Skocz do zawartości

Las pełen paproci, lawina


WerkaDe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Śniło mi się, że jeździłam rowerem i zajechałam do pięknego lasku w kolorze szmaragdowym. Panowała zima. Na ziemi rosły przedziwne rośliny, skądś wiedziałam, że to paprocie. Obok mnie spacerowali jacyś turyści i jedna z kobiet podniosła alarm, że zbliża się lawina. Spojrzałam w bok i rzeczywiscie ze wzgórza nadciągały tumany śniegu. Szybko zdołałam wspiąć się na drzewo. Lawina zahaczyła o mój rower, ale nie uszkodziła go. Co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Las zawsze „kojarzył mi się” z taką podróżą do wnętrza siebie – aby siebie lepiej poznać, zrozumieć. Ty się „wybrałaś” w taką podróż i to co tam „odkryłaś” nie było takie „spotykane” (przedziwne „rośliny”).

W ogóle cały „las” był w kolorze szmaragdowym – nie tak często spotykane. Oznaczać to może „Twoje wnętrze”.

Zima to generalnie „chłod i zastój” taki „fizyczny” ale również „emocjonalny” albo po prostu okres w którym „nic się nie rusza” (pamiętajmy, że po „zimie” przychodzi „wiosna”).

Lawina może oznaczać zdarzenie „które nadejdzie” i które zrobi „dużo hałasu i zamieszania” lepiej go „uniknąć” albo trzymać się od niego „z daleka” (w Twoim wypadku „wspiełaś się na drzewo”).

Dotnie ono „Twojego roweru” (we śnie rower jako „pojazd” czyli symbolicznie to jak „przechodzimy” przez życie, rower oznacza „swoimi siłami” bo trzeba pedałować ale też jedziesz tak gdzie „Ci się podoba” jesteś sobie „sterem i okrętem” i generalnie na rowerze możemy być zdani na „własne siły” i jest to pojazd „jednoosobowy” generalnie, prócz tandemów oczywiście !)

Czyli „generalnie” jakieś „zdarzenie” które cię „poruszy” ale nie wyrządzi ci większej szkody ani Twojemu życiu !

 

Dobrego dnia !

Dużo „ćwiczeń” i zdrowia !

"Super wspaniały" Jacek B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...