Skocz do zawartości

dziwny sen: trąba powietrzna i blask


Pasquallo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiejszej nocy przyśnił mi się bardzo realistyczny i dziwny zarazem sen. Emocje towarzyszące przeżywaniu go, były nad wyraz silne. Mianowicie: w owym śnie, kiedy stałem w drzwiach wejściowych mojego domu, nagle wdarł się wir trąby powietrznej. Nie potrafię dokładnie określić co wiatr zrobił ze mną, w każdym razie przeleciał przeze mnie, kiedy tak się działo widziałem zamglony obraz, zupełnie jakbym znalazł się w środku trąby powietrznej. Trąba penetrowała kolejne pokoje mojego domu. Byli w nim jacyś ludzie, pierwsze skojarzenie, które mi się nasunęło to obraz jaki widziałem w rzeczywistości ( konsulacja)- jakieś 1,5 tyg. temu zmarł mój dziadek. Wir przeleciał przez każdy zakątek mojego domu siejąc przy tym zniszczenia , po czym okrążywszy dom, wyleciał z powrotem tymi samymi drzwiami. Trąba miała kolor szaroniebieski. Następnie ni z tego ni z owego zobaczyłem jakiegoś człowieka, stojącego w korytarzu w moim domu. Osoba ta patrzyła przez okno. Co było za oknem- nie widziałem. Stałem w tym samym pomieszczeniu, tyle, że z boku a z okna wydobywał się blask, piękny, jasny, biało żółty. Pierwsza część snu wprawiła mnie w lęk, wyszły na mnie "siódme poty". Ten blask, i scena końcowa napełniły mnie jednak bardziej pozytywnymi odczuciami. Sny miewam często, ale rzadko proszę o ich interpretacje. Ten sen był jednak inny niż wszystkie, dlatego proszę o pomoc. Być może znaczy coś ważnego- nie mam pojęcia. W każdym razie bardzo go przeżyłem i tuż po obudzeniu bałem się co może się stać dzisiejszego dnia. Nadal mam obawy z resztą:]

 

bardzo proszę o jakieś odniesienie do tego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, piękny sen! cieszę się ogromnie, że ludzie mają takie przeżycia :)

trąba powietrzna symbolizuje siły nadprzyrodzone, "rękę Boga". W Twoim zyciu będzie miała/ma miejsce jakas interwencja, która ma na celu dużą przemianę Ciebie i całego Twojego systemu wartości. Być może, że wiąże się to z wieloma trudnościami. Postać jaka stała przy oknie to bez wątpienia Wysoko Rozwinięta Dusza, która Cię odwiedziła. Twój dom, to centrum Twojego życia, każde pomieszczenie ma własną symbolikę. Okno to filtr przez jaki dostępujemy życia społecznego, łączy nas z innymi. Nasze otwarcie na innych. Stamtad dobywa sie blask. Wydawać by się mogło, że wkrótce zostanie przedstawiona Ci osoba/osoby (posłana z góry) która zmieni Twoje życie. I spowoduje duchowy wzrost. Ciekawa jestem. Napisz mi proszę, za powiedzmy miesiąc, dwa, czy miałam rację. I co znaczył ów sen. Powodzenia i gratuluję spotkania, odwiedziła Cię Jasna dusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...