Skocz do zawartości

Pytanie do tarocistów


AmonCzarny

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem karty tarota i wróżyłem nimi. Zaczęło mi się wszystko "piepszyć" w życiu osobistym. Jako zrównoważony psychicznie człowiek i jednocześnie człowiek wierzący w "gusła" - oddałem swe karty tarota marsylskiego zgodnie z tymi gusłami bardzo dobrze zapowiadającej się kobiecie w sensie tarocistka :) Kobieta ta zgodnie z "gusłami" usłyszała jedno jedyne pytanie ode mnie: "przyjmujesz te karty za darmo"? Musiałem powtórzyć to pytanie bo tak bardzo się podekscytowała, że nie dotarło do niej :) I powtórzyłem: "przyjmujesz te karty za darmo"?! :) Na co usłyszałem: "tak! tak! biorę je!" I popiepszyło się bardzo dobrze poukładane życie tej kobiety w tym momencie! Jej wróżby tymi kartami przynosiły brutalną prawdę wróżącemu a jej "belki pod nogi!" Jej wróżby odebrałem i ja - fakt 100 procent prawdy :) Ale w końcu zadzwoniła i usłyszałem w słuchawce dzień przed spaleniem tych kart w sposób rytualny zgodnie z tymi "gusłami" :) Usłyszałem w słuchawce jej głos: "dałeś mi je kuzynie wiedząc to?" I odpowiedziałem: "Tak kuzynko!"

 

Moje pytanie do wróżących tarota kartami jest takie: "jeśli kart tarota nie dostałaś za darmo a kupiłaś" to masz świadomość, że połowicznie kłamiesz? Bo twoje wróżby spełniają się tylko do połowy! :)

I drugie pytanie: Masz pod górkę prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Miałem karty tarota i wróżyłem nimi. Zaczęło mi się wszystko "piepszyć" w życiu osobistym. [...] I popiepszyło się bardzo dobrze poukładane życie tej kobiety w tym momencie!

 

Tak jest zawsze jak idiota lub idiotka zaczyna się bawić rzeczami do których nie ma jakichkolwiek podstaw teoretycznych. No ale cóż się dziwić, że ci się wsjo spier.... skoro na każdym kroku gardzisz wiedzą teoretyczną. Aż dziw mnie bierze, żeś skoro taki to mocny jesteś to brak ci wiedzy by czytając te teorie nie umieć rozsiać ziarna od plew. No ale to już twój brak rozumności się tu ukazuje. Twój problem. Co zaś się tyczy twojej kuzynki to nie wina kart jako takich, że jej się zaczęło pierd..., lecz twoja, i tylko twoja.

 

Moje pytanie do wróżących tarota kartami jest takie: "jeśli kart tarota nie dostałaś za darmo a kupiłaś" to masz świadomość, że połowicznie kłamiesz?

 

Bzdury pieprz....sz.

 

Totalną głupotą jest twierdzenie, że karty tarota lub jakiekolwiek inne należy dostać za darmo lub kupić. Głupia bajka dla kretynów. Ja swoje karty anielskie kupiłem, a potem tu na forum potrafiłem takie rozkłady czynić, że wszystkim szczeny opadały co potwierdzą weterani zajmujący się dywinacją. 95% skuteczności miałem. I jak się postaram nadal potrafię dać czadu. :)

 

Bo twoje wróżby spełniają się tylko do połowy! :)

 

Osoba, której rozkłady spełniają się do połowy to albo początkujący, uczący się fachu, albo osoby, które do tego nie mają smykałki, a niekiedy i idioci nie potrafiący czytać kart. Więc pitolisz głupoty.

 

I drugie pytanie: Masz pod górkę prawda? :)

 

Nigdy nie miałem pod górkę z powodu używania jakichkolwiek kart, ani ci co znam. Przypuszczam, że ci co tak twierdzą są typami ludzi, którzy za swe błędy i niepowodzenia zawsze muszą zwalić winę na kogoś bo brak im odwagi by przyznać się do tego, że oni spartolili robotę. Bo najłatwiej zwalić na coś lub kogoś swoje niepowodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wynika z tego na podstawie twojej wypowiedzi, że po prostu mam dużo karmy z którą cały czas się borykam i na siłę próbuję ją (tą złą karmę) wepchać w coś na przykład na "kark" kart tarota! Ale te karty nie oszukały mnie choć byłem ignorantem bo kobiecie która podkochiwała się w księdzu który chciał porzucić sutannę (a ja tych szczegółów nie wiedziałem) powiedziałem czytając karty owe, że nigdy nie spełni marzenia o którym myśli a myśli o człowieku w szacie typu sędzia/ksiądz. Przy czym ja zawsze mówiłem by mi nie zadawać pytania na głos a w myśli i, ze ja odpowiem na podstawie kart tatota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...