Skocz do zawartości

Prośba o interpretację rozkładu czy do siebie wrócimy


sabinkam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu uczę się kłaść karty. Zrobiłam dzisiaj swój pierwszy rozkład (dotychczas stawiałam max 3 karty) i proszę o weryfikację.

Rozkład zaczerpnięty stąd: http://www.ezoforum.pl/przykladowe-rozklady/53875-wrocimy-do-siebie-rozklad-interpretacja-kart.html

 

1 karta: obecna sytuacja miedzy ludzmi. (umiarkowanie - zwolnienie w związku, zatrzymanie się, zawieszenie)

 

2 karta: jaka przybiera postawe do problemu osoba pytająca? ( giermek kielichów - młoda wrażliwa kobieta, niepewność, ale tez znaczy kochankę, którą jestem, zauroczenie)

 

3 karta: co osoba pytajaca powinna zrobic, aby miec szanse na pojednanie z partnerem? (królowa buław - uwodzic, sprawiac wrażenie, być widzianą, mniej wymagającą)

 

4 karta: co o tej sytuacji mysli jej partner? ( królowa kielichów - silne uczucie lub rozgląda się za empatyczna królową kielichów)

 

5 karta: co zamierza jej partner w tej sytuacji? (giermek buław: 2 interpretacje albo zamierza zawrzeć nowe znajomości albo zamierza się ze mną skontaktować - wiadomość)

 

6 karta: jakie jest zródlo problemu? (IX kielichów - niechęć do zmian, deklaracje bez pokrycia, spełnianie swoich zachcianek kosztem drugiej strony)

 

7 karta: czy powrot do siebie w ogole ma sens? (VIII denarów- związek będzie wymagał ciągłej pracy)

 

8 karta: czy ostatecznie wrócą do siebie? (IV denarów - owszem, ale będzie to spowodowane wygodą, kurczowe trzymanie się, nieregularne spotkania, traktowanie osoby jako piąte koło u wozu).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...