Skocz do zawartości

Medytacja ZWERYFIKOWANY


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Wróciłam do medytacji, jak na mnie wpłynie? Zakładam czas trzech miesięcy, żebym mogła w miarę szybko zweryfikować ;).

 

Diabeł 4 Mieczy 2 Kielichy

 

Kocham tą pierwszą kartę :P Poważnie to bym odczytała, że lepiej będę radzić sobie ze stresem, bo Diabeł mi właśnie stres często pokazuje, bo obok "spokojne" 4 Mieczy. Może też dobrze wpłynie na relacje z innymi- 2 Kielichy :).

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

A moze jeszcze bardzej opanujesz (diabel - mi on bardzo czesto pokazuje kontrole) medytacje, bedziesz spokojniejsza, wyciszysz sie, co wplynie na  relacje z ludzmi, puchary wiec moze intuicja sie polepszy i sprawi ze  bedziesz bardziej wrazliwsza na innych ludzi i bedziesz wyczuwac ich potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung

Rozpuszczanie iluzji i radzenie sobie z męczącymi nawykami - zrywanie się z łańcuchów. 

Radzenie sobie z tym co przeszkadza, odwraca uwagę. Poprawa koncentracji i coraz lepsze wyciszenie. 

Widać zadowolenie z siebie, korzystne efekty, dobre działanie :)

Odnośnik do komentarza

Pod czas medytacji (4 mieczy) zrozumiesz powody braku równowagi w sobie, poukladasz przesadnie emocji, opanujesz nad instynktami, przez co zaakceptuje siebie i pokochasz, osiągniesz harmonię wewnętrzna :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

jak na mnie wpłynie?

Diabeł 4 Mieczy 2 Kielichy

Nie będzie łatwo, szczególnie na początku. Pojawią się jednak i pozytywne odczucia.

Spowoduje, że będziesz "musiała" stawić czoła swoim lękom i przyjrzenia się swoim myślom.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Yumeko napisał:

jak na mnie wpłynie?

Diabeł 4 Mieczy 2 Kielichy

Nie będzie łatwo, szczególnie na początku. Pojawią się jednak i pozytywne odczucia.

Spowoduje, że będziesz "musiała" stawić czoła swoim lękom i przyjrzenia się swoim myślom.

 

Na razie w miarę ok, choć nie tak łatwo wcale o koncentrację, ale powolutku małe kroczki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Jestem trochę spokojniejsza na pewno, ciężej jakoś mnie wkurzyć, wyprowadzić z równowagi- to zauważyłam. Chyba też mniej odczuwam skutki stresu, co może karta Diabła na początku pokazywała. Staram się w miarę regularnie medytować.

Dzięki Wszystkim za pomoc :thanks::1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Medytacja ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...