Skocz do zawartości

Powtarzające się liczby, godziny na zegarze


BepKororoti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie drogich forumowiczów.

 

Otóż od dłuższego czasu prześladuje mnie pewien "problem". Mianowicie, wszędzie widzę powtarzające się liczby. Najwięcej widzę ich oczywiście na ekranie zegara.

Pobudki o godzinie typu 11:11 to już właściwie codzienność. Początkowo nie było to aż tak dokuczliwe, jednak od pewnego czasu zdarza mi się to od kilku do kilkunastu razy w ciągu dnia. Byłem przekonany, że to zwykłe zbiegi okoliczności, ale gdy zaczęły do tego do chodzić sytuacje typu... Chęć nawiazania kontaktu ze znajomymi, którzy byli aktywni ostatnio o godzinach 19:19 czy 04:04 lub otrzymywanie wiadomosci od nich dokladnie o 16:16 itd. To samo zdarza się w otaczającym mnie świecie. Wszelakie reklamy oraz inne, atakują mnie powtarzajacymi się numerami. Zacząłem się czuć lekko osaczony i przesladowany. Ewidentnie coś jest na rzeczy. Pytanie tylko co? Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem lub ma jakieś racjonalne wytłumaczenie? Pozdrawiam i liczę na jakieś wzkazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BepKororoti traktuj to jak... chcesz. Możesz przyjąć się to zjawisko jako "budzenie ezoteryczne" ;) możesz doszukiwać się przesłań... anielskich, możesz wziąć pod uwagę wskazówkę typu numerologicznego, tzn. potraktować tą liczbę jako wskazówkę tego, co jest aktualnie ważne, przy czym należy wziąć pod uwagę czy widzisz wszystkie kombinacje, czy jedną lub dwie. Psychologicznie też możesz to potraktować, w tym wypadku podświadomość sygnalizuje że coś (jakiś problem, zagadnienie, coś ważnego co możesz sobie nie uświadamiać) jest w w tym czasie istotne, że na coś w swym życiu powinieneś zwrócić uwagę.

A czasami jest tak, bo po prostu jest i nie trzeba się w tym doszukiwać niczego szczególnego. Tym bardziej, że jeśli zauważy się powtarzające się sekwencje, zupełnie przypadkiem i z jakichś tam powodów to kogoś zaciekawi, to potem podświadomość sama wyszukuje takie sekwencje i intuicyjnie spogląda się na zegarek, albo nawet "łapie" się odpowiednie numery na biletach, paragonach, tablicach rejestracyjnych, numerach bocznych komunikacji itd. Ale wcelae to nie musi oznaczać "wskazówki", "podpowiedzi" "przesłania" i innego pieprzenia niuejdżowego.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, co to oznacza, to zastanów się nad sobą samym, nad tym co się z tobą dzieje, czego pragniesz, co ci nie pasuje, co chciałbyś zrobić, co zmienić etc.etc. a potem dopiero poszukaj w sieci podpowiedzi. W odwrotnej kolejności to możesz się zaprogramować.

Ja wylukałam podpowiedzi "aniołów", do których sceptycznie bardzo podchodzę, no ale niech tam - niech będzie że to anioły xd. A sceptycznie bo jest to zerżnięte niemiłosiernie z numerologii.

Można to też przetłumaczyć sobie wróżebnie ;)

 

Ja też tak mam, ale nie traktuję tego jak jakiegokolwiek typu wskazówek, bo nie ma to odniesienia do mojego życia, nawet po rachunku osobistym (tym co wyżej ci napisałam).

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Ja też nie doszukałem się związku z "prześladującymi" mnie liczbami. Nie powiem, żebym specjalnie szukał wyjaśnień o których wspomniała Kremilek, spojrzałem tylko pod względem znaczenia liczb (numerologicznie), ale że nie widzę znaczącego związku to dałem sobie siana z tym.

Znaczący związek wg. mnie to istotna rada, wskazówka albo przestroga, lecz skoro nie potrafię tego powiązać ze sobą, to do kitu z taką wskazówką. Tym bardziej, że widzę wszystkie powtórki, a nie jakąś - przeważająco - jedną, dwie czy trzy.

A zresztą z innej strony rzecz biorąc, to jakbym chciał, tobym się we wszystkim dopatrzył "wskazówki" ;p

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Ja też je widuje i wierzę że to są znaki od Aniołów- bo po prostu je widziałam itd. 11 11 pokazuje mi się jak przed jakimś ważnym duchowym oczyszczaniem lub kiedy ja je wykonuje lub jak jestem w potrzasku wtedy wiem że mnie po prostu wspierają i bym pamiętała że nie jestem sama. Teraz widzę częściej 444 , znak od Archaniola. Nie biorę poważnie kazdej powtarzające się liczby ale jeśli widzę ta sama liczbę codziennie wtedy się tym mogę zainteresować. Po za tym można się z nimi umówić, ja np wezmę to tylko za znak jeśli zobaczę to na swoim telefonie. Podam przykład z wlasnej praktyki, jak widzę 555 ale na swoim telefonie to wtedy wiem że będzie szybka zmiana która lekko mnie wybije z równowagi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dla mnie takie powtarzające się liczby nic nie znaczą, o ile częstotliwość tego jest przeciętna. Mam na myśli to, że nie ma chyba osoby, której to się raz na jakiś czas nie przydarza. Pojedyńcze sygnały mogą być tylko zwróceniem uwagi na coś w tym typie, jak napisała ThePhoenix a może nic nie znaczyć.

Jest bowiem tak, jak pisze Kremilek: 

Cytat

Tym bardziej, że jeśli zauważy się powtarzające się sekwencje, zupełnie przypadkiem i z jakichś tam powodów to kogoś zaciekawi, to potem podświadomość sama wyszukuje takie sekwencje i intuicyjnie spogląda się na zegarek, albo nawet "łapie" się odpowiednie numery na biletach, paragonach, tablicach rejestracyjnych, numerach bocznych komunikacji itd. Ale wcelae to nie musi oznaczać "wskazówki", "podpowiedzi" "przesłania" i innego pieprzenia niuejdżowego.

 

I może być też tak, że "prześladujące liczby" nie są żadnym znakiem, a po prostu zwróceniem uwagi na takie a nie inne ciągi, z jakiegokolwiek powodu, także psychicznego.

 

Ale też wszystko zależy jak kto do tego podchodzi, czemu daje wiarę i na jakim kanale odbiera sygnały pozazmysłowe. Ja mogę się śmiać z naiwnego tłumaczenia, że to anioły, ale dla innych będzie to śmiertelnie poważne.

W gruncie rzeczy nie jest ważne, kto to "zsyła", jak nazwiemy to coś co daje nam "znak", bo to nie o nazwę idzie, a o to właśnie, jak, w jaki sposób można dotrzeć do konkretnego odbiorcy sygnału.

Ja np. odbieram sygnały innego typu, powiedzmy (bo nie znam się na naukach ścisłych) że odbieram inną częstotliwość, lecz dla kogoś mogą być ważne sygnały liczbowe i już super ma, jeśli potrafi je sobie wytłumaczyć i mają one faktycznie odniesienie do wydarzeń w życiu, czy to fizycznym czy duchowym.

 

Ten temat był poruszony na forum tu jeszcze: Powtórzone cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Powtarzające się liczby, godziny na zegarze
  • 1 rok później...

Dzień dobry,

Może ktoś wie co oznacza liczba 14. 

 

Od wielu lat, gdy spojrzę na zegarek często trafiam godzinę 14:14.

Spojrzę przypadkowo na numer klatki obok której przechodze i widze 14. Ta liczba pojawia się w moim życiu już od wielu lat i dotyczy różnych sytuacji, 

Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o godzinę, to nawet trafiam na nią przypadkowo - np. przechodząc przez ulicę i widząc bilbord wyświetlający czas 

 

Nie mogę sama do tego dojść, nigdzie nie ma opisanego znaczenia 14. Może ktoś kto ma głębsza wiedzę, udzieli mi jakiejś wskazówki. Ciężko wierzyć w tak długoletnie powtarzające się "przypadki"

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie tak samo jak Ty.

Z tą różnicą, że widzę liczbę 11.

Zaczęło się to u mnie 13 lat temu, zacząłem zwracać tak jak Ty uwagę na tę liczbę, a potem wszystko u mnie zaczynało się zmieniać, wszystko przyspieszyło.

To był zwrot o 180 stopni.

Krótko pisząc w moim przypadku była to zapowiedź ogromnej zmiany mojego życia.

To była zapowiedź zwrotu w stronę sfery duchowej.

To coś jak zapowiedź uaktywnienia we mnie ukrytych możliwości, które są związane ze sferą duchową.

Obecnie są dni, w których widzę często tę liczbę.

Działa to jak podpowiedzi, wskazówki na coś, co jest ważne, a na co nie zwracam bacznej uwagi.

Może też u Ciebie o to chodzi?

Na pewno w niedługim czasie się o tym przekonasz.

Edytowane przez Milano0404
  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 00:17, Milano0404 napisał:

Ja mam dokładnie tak samo jak Ty.

Z tą różnicą, że widzę liczbę 11.

Zaczęło się to u mnie 13 lat temu, zacząłem zwracać tak jak Ty uwagę na tę liczbę, a potem wszystko u mnie zaczynało się zmieniać, wszystko przyspieszyło.

To był zwrot o 180 stopni.

Krótko pisząc w moim przypadku była to zapowiedź ogromnej zmiany mojego życia.

To była zapowiedź zwrotu w stronę sfery duchowej.

To coś jak zapowiedź uaktywnienia we mnie ukrytych możliwości, które są związane ze sferą duchową.

Obecnie są dni, w których widzę często tę liczbę.

Działa to jak podpowiedzi, wskazówki na coś, co jest ważne, a na co nie zwracam bacznej uwagi.

Może też u Ciebie o to chodzi?

Na pewno w niedługim czasie się o tym przekonasz.

Coś w tym jest, Robert Anton Wilson w swojej książce Cosmic Trigger wspominał o tym, że prześladowała go liczba 23. Jego córki urodziły się, 23 Lutego i 23 sierpnia , ciągle widział ten numer w filmach, w gazetach, a im więcej zwracał uwage na ten numer tym więcej miał w życiu zaskakujących zwrotów akcji. Jego radą było zapisywanie każdej sytuacji zwiazanej z tą liczbą, według jego teorii takie liczby to jeden z sposobów w jaki kontaktuje się z nami wszechświat. 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę jeszcze do tego, co wcześniej, że jak np. mam coś ewidentnie zrobić źle, to wtedy widzę tę liczbę.

Traktowałbym to, jak przypadek, ale to za często w moim przypadku się powtarza.

Zauważyłem też, że jak zwróciłem na te podpowiedzi uwagę, to... to się nasiliło.

To tak jakby Ktoś stał nade mną i mi podpowiadał, że... ,,powielasz znów te same błędy, nie rób tak znowu, bądź mądrzejszy''....

  • Lubię to! 3
  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...