Skocz do zawartości
Ismer

Divina dla mrófka ZWERYFIKOWANY

Rekomendowane odpowiedzi

Ismer
Cytat

To ja też chcę być króliczkiem :) 

Proszę o odpowiedź na temat ponoworocznych utarczek w pracy, bo że będą to pewne - są do ustalenia pewne sprawy. Interesuje mnie ich wynik, a dokładniej: czy wygram czy przegram xd chodzi o to czy przeforsuję to co chcę czy mi się to nie uda.  Może być nawet metoda klasykami tak/nie, nawet chyba lepiej ;) 

I jak można do tego samego pytania to proszę o runy, jak postąpić, jak się zabrać do rozmowy, czy też jaką postawę przyjąć żeby przeforsować swoje argumenty - ofensywa, defensywa?  no nie wiem jak to ująć, jak coś Ismer wymyślisz to będę wdzięczna :kwiatek: 

Proszę króliczku :)

Wygrasz czy przegrasz (tak/nie):  9 karo - Walet kier - Dama pik

Runy:

aktualna sytuacja: Pertho

jak postąpić: Ingwaz,

jak potoczy się wtedy ta sprawa (wynik): Odala

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mrófka

oczywiście mrófka znowu wpadła, rozpędziłam sie i jadeee a tu: :rower:

Karty na tak nie: jak przyjąć metodę tylko większości to wyjdzie, że tak - wygram, jak przyjąć metodę wynikową, to wygram-przegram: czytam to tak, że wygram ale wynik nie będzie tak całkowicie jak chcę ew. będą przepychanki i nieporozumienia w trakcie. I w dodatku jak czytać okoliczności, to Dama pikowa baba podstępna będzie mi dokuczać albo robić potajemnie koło pióra. I to jest prawdopodobne, bo ta dama to może być moja kierownik, która zwala z siebie na nasze barki co tylko może i ma w głębokiej czeluści, że jest to często ponad siły. 

I teraz runy... Ismer, tu właśnie wpadłam na kamień, bo ja na runach nie znam się wcale :( regulaminowy wymóg spełnię ściągając z forumowych run, ale proszę bardziej zorientowanych o wytłumaczenie. Moje jest takie, że sytuacja się kluje, a żeby uzyskać to co chcę lepiej przyjąć postawę nieofensywną i może poczekać na dobry moment a nie z góry hultnąć? jak tak postąpię to osiągnę co chcę - Odala.

 

  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ejbert

Ja karty na tak/nie zawsze najpierw oceniam ilościowo a potem jakościowo. Masz dwie czerwone więc odpowiedź jest na "tak" - ostatecznie wygrasz w swojej sprawie, ale nie będzie to całkowicie bezstresowe rozwiązanie, będą tutaj nieszczere zagrywki. 

Runy radzą byś działała odważnie, stanowczo ale nie zuchwale, nie na bezczelnego - to się nazywa spokojnie ale stanowczo. Odala: "powrócisz do domu po długiej podróży"  przekładając na nasze: powrót do spokojnego domu, do swego azylu, gdzie czujesz się bezpiecznie, czyli postępując zgodnie z radą Ingwaz osiągniesz spokój, który w tym wypadku   oznacza że będziesz zadowolona  z wyniku tej sprawy, a że zależy ci na postawieniu na swoim - to owo zadowolenie będzie wynikało właśnie z tego. 

  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eufemia

1) wygrasz :) może z lekkim zgrzytem

2) aktualna sytuacja: niewiadoma, wszystko podlega przypadkowi, gra losowa - przypadek może ci pomóc w przeforsowaniu swego planu

jak postąpić: łagodnie, Ing to bóg nieinwazyjny w pewnym sensie, poczekaj też - znaczy nie wal od razu, przemyśl co chcesz powiedzieć, żeby na twoje wyszło

jak potoczy się wtedy ta sprawa: dom w którym znajduje się zadowolenie, spokój, radość - jasno wskazuje, że sprawa zakończy się jak chcesz

  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mrófka

Sytuacja wygląda tak, że przeforsowałam swój plan. O dziwo, nawet łatwo mi poszło, chociaż się wcale na to nie zanosiło. Początkowo facetka warczała na mnie i nie przyjmowała do wiadomości mojego wariantu, ale się z nią nie kłóciłam, powiedziałam co miałam w tym temacie do powiedzenia i czekałam na rozwój wypadków. Byłam jednak nastawiona na walkę, jeśli nie przyjmie się moja koncepcja, ale postanowiłam wstrzymać się z wojną (dzięki Ingwaz :) ).  I bardzo dobrze się stało. Chyba ważny w tym był przypadek, bo niespodziewanie udało mi się pogadać z inną osobą, która ma tu najwięcej do powiedzenia, ale na ogół jest niedostępna zwykłym pracownikom. I z tego co wiem, to ona właśnie wpłynęła na to, że moje rozwiązanie przeszło. 

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×