Skocz do zawartości

Andrzejkowa wróżba Ejberta dla Makreli


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

To ja ad vocem: zadaj Makrela pytanie, wybierz układ jeśli chcesz (bo też układam karty pod życzenie).

Ja także wróżę z kart, więc określ jakie mam wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ejbert, czasu mało, forum w przebudowie, więc nie będę marudzić:  połóż mi karty jakie chcesz, na taki układ jak ja dla Ciebie - na 12 pól, po 3 na każde :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Makrela, karty dla Ciebie na kolejne miesiące, od stycznia liczyłem, są losowane wg. metody powrotu do talii po wyłożeniu pola, bez odwróceń.


z przełożenia: Śmierć, Królowa buław, Wisielec

 

1. Królowa monet, 2 buław, 5 monet
2. 10 kielichów, Diabeł, 5 kielichów
3. 10 kielichów, 9 buław, As mieczy
4. 10 mieczy, Królowa buław, Paź kielichów
5. 10 monet, Sprawiedliwość, As buław
6. 4 buław, 10 mieczy, Księżyc
7. Mag, Paź mieczy, As buław
8. Mag, 4 kielichów, 8 monet
9. 4 buław, 6 monet, 3 buław
10. Cesarzowa, 4 monety, Paź kielichów
11. Papieżyca, As buław, 2 kielichów
12. Paź mieczy, Król monet, As monet

 

Kto pierwszy chętny do rozkminy? bo według zasady wszyscy mogą ten temat interpretować :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Tak,  jeszcze się nowy rok nie zaczął a już po pierwszym miesiącu widzę, że to może być prawda! Królowa i ta 2 to nie najgorzej, ale ta 5 mnie denerwuje  :kwasny: żeszzzz sie musiała pojawić. Do tego luty, marzec: no to już sajgon będzie, emocji na pewno nie zabraknie, tylko ciekawa jestem bardzo, z jakiego powodu. As mieczy daje nadzieję na pokonanie ew. problemów, ale w sumie to na koniec roku jakoś się przejaśni na niebie, przynajmniej finansowym. 

Muszę to w spokoju przemyśleć... i wrócę z wnioskami :)

 

Kto jest chętny - zapraszam do obgadania mojego roku, przyjmuję wszystkie sugestie, może ktoś co dobrego zobaczy  :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...