Skocz do zawartości

Divina Komputerowa Wróżka


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

We wróżbach runicznych zalecane jest nieodwracanie run. 

W programie można wybrać opcję z odwróceniami, bez odwróceń lub bez odwróceń tylko run naturalnie nieodwracalnych.

Jednak jeśli nie wybierzesz żadnej opcji to domyślnie losuję runy z odwróceniami, więc jeśli ktoś nie uznaje odwróceń to po prostu czyta runy dla siebie jako proste, tak jak je zna i rozumie.

 

Na chwilę obecną na szybkie i nieskomplikowane pytania losujemy 1 lub 3 runy.

 

Jakie pytania można zadawać 3 runom - tu jest przykład: Divina dla mrófka

Pozostałe dostępne układy: Drzewo Świata i 9 Światów runicznych oraz Chusta Eddy.

 

Układ "Drzewo Świata" (Drzewo życia) jest układem doradczym, skierowanym na siebie (w czasie aktualnym, na teraz, a nie na całe życie), lecz można go także użyć w stosunku do konkretnej, jednej sytuacji. 

W układzie "na siebie" zazwyczaj kładzione jest raz na kwartał (czyli 4 razy w roku zgodnie z rytmem przesileń), ew. można położyć go raz na miesiąc, zgodnie z rytmem księżycowym albo raz na rok zgodnie z rytmem słonecznym, służy on jako runiczny drogowskaz na dany okres czasu. 

 

Drzewo świata pytania standardowe, oczywiście w czasie aktualnym, na teraz, a nie na całe życie ;)
1. czego powinnaś się nauczyć
2. co będzie dla ciebie wyzwaniem
3. jaka jest twoja runa przewodnia
4. jaka runa (jaka jej moc) będzie ci pomocna
5. co jest przestrogą
6. z czym powinnaś się rozstać
7. jaki będzie skutek poznania tej lekcji

 

W tym układzie jeśli przy punkcie:
3. jaka jest twoja runa przewodnia

- wypadnie runa odwrócona oznacza to jej moc pozytywną - w roli twojego przewodnika, ale należy rozważyć jej słabe strony jako uzupełnienie tego, co ci przeszkadza w rozwoju, w rozwiązaniu danej sytuacji itp.
4. jaka runa (jaka jej moc) będzie ci pomocna

- wypadnie runa odwrócona, wtedy nie bierze się pod uwagę jej cech destruktywnych (tych "najgorszych"), lecz należy rozważyć, czy pewne jej cechy zwane "negatywnymi" np. "rozstanie", "bierność" "potrzeba" są w twojej sytuacji lepszą drogą prowadzącą do polepszenia sytuacji czy rozwiązania problemu. Bo czasem jest lepiej przeczekać, niż zadziałać emocjonalnie ;)
7. jaki będzie skutek poznania tej lekcji

- jeśli tu wypadnie runa odwrócona to - paradoksalnie - trzeba spojrzeć na jej znaczenie "negatywne" w pozytywnym aspekcie. Na przykład jeśli skutkiem poznania "tej lekcji" jest: "kryzys" czy "nieoczekiwana zmiana" - to jest to co tu i teraz, w tym punkcie, w tej sytuacji, w jakiej się znalazłaś, najbardziej Tobie potrzebne.

 

Dziewięć światów, pytania standardowe:
1. jakie jest twoje prawdziwe ja (twoja prawdziwa tożsamość) 
2. jakie lęki kryją się w tobie
3 do czego dążysz (ku czemu zmierzasz)
4. jak powinnaś się do tego zabrać
5. kim masz nadzieję się stać
6. co cię powstrzymuje
7. jakie jest twoje przeznaczenie
8. czego trzeba się nauczyć, by odnaleźć siebie (swoją prawdziwą tożsamość)
9. jaką twarz pokazujesz innym

Ten układ nie jest tym klasycznym układem "psychologicznym", ale bez problemu można podstawić odpowiednie pytania. 

 

Wróżba z czterech run "chusta Eddy" 

Przyczyna /  podłoże problemu lub aktualna sytuacja / teraz.
Siły przyjazne; co możesz użyć, jak postąpić (co jest z tobą) - to zrób.
Siły wrogie;  czego nie robić (co jest przeciw tobie), czego powinnaś się wystrzegać - to zostaw.
Nowa sytuacja; wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run - tego się spodziewaj / na to poczekaj.

 

Przykładowy układ 9 światów do pytania standardowego i archetyp run - patronów 9 światów runicznych:

 

runy przykład.jpg

 

 

 

  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie przetestuję komputerek :D 

Na pierwszy ogień pytanie do szybkiej weryfikacji, może na dniach a najpóźniej do końca roku. Moja siostra czeka na wynik badania. Pytanie: jaki będzie ten wynik: pozytywny czy negatywny? Tylko to, nie pytam z ciekawości i nie podaję żadnych informacji jej dotyczących i jej zdrowia ani rodzaju badania - tak można chyba, nie jest to niezgodne z regulaminem?

 

Poproszę o karty klasyczne. 

 

Edytowane przez Kremilek
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer podpiął ten temat
  • Administrator
2 godziny temu, Kremilek napisał:

Ja też chętnie przetestuję komputerek :D 

Na pierwszy ogień pytanie do szybkiej weryfikacji, może na dniach a najpóźniej do końca roku. Moja siostra czeka na wynik badania. Pytanie: jaki będzie ten wynik: pozytywny czy negatywny? Tylko to, nie pytam z ciekawości i nie podaję żadnych informacji jej dotyczących i jej zdrowia ani rodzaju badania - tak można chyba, nie jest to niezgodne z regulaminem?

 

Poproszę o karty klasyczne. 

 

Zlecenie przyjęte i wykonane :)

Kremilek, jest o.k - Twoje pytanie nie jest niezgodne z regulaminem, pytasz po prostu o wynik badania, bez szczegółów - nie widzę tu niczego niewłaściwego. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer promuje ten temat

to ja klasycznie zapytam, z bardzo szybką weryfikacją:

1) jak spędzę Święta

2) jak spędzę Sylwestra

 

nie chodzi mi o szczegóły i takie tam drobiazgi, ale o to czy się odbędzie tak jak jest zaplanowane i jaka będzie atmosfera, szczególnie na sylwka. 

Karty na Święta poproszę klasyczne a na sylwestra tarota. Mogą być odwracane. Mój znak: Ryby.

 

Jak można więcej pytań zadawać to ja chętnie wezmę udział w testowaniu :) temat w ogóle jest super :thanks:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chcę być króliczkiem :) 

Proszę o odpowiedź na temat ponoworocznych utarczek w pracy, bo że będą to pewne - są do ustalenia pewne sprawy. Interesuje mnie ich wynik, a dokładniej: czy wygram czy przegram xd chodzi o to czy przeforsuję to co chcę czy mi się to nie uda.  Może być nawet metoda klasykami tak/nie, nawet chyba lepiej ;) 

I jak można do tego samego pytania to proszę o runy, jak postąpić, jak się zabrać do rozmowy, czy też jaką postawę przyjąć żeby przeforsować swoje argumenty - ofensywa, defensywa?  no nie wiem jak to ująć, jak coś Ismer wymyślisz to będę wdzięczna :kwiatek: 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, zachęcona poprzednim wynikiem teraz poproszę o odpowiedź jak zakończy się moja "wojna o urlop" :D 

U nas co roku są jakieś przepychanki, zawsze są jakieś większe lub mniejsze wąty co do wybranych terminów. Musimy w styczniu określić te terminy na cały rok, więc najpóźniej do końca stycznia będzie weryfka. Pytanie moje to: czy znowu będzie wojna xd i czy otrzymam urlop w wybranym terminie (lipiec) ?

Na lipcu mi najbardziej zależy, bo pozostałe dni to i tak rozpisuję po kilka, a ten lipcowy to 14 dniowy kodeksowy.

 

Karty tym razem poproszę tarota, zobaczymy jak one się sprawią ;) 

Edytowane przez Kremilek
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

Cytat

 W dniu 18.12.2018 o 17:02, ThePhoenix napisał:

W takim razie ja pierwsza poddam się sprawdzalnosci systemu  :) ! 

W jakiej atmosferze spędzę swoje najbliższe wakacje ?

Sygnifikator 3 bulaw.  

Weryfikacja luty- marzec i wybieram karty tarot. 

Poproszę układ na urlop bez odwracania. Ja wodnik  ;) :)

 

Zlecenie przyjęte :) 

Podaj jeszcze czy odwracać karty czy nie.

Wybrane 3 buławy zostawiamy i zobaczymy czy karta wyjdzie we wróżbie - jeśli tak, to wtedy nabiera ważności. 

Chcesz 3 karty czy układ na urlop z 11 kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Divina Komputerowa Wróżka

Zanosi się na to, że będę stała klientką Diviny :z_jezorem:

Tym razem proszę o odpowiedź na pytanie czy otrzymam przesyłkę. Kupiłam na OLX książki, zapłaciłam z góry (jak głupia - bez pobrania) i wydaje mi się, że sprzedająca coś kręci. Paczka powinna pojawić się w tym tygodniu, teoretycznie powinna być dziś, no ale poczta to poczta i różnie bywa. 

Talia obojętna, co wybierzesz to będzie o.k :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja poproszę o wróżbę na urlop, ale to dopiero za pół roku będzie do weryfki. Może być tarot - taki układ jak u ThePhoenix jest o.k, ale jak by był taki w klasykach (albo podobny) to wolę klasyki, lepiej je czytam :)

Do tarota znak zodiaku: Waga, karty bez odwrócenia. A jeśli klasyki to z odwróceniami poproszę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A tak do dwóch - trzech lat ;p 

 

na ogół dzień - dwa, góra tydzień i to wyjątkowo, to zależy od tego kto gdzie się znajduje i gdzie jest klucz do programu  :D

 

PS: za czas czekania na interpretację administracja nie odpowiada ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ismer napisał:

A tak do dwóch - trzech lat ;p 

 

na ogół dzień - dwa, góra tydzień i to wyjątkowo, to zależy od tego kto gdzie się znajduje i gdzie jest klucz do programu  :D

 

Czekanie to moja specjalność :D, więc co tam dwa lata :P

Mogą być runy albo klasyczne, nie odwracam kart. 

Jakie są odczucia wiadomo kogo w stosunku do mnie po ostatniej dyskusji?

 Jak będzie wyglądała znajomość z wiadomo kim w przeciągu miesiąca?

Gdyby karty były wyjątkowo brzydkie, to może być też jedna karta rada, ale ja nie wiem, na ile się tak mogę rządzić ze swoją wizją :P

 

Jakoś mało kart poproszę :p, to będzie prościej interpretować.

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Anhana, możesz się rządzić ile tylko dusza zapragnie, aczkolwiek w ramach możliwości programu, a że jest on dość plastyczny to i pytania da się ustawić zgodnie z zapotrzebowaniem :) 

Na pierwsze pytanie proponuję układ "krzyż", na drugie odpowiedź z 3 kart, albo oba pytania na 3 karty - powiedz co chcesz.

Talia 32 karty, czyli do 7. 

Albo runy - jak wolisz.

W krzyżu są pytania:

Co on myśli w związku z tą sprawa
Co on czuje w związku z tą sprawą
Jak wygląda ta sytuacja teraz
Ku czemu on się skłania
Co robić, jak postąpić? - rada dla pytającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ismer napisał:

Anhana, możesz się rządzić ile tylko dusza zapragnie, aczkolwiek w ramach możliwości programu, a że jest on dość plastyczny to i pytania da się ustawić zgodnie z zapotrzebowaniem :) 

Na pierwsze pytanie proponuję układ "krzyż", na drugie odpowiedź z 3 kart, albo oba pytania na 3 karty - powiedz co chcesz.

W krzyżu są pytania:

Co on myśli w związku z tą sprawa
Co on czuje w związku z tą sprawą
Jak wygląda ta sytuacja teraz
Ku czemu on się skłania
Co robić, jak postąpić? - rada dla pytającego

Pójdę za twoją radą :D krzyż a drugie pytanie 3 karty. To niezły ten program jak taki plastyczny aż. Ahh na runach się nie znam, ale spróbujmy run.

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość anhana

Mam kolejne pytanie do szybkiej weryfikacji dla  Diviny :D 

 

Czy Pan M w przeciągu dwóch tygodni zaprosi mnie na randkę? Niechaj będą to klasyczne. Może być jedna karta a mogą być trzy karty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To ja proszę na relacje do końca listopada :) ostatnio mam dużo nowych znajomości, które przysparzają mi równie dużo stresu, kilka starych ucichło, a trochę się odnowiło i chciałbym wiedzieć, czy mam się spodziewać spięć, wszystko się uspokoi czy gdzieś się czai jakaś żmija. Znak - ryby. Preferowałabym tarota, ale tak naprawdę na żadnych wróżbach się nie znam, więc jeśli inna metoda będzie bardziej stosowna do tego pytania to taką proszę ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Faza: oczywiście, że mogę wylosować Ci same runy a ty je sobie podstawisz wg. swojego schematu 9 światów, lub - jeśli nie masz takiego, to daj znać a napiszę co do czego.

 

@crowcrow - co do tarota - nie ma sprawy, mówisz masz :) ale proszę o trochę bardziej skonkretyzowane pytania, do których da się dobrać jakiś układ, ok? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Crowcrow - mogą być, coś jeszcze do nich może dobiorę, w zależności co karty pokażą, tym bardziej, że jest to taka sama machina jak wróżby online, z tym, że losujący ma mniej więcej pojęcie o wróżbach i jeśli zajdzie taka potrzeba, to może wybierać ze sporej ilości układów. 

Karty mają być tylko w pozycjach prostych czy uwzględnić odwrócenie?

Relacje romantyczne to może zapytać w ten sposób np. jak się ogólnie będą układać Twoje sprawy uczuciowe do końca listopada, ew. jeśli masz kogoś na oku to można konkretnie zapytać o niego. 

Pod koniec tygodnia będę mieć więcej czasu i wtedy zasiądę z Diviną :D  więc możesz się jeszcze namyślać ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 25.10.2019 o 22:31, sea_creature napisał:

Czy mogłabym prosić o układ runiczny Dziewięć Światów? ;)

Jasne, proszę tylko byś określiła czy to ma być na pytania standardowe czy chcesz tak jak Faza, by wylosować 9 run na Twoją własną koncepcję? 

W tym tygodniu będzie losowanie, bo jest aż 3 dni wolnego od kieratu :) 

 

Cytat

W dniu 17.10.2019 o 12:20, Faza napisał:
jeśli można to ja poproszę o 9 światów, rozumiem, że to jest przesłanie albo wskazówka na czas jakiś dłuższy, a nie na tydzień czy miesiąc? 

Tak, to jest takie trochę "poznaj siebie" a nie wróżba last minute ;)
Czas jednak jest tu płynny, wiadomo, że się zmieniamy, tylko każdy w swoim tempie, więc standardowo jest to na rok (np. można sobie zrobić przegląd na nowy rok albo z dniem urodzin) lecz jeśli ktoś czuje, że się coś w nim zmienia prędzej albo właśnie teraz - to może przetrzepać swoją osobowość częściej. Można też i rzadziej, tutaj reguły naprawdę nie ma. 

 

Cytat

W dniu 20.10.2019 o 15:24, Faza napisał:
A czy mogę prosić o nie standardowe pytania? chodzi mi o archetyp - znaczenie w poszczególnych polach  9 run nieodwracalnych? nie ma ego układu tutaj ale przypuszczam, że znając się na runach wiesz o co mi chodzi :buzka_z: 

@Faza:

oczywiście, że mogę wylosować Ci same runy a ty je sobie podstawisz wg. swojego schematu 9 światów, lub - jeśli nie masz takiego, to daj znać a napiszę co do czego.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2019 o 22:57, Ismer napisał:

@Faza:

oczywiście, że mogę wylosować Ci same runy a ty je sobie podstawisz wg. swojego schematu 9 światów, lub - jeśli nie masz takiego, to daj znać a napiszę co do czego.

Widzę, że wstawiłaś ten schemat :)  i ja poproszę o wylosowanie samych run, z tym że chciałabym byś rozpisała je na archetypie - co wypadło na Asgard, co na Hel itd. :kwiatek: 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do testowania programu :) 

Poproszę o drzewo świata, na relację, która jest bardzo dynamiczna i jestem trochę zdezorientowana. Pytania standardowe są idealne dla rodzaju tej relacji i nie trzeba nic zmieniać. Biorę jakie są :D 

Nie wiem czy da się wszystko zweryfikować i w jakim czasie, ale co się wyjaśni to skomentuję. 

 

I drugie pytanie, tu już total test i całe do weryfki: czy w ciągu 2 miesięcy (tj. do końca kwietnia) spotkam się z przyjaciółką? Jeśli tak to gdzie: u niej czy u mnie (mieszkamy w różnych miastach).

O karty klasyczne poproszę. Opcje pozostawiam do wyboru, mogą być odwrócone albo nie. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Witam, czy mogę prosić o wylosowanie kart Tarota na pytanie: jak będzie wyglądać moja sytuacja osobista w okresie do 3 miesięcy?( w domyśle chodzi o sprawy sercowe :) 

Jestem zodiakalnym Bykiem - podobno trzeba to podać :) 

 

Dziękuję 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Gringe napisał:

Witam, czy mogę prosić o wylosowanie kart Tarota na pytanie: jak będzie wyglądać moja sytuacja osobista w okresie do 3 miesięcy?( w domyśle chodzi o sprawy sercowe :) 

 

Gringe, czy to mają być 3 karty czy jakiś konkretny układ? 

Jaki to nie wiem, bo tam są inne nazwy, chodzi mi o to, czy coś dobrać pod pytanie czy też ciągnąć jak dziewczyny - te 3 karty? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, Ismer napisał:

 

Gringe, czy to mają być 3 karty czy jakiś konkretny układ? 

Jaki to nie wiem, bo tam są inne nazwy, chodzi mi o to, czy coś dobrać pod pytanie czy też ciągnąć jak dziewczyny - te 3 karty? 

@Ismer - jeśli jest tam coś co pasuje do mojego pytania to poproszę :) zawsze jakaś odmiana :) 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wypróbuję maszynkę losującą :D  Okazja jest, weryfka w tym miesiącu jeszcze.

Niedługo mam sprawę w sądzie, będzie to pierwsza rozprawa, dlatego chcę zapytać jak się ona potoczy, tzn. nie pytam o wynik końcowy, czyli wyrok w sprawie, bo go jeszcze może nie być, a o to, czy sędzia będzie przychylna moim argumentom czy nie.
Co dalej to będę dopytywać, bo nawet jak się skończy na tym jednym posiedzeniu, to można się odwołać i na razie chodzi mi tylko o tą pierwszą rozprawę. 
Poproszę o klasyki. Chyba 3 karty wystarczą, pytanie jest proste, ale jak coś jest innego w repertuarze, to wybór zostawiam stronie losującej :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o karty na matrymonialne zamiary Pana. Pytanie mam proste: czy w tym roku weźmiemy ślub, a jeśli tak to kiedy: w pierwszym czy w drugim półroczu. Karty klasyczne.

I jeśli można to jakiś układ partnerski na naszą relację i uczucia, bo już sama nie wiem, co o tym mam sądzić. Karty mogą być klasyczne albo tarot. 

 

PS. jednak poproszę o klasyczne na relację :) 

Edytowane przez Fryga
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 4.03.2023 o 17:14, Fryga napisał:

I jeśli można to jakiś układ partnerski na naszą relację i uczucia, bo już sama nie wiem, co o tym mam sądzić. Karty mogą być klasyczne albo tarot. 

 

Wolisz układ tylko na niego, tzn. tylko na jego myśli, plany i uczucia, czy partnerski - to samo na was oboje + aktualna sytuacja w związku?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ismer napisał:

Wolisz układ tylko na niego, tzn. tylko na jego myśli, plany i uczucia, czy partnerski - to samo na was oboje + aktualna sytuacja w związku?

 

Partnerski poproszę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o runy na relację z koleżanką. Nie pokłóciłyśmy się, ale coś jest nie tak, nie wiem czy nie chce dalej utrzymywać znajomości i nie umie o tym wprost powiedzieć, czy ma jakiś problem albo może się zakochała i nie ma czasu dla mnie.

Może dobra na to będzie Chusta Eddy?

Jak nie to proszę, wybierz coś sama :)) :kwiatek:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...