Skocz do zawartości

Spotkanie do końca miesiące - trudna interpretacja- pomoc


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zadałam krótkie i konkretne pytanie: Czy dojdzie do spotkania ze znajomym w tym miesiącu?. Karty były dobrze przetasowane, a wyszło takie combo!

 

Rycerz denarów+Rycerz Mieczy+Rycerz Kielichów+ Siła. Z przełożenia - As Buław.

 

Gdzieś przeczytałam, że moc daje odpowiedź negatywną na pytanie. Tak jakby chciał się spotkać, ale woli trzymać relację pod kontrolą (rozbudzenie namiętności).

Nie rozumiem tych wszystkich rycerzy, którzy jeden po drugim wyskoczyli. Czy to jest on pod różnymi postaciami, czy raczej myśli, że inni panowie się kręcą obecnie wokół mojej osoby. Będę wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie te karty śmiesznie wypadły. Z ta mocą bywa różnie zależy co koło niej leży czasem bywa oznaka walki i wygrana a czasem walka przegraną. Moim zdaniem będzie coś w stylu trochę umawiania, przeciągania. Na pewno bedzie zainicjowany kontakt. Obstawiam, że się uda. Ale nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza

Witaj,

rycerze mogą odnosić się do cech charakteru znajomego. Rycerz Denarów- rozsądek, Rycerz Mieczy- inteligentny, Rycerz Kielichów- wrażliwy. Siła może sugerować poskromionego mężczyznę, w łagodny sposób można zainicjować spotkanie, jeśli Ci zależy ;)

Odnośnik do komentarza

Miesiąc dopiero się zaczął więc obstawiam , że w drugiej połowie do spotkania dojdzie. Wcześniej nie ma co liczyć, gdyż mimo chęci pojawią się pewne przeciwności. Beda jakieś problemy natury osobistej lub związane z pracą/finansami/dyspozycją czasem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rycerz denarów+Rycerz Mieczy+Rycerz Kielichów+ Siła

 

ja to widzę tak:

rycerz denarów wychodzi z propozycją do mieczowego, ale ten ją odrzuca - miałam kiedyś podobny rozkład, ale wtedy był Rycerz kielichów + Rycerz mieczy, w tej kolejności;

ale dalej masz Rycerza pucharów i Siłę, więc może pojawić się alternatywny termin

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...