Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Makrela

Kochani, po raz kolejny otwieramy wątek wróżb andrzejkowych.

Jak co roku, do zabawy andrzejkowej zapraszamy wszystkich, którzy posługują się jakimikolwiek formami dywinacji i potrafią w miarę konkretnie przewidzieć przyszłość.

Wróżymy sobie nawzajem, wg losowania, które odbędzie się 22 listopada.

Do tego czasu wpisujemy się na listę poprzez kopiuj - wklej i dopisujemy się jako kolejni.

Na wróżbę umawiamy się we własnych wątkach, które powstaną po losowaniu, tam też ustalamy rodzaj i zakres wróżby.

Gdyby coś było niejasne proszę poczytajcie wątki z poprzednich lat, bowiem zasady są te same.

Wróżbę andrzejkową wykonujemy najpóźniej 30 listopada - chyba że ktoś umówi się inaczej - ale nie później niż do mikołajek (do 6 grudnia).

Zapraszamy serdecznie :)

1. Makrela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Jak widać nie ma chętnych do kontynuacji tradycji. Tak więc uroczyście ogłaszam, że wątek wróżb andrzejkowych zdechł śmiercią naturalną i przykro mi jest o tym mówić, ale myślę, że nie ma sensu go kontynuować. Wasza wola kochani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

PS

Makrela, dawaj, jak chcesz to ja Ci powróżę a Ty mi - tradycji stanie się zadość, ale proponuję na PW albo @, nie będziemy cyrku innym robić, co Ty na to?

Dobra, wróżymy sobie :lol:

Tyle, że proponuję wrzucić tu nasze karty - bez interpretacji, ta będzie naszą wielką tajemnicą :biggrin: i kto chce będzie mógł sobie na nich poużywać, a my na koniec okresu wróżby powiemy czy i co się rzeczywiście spełniło. Jak to widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ejbert
Dobra, wróżymy sobie :lol:

Tyle, że proponuję wrzucić tu nasze karty - bez interpretacji, ta będzie naszą wielką tajemnicą :biggrin: i kto chce będzie mógł sobie na nich poużywać, a my na koniec okresu wróżby powiemy czy i co się rzeczywiście spełniło. Jak to widzisz?

Dobra, jestem za! to teraz co - zakładamy sobie wątek i jedziemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

No tak by wypadało, założę niedługo wątki, a tymczasem przemyśl pytanie/a do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Słonka moje kochane - to jest temat andrzejek... tak więc ten offtopik idzie gdzie indziej i tam dyskutujcie sobie ile dusza zapragnie ;p

Ejbert i Makrela- ta forma, którą wybraliście kwalifikuje się na Poligon i tam też załóżcie sobie wątki, skoro zdecydowaliście, że każdy może się wypowiedzieć o waszych kartach.

Edytowane przez Ismer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.