Skocz do zawartości
AmonCzarny

Dziwna sprawa

Rekomendowane odpowiedzi

AmonCzarny

Moja 4 letnia córka (dawno temu) - 4 lata temu :) narysowała coś co było dla nas czymś (bazgrołami przypominającymi portal ale jednak bazgrołami) które z czasem zobaczyliśmy w dokładnym odzwierciedleniu kształtów i kolorów jako rysunek znaleziony na skale datowany na okres z przed czasami homo sapiens (ona powiedziała wtedy "to jest miłość") umiejscowiony na skale będącej kompleksem jaskiń w Nowym Meksyku (obecnie zamkniętej przez wojsko dla opinii społecznej :) No cóż mamy swoją wiarę - pochodzimy od grzechu :) i tego się trzymajmy! Moja córa nadal maluje rzeczy które później bardzo przypominają inne ale już konkretne rzeczy i coś tam mówi typu "dom" :) Ostatnio narysowała drzewo które przypomina kulę ziemską na patyku - i którą na swym blogu przedstawia w 99% procentach gość który twierdzi iż kiedyś pracował w NASA ale im uciekł :) O to chodzi, że ośmiolatka podaje rysunek w 99 procentach podobny autorowi 6 dni przed nim :) Wali mi czy w to ktoś wierzy w tym momencie - mam na głowie w tym momencie to co najpierw oglądam określając w żarcie "lizak" a po 6 dniach zamieszcza to na swym blogu tamten!

Edytowane przez AmonCzarny
literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AoiMizu

Po pierwsze nie pochodzimy od grzechu tylko z miłości jeśli już. 

Przypominanie sobie poprzednich wcieleń to nic nowego. Sam mam trochę wspomnień z czasów Królowania Króla Salomona i wiele innych, które sobie czasem przypominam. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi