Jump to content

Klątwa rodowa

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Moja siostra poszła do jakiejś osoby ktora pomaga ludzia - stwierdziła ze w mojej rodzinie po lini żeńskiej została rzucona klątwa na kobiety, ze nie besa realizować sie w związkach. Chciałam zobaczyc jak pokażą to karty ?

Czy faktycznie jest/była klątwa rodowa po żeńskiej lini w mojej rodzinie ?

Kaplanka 5 pucharow 9 pucharow

Wyglada, ze to prawda jakas zraniona kobieta na skutek poczynian jakiejś pra pra pra babki ktora wdała sie romans z jej mężem mogła przekląć rod żeński.

Jakie bedą skutki zdjecia klątwy dla kobiet z mojej rodziny ?

2 puchary Gwiazda 3 puchary

Wyglada to jak uzdrowienie relacji :) miło przyjemnie i z nadzieja w przyszłość oraz przyjaźnią

• Like 1

Wyglada, ze to prawda jakas zraniona kobieta na skutek poczynian jakiejś pra pra pra babki ktora wdała sie romans z jej mężem mogła przekląć rod żeński.

Gdzieś czytałam, że Kapłanka rzeczywiście może identyfikować klątwie, rzuconą przez kobietę.

Z resztą się zgadzam ;)

Jakie bedą skutki zdjecia klątwy dla kobiet z mojej rodziny?

po takich katrach, zaryzykowałabym :)

powinien nastąpić rozdział między tym, co mówi pierwsza karta a tym, co mówi trzecia karta

3 pucharów interpretowałabym tutaj jako niezobowiązujące spotkania, taki styl życia, jaki prowadzi się w pojedynkę niechcąc jednocześnie założenia rodziny

2 pucharów zaś przeciwnie

między tymi różnymi podeściami pojawi się Gwiazda, która zdystansuje jedno od drugiego, ale też w pewien sposób połączy, tzn. będąc związku możesz się nie czuć jak w klatce, może pojawić harmonia między życiem w związku a Twoimi znajomymi, zainteresowaniami itd.

• 3 years later...
W dniu 23.09.2018 o 15:10, zakretka23 napisał:

Moja siostra poszła do jakiejś osoby ktora pomaga ludzia - stwierdziła ze w mojej rodzinie po lini żeńskiej została rzucona klątwa na kobiety, ze nie besa realizować sie w związkach. Chciałam zobaczyc jak pokażą to karty ?

Czy faktycznie jest/była klątwa rodowa po żeńskiej lini w mojej rodzinie ?

Jakie bedą skutki zdjecia klątwy dla kobiet z mojej rodziny ?

Wyglada to jak uzdrowienie relacji :) miło przyjemnie i z nadzieja w przyszłość oraz przyjaźnią

Zakretko czy robilas juz cos w kierunku zdjecia tej klatwy?