niedawna jestem na Ezoforum i jak na razie tylko raz spojrzałam w oczęta mojej poprzedniczki:):) i napisałam jakie robią na mnie wrażenie.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję za wypowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)sheina. staram się być uczynna i każdy kto zwróci się o pomoc, na ogół ją otrzymuje.Powiedziałabym, że moje oczy są zmęczone a nie aniołkowe:) Ale.... może mam coś z Aniłka, skoro serce mam na dłoni :):) Z tym analizowaniem ludzi, to chyba nie tak :) dopiero od niedawna jestem na Ezoforum i jak na razie tylko raz spojrzałam w oczęta mojej poprzedniczki:):) i napisałam jakie robią na mnie wrażenie.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję za wypowiedź :)

 

pisac " aniolkowe" to wlasnei mialam na jysli serce na dloni :) analizowanie nei jest zwiazne z momi oberwacjami jak poruszasz sie po forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc znów dodaje swoje potrójne foto ,ale z patrzałkami z przed chwili :))

Sorrki za kiepską jakość.

[ATTACH]863[/ATTACH]

 

Edit: Tylko szczerze ! :P;)

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz przenikliwe spojrzenie... ale to po srodku zdjecie- cieple i przyjazne...

 

Z tym przenikliwym spojrzeniem- to już wiele osób mi powiedziało , choć nie zawsze wiem co ludzie maja wtedy na myśli .Chyba nie to że należy się bać patrzeć mi w oczy .Wzrokiem nie zabijam ,chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w wyglądzie oczu są mozliwe, bo przecież rozwijamy się, rozumiemy więcej. Jednak główny wyraz jest chyba taki sam.

Na tęczówce widoczne są też zwiastuny chorób, jest cała nauka o tym.

A gdzieś czytałam, że oczy mamy takie same przez wszystkie wcielenia i pokrewne dusze właśnie po tym się poznają. Ciekawe czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja druga próba :jezyk2:

 

Shimmy masz podobne spojrzenie do mojej koleżanki, wiec może jakieś podobienstwo charakterow jest?:mysli: -> b.aktywna, pomocna, lubi działać, ma wielu przyjaciół,a jak sie zakochuje to bez pamięci :P angażuje sie całym serduchem w daną sprawe, wrażliwa :) wiec daj znać, bo mnie to ciekawi czy zgadza się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba tylko dodać,że kocham i nienawidzę z jednakową siłą i jak ktoś raz podpadnie to koniec,za 20 lat nawet wypomne :)

 

My kobiety potrafimy być ......... :lol: ale ciiiiiii :wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez moze swoje galy wrzuce xD Troche ucielo kawalek lewego oka, ale dokladniejszego zdjecia nie dalem rady zrobic :]

 

msz bardzo przenikliwe spojrzenie, tak jakys zawsze widzial drugie dno, chyba trochezdsyansowany do otoczenia, ttrzymasz ludzi na spora odleglosc... tajemniczy, ale bywasz nerwowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...